masa11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie ma zadnego faulu!
0
Pique jaki aktor
0
Jak sie patrzy na Dembele to ma się wrażenie że to piłkarz tylko na kontry co kiwka to strata. Ansu go zjada
0
W lidze włoskiej znowu zaczyna się liga jednego klubu
0
Pique nie wykartkuje się na mecz wyjazdowy
19
Te leżenie pod murem jest śmieszne jak cholera xD
0
I jest ten pierwszy gol
1
Ale buda Messiego
0
Todibo następna kontuzja. To jakaś masakra
0
Gol dla Juventusu
0
Kolejne przestoje i braki koncentracji. Nie pamiętam Barcelony przez cały mecz skoncentrowanej
2
Dembele teraz niech leci po piłkę. Bramkarz nie będzie taki kawał biegł...
1
Lahoz jest jeb... Czemu taki ktoś sędziuje
7
Ale teraz Messi się pokazał!
0
Śmierdzi golem dla Sevilli
2
Messi w ogóle nie biegł do akcji więc zaraz zejdzie pewnie
2
Chyba Messi znowu kontuzja
0
Arthur czeka az wejdzie Suarez albo Messi w pole karne a Ci stoją
1
Taką pomoc chce się oglądać
0
Ale buda. Masakra!
0
Semedo kiedyś dojdzie do przeciwnika by zablokować dosrodkowanie?
0
Barcelona stosuje niby pressing jeden idzie reszta stoi.
0
Na stojaco. W obronie 1 na 1
0
Pomoc taka jaką każdy chciał
0
@Triv44 Richardson?
2
Pomoc to powinna być DeJong Arthur i Vidal a nie Busquets
0
Vidal to jest walczak!
0
To ile minut pogra Dembele? Łapał się za nogę na rozgrzewce?
0
Suarez przy piłce a na obieg nie ma nikogo który to już raz
0
Wyjścia Semedo i Roberto są tak smieszne że aż żałosne