0

Za co oni taką kasę pobierają tego nikt nie rozumie

0

Firpo juz w tym momencie powinien zejść. Co za amator

0

Roberto świetnie to zrobił...

1

Valverde out. Roura wróć.

2

Brawa Junior! Masakra co za błędy

1

@zenoowity Dwa razy zawalił w obronie i nie pomógł Semedo gdzie mogły paść gole dla Borusii

4

2:0 dla Napoli.

0

Suarez wszystko psuje

0

Od wejścia Messiego wyłączono im myślenie

0

A Griezmann kolejny raz człapie w obronie

2

3 sezon i 3 raz widzimy to samo. Mogą być kolejne transfery a i tak się nic nie zmieni dopóki trenerem będzie Valverde

0

Artur jedyny obok Ter Stegena który coś pokazuje w tym meczu

1

Nie widzę mentalności w tej drużynie. Grają bo grają tak to wygląda

0

W koncu Busi schodzi

1

Na cholere Arthur teraz faulowal

0

Mimo tego meczu jako całość nie przekonują i poważnie zdziwie się jeśli z Dortmundu wywiozą chociażby remis

0

I oni za to powinni opie... dostać. Defensywa to katastrofa

0

Jak on to znowu zrobil?!

0

@masa11 w reprezentacji jakoś ma

0

Arthur rozegra kiedyś 90min.?

0

@dawid4444 czym sie podniecać? Skoro wyjazdy są do d... Zaraz znowu miny opadaną w tygodniu

0

Griezmann chciał zrobić Messiego

0

A jeszcze mógł podawać do prawej tam byłoby sam na sam

0

Suarez hahaha. Minuta po wejściu!

0

Fati przypomina mi Neymara. Podanie do środkowego i pokazanie się do odegrania

0

Alba... i wszystko jasne

0

Alba dal sie jak dziecko i zolta. Nie zdziwie sie jak zaraz z d... bedzie kolejna

0

I co slaby Griezmann?

0

@Bobrowik podejrzewam że to kto jaki mecz pokaże zależy od pory emisji. Zauważmy że o 21. w soboty mecze ligii hiszpańskiej pokazuje canal+

0

Taką Barcelone z Dortmundem to ja nie widzę. Z czym do ludzi z taką obroną. Ter Stegen przy tych golach nawet nie ma jak się wykazać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?