1

To nie Messi zawalił ten mecz bo wypracował 3 świetne okazje na gola ale Coutinho Suarez i Alba tego nie wykorzystali

0

Szacunek za to co osiągnął Valverde OK ale mnie te trofea nie cieszą. Nie ze względu na rozpieszczenie kibiców trofeami bo ja kibicuje tej drużynie od czasów Rivaldo gdzie nie było takich sukcesów. Chodzi o to że jedynie można podziwiać Messiego i tyle. Ta Barcelona jest jak Mourinho czyli kompletnie pozbawiona stylu. Mieć piłkarzy którzy zarabiają najwięcej i jeszcze taki piach grać? Oni się z najsłabszymi rywalami męczyli i to nie był jeden mecz. Pierwszą połowe w wykonaniu Barcelony przez dwa sezonu zazwyczaj można było sobie odpuścić. Kibice na Camp Nou przychodzą dla Messiego bo wszyscy głowami kręcą jak mając takich piłkarzy można coś takiego "grać".

0

To gratulacje dla wspaniałego zarządu gdzie wcześniej przedłużył z nim kontrakt. Pamiętam jak większość była zasmucona tą wiadomością :D

0

Wiecie co jest najbardziej śmieszne? że ten Tottenham już w fazie grupowej był blisko odpadnięcia ale wtedy Inter dał ciała

0

24 strzały Tottenhamu :O

0

To będzie coś niewiarygodnego! Finał LM Liverpool z Tottenhamem i prawdopodobnie w LE Chelsea-Arsenal. Anglia odżyła!!!

0

Jakie jaja w dwa dni xD

0

Przecież był remis

1

nc+ robiło to profesjonalnie a ten cały polsat się ośmiesza. Niech jeszcze Panasewicz komentuje

1

Trafione w punkt!

0

Zwróćmy uwage ile w polu karnym Ajaxu jest zawodników Tottenhamu a ile zawsze Barca ma gdy przegrywa. Oni grają w piłke nożną a Barcelona jak w ręczną wszyscy przed linią pola karnego

0

Jak sie wygrywa to pilkarze udzielaja sie w mediach jak dostaje sie lanie to cisza

0

Wielu uzytkownikow podawalo bilans druzyn Valverde w meczach ligi mistrzow na wyjazdach.
Nasuwa sie pytanie jaki jest sens trzymania takiego trenera skoro ta druzyna gra beznadziejny futbol opartym na geniuszu jednego zawodnika? Przeciez trzeci sezon tego samego trenera w Barcelonie zazwyczaj konczy sie katastrofą.

0

Jesli to wina piłkarzy to po co trener?

0

Zaczynasz transfery od piłkarzy? Wyłącz fife włącz myślenie

1

Dokładnie. Ludzie patrzą na zawodników jakby grali w fife. To Klopp stworzył Mane. Pomógł wznieść się na wyżyny Coutinho.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Valverde? Dziękować to powinno się Messiemu za wielokrotne ratowanie tyłka. Przecież ta Barcelona nie ma stylu.

0

Wyższość trenera ukazuje się w sytuacji gdy potrafi się grać rezerwowymi. Valverde miał wiele meczy czy to w pucharze króla czy to w lidze grając całą 11. rezerwoych. Każdy z tych testów oblał do takiego stopnia że w żadnym z tych meczy nie potrafili stwarzać okazje. Barcelona Valverde (obojętnie kto gra) jest nudna jak flaki z olejem opartym na jednym zawodniku nazywającym się Messim.

Rok temu Valverde powinien już odejść. Teraz zrobił to samo mając jeszcze lepszy wynik oraz odpoczynek piłkarzy a także w pamięci to co stało się rok temu.

1

Liverpool mecz w sobote gral pierwszym składem a "pierwszy" skład Barcelony odpoczywal. Efekt? 7km Liverpool przebieg więcej we wczorajszym meczu.

Znakomity trener Valverde

3

Gdzie jest news: "Reakcje pilkarzy po meczu"?

4

Kibice do Valverde :D

1

Jeżeli podajesz to przesuwasz się na wolną pozycje a nie stoisz w miejscu. Kiedy podajesz do przodu to biegniesz za akcją a nie patrzysz co kolega zrobi z piłką. Taka jest Barcelona od czasów Valverde. To jest fajne na aktualnie słabą La Lige gdzie Real się nie bedzie liczył gdzie wiadomo było że Atletico i tak zgubi dużo punktów

1

Samuel Umtiti zmienił zdanie po meczu i przyjął oferte Juve :D tak z przymrużeniem oka

4

Oho zaczyna się football manager czy tam fifa

0

Bronimy? Aha jak jeden biega a reszta stoi to jest to bronienie

0

Abelardo

1

Valverde po 4 golu jak Bolec w "Chłopaki nie płaczą":

- spokojnie zaraz się rozkręci

9

To właśnie był ten tryb Eco gdy Barca ledwo co wygrywa ze średniakami xD

5

Do ch... Pana kto ustala skład?! Nasprowadzani młodzi siedzą na ławie a święte krowy "stoją" na boisku! Jeszcze mi powiedz że Barcelona Valverde ma styl to już w ogóle padne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?