masa11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Za co oni taką kasę pobierają tego nikt nie rozumie
0
Firpo juz w tym momencie powinien zejść. Co za amator
0
Roberto świetnie to zrobił...
1
Valverde out. Roura wróć.
2
Brawa Junior! Masakra co za błędy
1
@zenoowity Dwa razy zawalił w obronie i nie pomógł Semedo gdzie mogły paść gole dla Borusii
4
2:0 dla Napoli.
0
Suarez wszystko psuje
0
Od wejścia Messiego wyłączono im myślenie
0
A Griezmann kolejny raz człapie w obronie
2
3 sezon i 3 raz widzimy to samo. Mogą być kolejne transfery a i tak się nic nie zmieni dopóki trenerem będzie Valverde
0
Artur jedyny obok Ter Stegena który coś pokazuje w tym meczu
1
Nie widzę mentalności w tej drużynie. Grają bo grają tak to wygląda
0
W koncu Busi schodzi
1
Na cholere Arthur teraz faulowal
0
Mimo tego meczu jako całość nie przekonują i poważnie zdziwie się jeśli z Dortmundu wywiozą chociażby remis
0
I oni za to powinni opie... dostać. Defensywa to katastrofa
0
Jak on to znowu zrobil?!
0
@masa11 w reprezentacji jakoś ma
0
Arthur rozegra kiedyś 90min.?
0
@dawid4444 czym sie podniecać? Skoro wyjazdy są do d... Zaraz znowu miny opadaną w tygodniu
0
Griezmann chciał zrobić Messiego
0
A jeszcze mógł podawać do prawej tam byłoby sam na sam
0
Suarez hahaha. Minuta po wejściu!
0
Fati przypomina mi Neymara. Podanie do środkowego i pokazanie się do odegrania
0
Alba... i wszystko jasne
0
Alba dal sie jak dziecko i zolta. Nie zdziwie sie jak zaraz z d... bedzie kolejna
0
I co slaby Griezmann?
0
@Bobrowik podejrzewam że to kto jaki mecz pokaże zależy od pory emisji. Zauważmy że o 21. w soboty mecze ligii hiszpańskiej pokazuje canal+
0
Taką Barcelone z Dortmundem to ja nie widzę. Z czym do ludzi z taką obroną. Ter Stegen przy tych golach nawet nie ma jak się wykazać