masa11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tyle km mnie od rywala. Kolejny raz źle przygotowani.
0
I dalej ten tragiczny Dembele będzie grał zamiast Fatiego? Kur... Kiedy zagra Fati z Griezmannem i Messim
0
Messi podsumował ten mecz. Żałosne to co zrobił
0
Zidane to by powiedział że nie ma słabych drużyn...
0
Dembele i Vidal co za akcja xD
0
Wstyd za taka Barcelone naprawdę
0
A Arthur kolejny raz nie gra 90min
0
Oho Fati już w odstawke
0
Co ten odwalil teraz
0
A redakcja jest podnieca gdy 3 mecze były na 0 z tyłu
0
Inter ma karnego
0
Jedyny wniosek taki ze jak Suarez zejdzie to Messi się obrazi bo jak inaczej to wytłumaczyć
0
Valverde wciąż ma święte krowy
1
A był już artykuł jak Barca poprawiła grę w obronie xD
2
Suarez jaki on jest wkurzajacy. Zawodnik mający przebłyski.
0
Znowu zaczyna się opuszczanie zamiast cisnąć rywala
0
Mam nadzieję ze w środku zagra Vidal a ze składu wypadnie Busquets
0
Masakra z tym Milanem
3
Tak dla Koemana. Świetną prace robi z reprezentacją
1
Griezmann wychodzi to Messi nie podaje
1
Eibar kopiuj wklej Real Madryt
2
Na razie to Messi jest wkurzający
1
W pis.u z tym narodem
7
Masakra. Czy aż tyle jest dziadków i patologii że tak wysoko wygrali?
0
Jak taki ktoś może sedziować spotkania międzynarodowe. Najbardziej wk... arbiter na świecie
2
Wynik wynikiem lecz Sevilla spokojnie mogła strzelić gole. W Barcelonie wciąż jest z problem z koncentracją przez pełne 90min. Są momenty dobrej gry ale i też przestoje i patrzenie co przeciwnik zrobi
0
Niech Barca się odwoła i ciekawe co komisja by odpowiedziała
1
VAR jest tylko wtedy gdy jest przypuszczalna czerwona kartka ale przy pomylkach sędziego już nie?
0
Arthur miał tyle takich fauli w tym meczu!
1
Gdzie jest kur... VAR!