0

Tyle km mnie od rywala. Kolejny raz źle przygotowani.

0

I dalej ten tragiczny Dembele będzie grał zamiast Fatiego? Kur... Kiedy zagra Fati z Griezmannem i Messim

0

Messi podsumował ten mecz. Żałosne to co zrobił

0

Zidane to by powiedział że nie ma słabych drużyn...

0

Dembele i Vidal co za akcja xD

0

Wstyd za taka Barcelone naprawdę

0

A Arthur kolejny raz nie gra 90min

0

Oho Fati już w odstawke

0

Co ten odwalil teraz

0

A redakcja jest podnieca gdy 3 mecze były na 0 z tyłu

0

Inter ma karnego

0

Jedyny wniosek taki ze jak Suarez zejdzie to Messi się obrazi bo jak inaczej to wytłumaczyć

0

Valverde wciąż ma święte krowy

1

A był już artykuł jak Barca poprawiła grę w obronie xD

2

Suarez jaki on jest wkurzajacy. Zawodnik mający przebłyski.

0

Znowu zaczyna się opuszczanie zamiast cisnąć rywala

0

Mam nadzieję ze w środku zagra Vidal a ze składu wypadnie Busquets

0

Masakra z tym Milanem

3

Tak dla Koemana. Świetną prace robi z reprezentacją

1

Griezmann wychodzi to Messi nie podaje

1

Eibar kopiuj wklej Real Madryt

2

Na razie to Messi jest wkurzający

1

W pis.u z tym narodem

7

Masakra. Czy aż tyle jest dziadków i patologii że tak wysoko wygrali?

0

Jak taki ktoś może sedziować spotkania międzynarodowe. Najbardziej wk... arbiter na świecie

2

Wynik wynikiem lecz Sevilla spokojnie mogła strzelić gole. W Barcelonie wciąż jest z problem z koncentracją przez pełne 90min. Są momenty dobrej gry ale i też przestoje i patrzenie co przeciwnik zrobi

0

Niech Barca się odwoła i ciekawe co komisja by odpowiedziała

1

VAR jest tylko wtedy gdy jest przypuszczalna czerwona kartka ale przy pomylkach sędziego już nie?

0

Arthur miał tyle takich fauli w tym meczu!

1

Gdzie jest kur... VAR!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?