1

Większość czekała na oficjalke o Neymarze to teraz czas poczekać na oficjalne odejście Valverde. Mam nadzieję że nie będzie z końcem sezonu tylko wczesnie

0

Nie no co za szczęście Juve

0

Poza tym Barca ma 3 mecze za sobą i 5 straconych goli! Koszmar powraca

4

Dodam więcej żaden Neymar nie pomógłby Barcelonie. Tu potrzeba nowego trenera

2

Mnie ten wynik nie zaskoczył. Wszyscy zachwycali się wynikiem z Betisem dodam bardzo słabym Betisem a rzeczywistość weryfikuje. Jestem przekonany że ten sezon będzie katastrofą. Nie dlatego że teraz nie Messiego a dlatego że zawodnicy nie będą mieli tyle motywacji z tym trenerem przy dwóch kompromitacjach w LM w poprzednich sezonach.

0

@pero1983 Neymar lepszy? Co chwile kontuzja i nurkowanie

2

I tak mialo być. Karma wraca. Teraz niech gra sobie wśród znienawidzonych kibiców. Chciał dolary od Szejka i trofea na arenie międzynarodowej to teraz ma

0

To co teraz Romero to slabe źródło? :D Brawo Dembele wykonałeś świetną robote! Teraz tylko wam wspomnienia o Neymarze pozostały

0

@KamQiX dzięki. Polecam się.

9

Neymar nie zostanie sprowadzony a Rakitic zostanie sprzedany z racji tego że jest za dużo pomocników i jeszcze można na nim cos zyskać

0

Kto pamięta tę bajke?


1

@V e B 96 ja płacę za upc 134zl telewizja z internetem gdzie mam canal+ nsport polsat sport jak i premium oraz kanały eleven

1

Czekam aż Barcelona ogłosi oficjalne że Neymar nie wróci

2

Jutro prawdziwy test Barcelony gdyż grają na wyjeździe i to z lepszym zespołem na chwilę obecną niż Betis.

0

@Dominx dlatego że Areola przechodzi do Realu

0

@Swistus172 a jak nie to usuniesz konto i więcej nie bedziesz na tą stronę zaglądał?

1

To teraz jeśli Rakitic nie wybiegnie w podstawowym składzie tzn. że Neymar może wróci :D

0

A Ci sie dalej łudzą że Neymar wróci do Barcelony xD

1

@kuz chyba w fifie

0

@ksobi Negocjacje toczyły się jeszcze wczoraj. Tuchel powiedział wyraźnie ze Ney nie zagra dopóki nie rozwiąże się jego przyszłość. W przyszłym tygodniu już zagra gdyż będzie juz po okresie transferowym

1

@Encore jakie dziwne? Tuchel wyraźnie powiedział że nie będzie grał dopóki nie wyjaśni się jego przyszłość

26

Jeszcze trochę i dzieci do szkoły a Neymar w Paryżu.

13

Brawo zarząd. Ma Neymar za swoje. Trzeba było myśleć

0

I po Neymarze. Teraz szczęka opadła tym co cały czas pisali fichado :D

1

I po ptokach. Legia odpada

0

Ciekawe skąd bierze się taki typ raka. Masakra po prostu

0

Cos ten Neymarek nie fichiado. Skończy sie cyrk a dla niektórych zacznie sie szkoła

0

@BarcaInfo haha w punkt

0

To ciekawe kto będzie miał beke? Przeciwnicy czy zwolennicy Neymara

2

Większość się jara a zaraz będzie info o odrzuceniu "przedostatniej" oferty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?