1

Kolejny sezon i dalej bez pomyslu na gre. Niech bramkarz Athleticu sobie usiadzie.

2

Środek pola nie istnieje

8

Nie dla Neymara. Skoro Valverde dostał kolejną szanse to czemu by skreślać Coutinho?

17

Iga Świątek pokonała Woźniacką

0

@Fabik87 a gdzie Rivaldo?

0

Dziwne ze najpierw gadane jest że Coutinho nie odejdzie do innego klubu w Anglii niz Liverpool bo nie chce przeciwko nimi grać a teraz że negocjowane jest wypożyczenie do Tottenhamu

14

Trzeba czekać na kolejny sezon aż już nie bedzie Valverde

3

Jeżeli Barca będzie dalej grała tą samą obroną co w zeszłym sezonie razem z Busquetsem i Rakiticiem w pomocy to o pucharach można pomarzyć. Skoro to dało kompromitacje w meczu z Liverpoolem to przecież teraz lepiej nie będzie gdy owi piłkarze są jeszcze starsi.

Niestety ale będzie jeszcze więcej narzekań niż w poprzednim sezonie mimo transferów jeśli dalej za sterami sa panowie Valverde i Bartomeu. Ten pierwszy po drugiej kompromitacji z rzedu powinien natychmiast wylecieć a drugi za to że La Masia strasznie kuleje a przecietni pilkarze sprowadzani są za grube miliony.

43

Szczesny dostal za kolnierz z polowy boiska xD

0

Jakie argumenty przemawiają za Neymarem a jakie nie?

2

Program Gol na tvp sport jak kiedys wyglądał Jacek Laskowski :D

6

Ale lanie i to rezerwowym składem. Zaraz się okaże że Ci rezewowi są lepsi od podstawowych

1

Federer przegrał ze sobą. Tyle błędów w tych tie breakach ze masakra.

0

Co z tym wywiadem Neymara dla brazylijskiej stacji?

0

1:0 Piast! Brawo

4

Neymar mial gdzieś kibiców odchodząc za pedrodolarami a teraz ludzie przyjeliby go z pocalowaniem ręki. Nie dla powrotu Neymara

0

Transferu Neymara nie będzie bo jak to ujął Bartomeu lepszy jest Dembele. Transfer Neymara zresztą zaburzyłby równowagę jeśli chodzi o płace. Wątpię by prezydent chciał się pozbyć Coutinho. Poza tym wielu ma w pamięci jak odchodził z Barcelony.

2

Przeciez gdyby przyszedł Neymar to ani Coutinho ani Dembele nie pogodza sie z rola rezerwowego. Dochodzi jeszcze Malcom

0

@Jakdxb to byl żart. Dziwi mnie że większość tak sie tym podnieca a niewielu w pamięci nie ma w jakim stylu odchodził. Barca go potrzebowała a on się sprzedał za pedrodolary. Chyba Barcelona ma jakies zasady. Zwłaszcza o tym mowi zarząd.

0

Neymar jest tak blisko Barcelony jak dwa lata temu Verratti

3

A moze tak Denis + Cillessen = Neto

0

@Roobo Griezmann zaklepany a Neymar to wymysł dziennikarzy

0

Griezmann na pewno bedzie pilkarzem Barcelony. Skoro mowil wczesniej ze odchodzi z Atletico tzn. ze z jakims klubem musial byc dogadany. Z pewnością jest to Barcelona. Transfer zostanie ogloszony na początku lipca. Tak mi sie wydaje.

0

Bartomeu nie badz glupi i zwolnij tego pseudo trenera. To jest Barcelona? To jakies posmiewisko. Ci zawodnicy przecież nie maja i nie beda mieli motywacji gdy Valverde jest trenerem 

2

Finał PK Barcelona - Valencia w Eleven

12

Może niech jeszcze się zajmą hodowlą jedwabników?

5

Nikt sobie nie wyobrazam Barcelony z tym trenerem. Nie ma zadnych argumentów po dwoch kompromitacjach

0

Ja na pewno nie widze pomocy w takim zestawieniu jak dotychczas. Rakiticia nalezy sprzedać bo dwa wozy z weglem w srodku pola to za duzo. Czas stawiac na mlodych. Busquets lepszy juz nie bedzie

0

Co do tego ze Valverde odejdzie nie ma nikt wątpliwości. Tu nie chodzi o to że on zdobył 2 mistrzostwa Hiszpanii ale o to że skompromitował się jeszcze bardziej niż rok temu mimo wzmocnień zespołu i że ta ekipa nie ma stylu

0

No to Chelsea awans

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?