masa11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Większość czekała na oficjalke o Neymarze to teraz czas poczekać na oficjalne odejście Valverde. Mam nadzieję że nie będzie z końcem sezonu tylko wczesnie
0
Nie no co za szczęście Juve
0
Poza tym Barca ma 3 mecze za sobą i 5 straconych goli! Koszmar powraca
4
Dodam więcej żaden Neymar nie pomógłby Barcelonie. Tu potrzeba nowego trenera
2
Mnie ten wynik nie zaskoczył. Wszyscy zachwycali się wynikiem z Betisem dodam bardzo słabym Betisem a rzeczywistość weryfikuje. Jestem przekonany że ten sezon będzie katastrofą. Nie dlatego że teraz nie Messiego a dlatego że zawodnicy nie będą mieli tyle motywacji z tym trenerem przy dwóch kompromitacjach w LM w poprzednich sezonach.
0
@pero1983 Neymar lepszy? Co chwile kontuzja i nurkowanie
2
I tak mialo być. Karma wraca. Teraz niech gra sobie wśród znienawidzonych kibiców. Chciał dolary od Szejka i trofea na arenie międzynarodowej to teraz ma
0
To co teraz Romero to slabe źródło? :D Brawo Dembele wykonałeś świetną robote! Teraz tylko wam wspomnienia o Neymarze pozostały
0
@KamQiX dzięki. Polecam się.
9
Neymar nie zostanie sprowadzony a Rakitic zostanie sprzedany z racji tego że jest za dużo pomocników i jeszcze można na nim cos zyskać
0
Kto pamięta tę bajke?
1
@V e B 96 ja płacę za upc 134zl telewizja z internetem gdzie mam canal+ nsport polsat sport jak i premium oraz kanały eleven
1
Czekam aż Barcelona ogłosi oficjalne że Neymar nie wróci
2
Jutro prawdziwy test Barcelony gdyż grają na wyjeździe i to z lepszym zespołem na chwilę obecną niż Betis.
0
@Dominx dlatego że Areola przechodzi do Realu
0
@Swistus172 a jak nie to usuniesz konto i więcej nie bedziesz na tą stronę zaglądał?
1
To teraz jeśli Rakitic nie wybiegnie w podstawowym składzie tzn. że Neymar może wróci :D
0
A Ci sie dalej łudzą że Neymar wróci do Barcelony xD
1
@kuz chyba w fifie
0
@ksobi Negocjacje toczyły się jeszcze wczoraj. Tuchel powiedział wyraźnie ze Ney nie zagra dopóki nie rozwiąże się jego przyszłość. W przyszłym tygodniu już zagra gdyż będzie juz po okresie transferowym
1
@Encore jakie dziwne? Tuchel wyraźnie powiedział że nie będzie grał dopóki nie wyjaśni się jego przyszłość
26
Jeszcze trochę i dzieci do szkoły a Neymar w Paryżu.
13
Brawo zarząd. Ma Neymar za swoje. Trzeba było myśleć
0
I po Neymarze. Teraz szczęka opadła tym co cały czas pisali fichado :D
1
I po ptokach. Legia odpada
0
Ciekawe skąd bierze się taki typ raka. Masakra po prostu
0
Cos ten Neymarek nie fichiado. Skończy sie cyrk a dla niektórych zacznie sie szkoła
0
@BarcaInfo haha w punkt
0
To ciekawe kto będzie miał beke? Przeciwnicy czy zwolennicy Neymara
2
Większość się jara a zaraz będzie info o odrzuceniu "przedostatniej" oferty