masa11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nic nie grają i prowadzą xD
0
Ludzie po co wy się wkurzacie? Czas wrzucić na luz. Gra Barcelony pod wodzą Valverde nie zmieni się
0
@Jordi10 ale odjazd...
0
Osz kurde Xaviego kibice chcą zwolnić ale jaja
2
Ale Lewy to przyjal!
3
Powinno sie dawać podwyżki tym którzy na to zasługują. Kontaktując Dembele i Coutinho zrobił się mega problem. Nic w Barcelonie nie pokazali a na początek dostali ogromną kase. To jest głupota tego zarządu. Większość zawodników dostaje 2 razy więcej niż w poprzednim klubie. Pytam za co?
2
Teraz większość naśmiewających sie z Realu robi pod siebie bo oni spokojnie wygrywają a Barca jest w czarnej d...
0
Ile ten Juve w tym sezonie ma fuksa xD strzelają jak Ramos w ostatniej akcji meczu
4
Tak naprawdę Barcelona też broni w 9. bo zazwyczaj Suarez i Messi mają wylane. Oglądam najgorszą Barcelone od ostatniego sezonu Rijkaarda
0
Co zatracila Barcelona? Styl? A kiedy za Valverde Barcelona miała jakiś styl?
0
Co jeszcze Valverde trzeba poprawić by Barcelona zaczęła grać?
1
I te km mnie rozwalają. Staniem na boisku co oni chcą osiągnąć?
1
Obrońcy Valverde mam do was pytanie. Czemu Valverde jeszcze nie kucnął?
3
Polityka Bartomeu doprowadziła do tego że zawodnicy i trenerzy zarabiają kosmiczne pieniądze a drużyna w zamian nie pokazuje nic
3
Dembele jak Tello. Jeździec bez głowy
1
Valverde mówi na pewno w innym języku ponieważ nikt nie rozumie jego taktyki prowadzenia drużyny. Dziwne że kibice nie nawołują do odejścia Bartomeu. Jak patrzę na takiego Dembele to aż śmiać się chce że tyle kasy poszło na niego
7
Po takim meczu nie powinno być czegoś takiego jak zawodnik meczu
2
@jedrek7000 nie żartuj sobie. Dla mnie ten trener już nic nie osiągnie w świecie futbolu. Co ludzie w nim widzą? Żyją przeszłością
0
@nadachu aha gdyby nie słaba obrona to wygraliby ten mecz?
0
@TheNekro94 chodzi mi o samą grę. Mnie trofea Valverde naprawdę nie zadowalają mając w składzie takich piłkarzy grać taki beton to mega wstyd. Oni stoją nie wiem dlaczego czy że im się nie chce czy że nie mają siły
1
Barcelona to naprawdę drugi Milan czy United
0
Valverde nie zwolnią wcześniej ponieważ Koeman jest zaklepany na następny sezon
1
@Kris_Barca co ma piernik do wiatraka???
0
Gra Barcelony jest dokładnie taka sama jak ostatni sezon Rijkaarda czyli kompletny brak zaangażowania w meczach wyjazdowych
0
Nie cieszy mnie w ogóle ten gol i mam to wszystko gdzies
0
Bartomeu nie masz jaj i sam się podaj do dymisji
0
A smialiscie się z Bayernu który grał cały mecz w 10.
4
Valverde kucnij bo juz po meczu
0
@dawcio142 Człowieku Ty nie widzisz że cała drużyna stoi i czeka na końcowy gwizdek?
0
Ter Stegen - Musimy sobie w szatni porozmawiać