0

Nie ma zadnego faulu!

0

Pique jaki aktor

0

Jak sie patrzy na Dembele to ma się wrażenie że to piłkarz tylko na kontry co kiwka to strata. Ansu go zjada

0

W lidze włoskiej znowu zaczyna się liga jednego klubu

0

Pique nie wykartkuje się na mecz wyjazdowy

19

Te leżenie pod murem jest śmieszne jak cholera xD

0

I jest ten pierwszy gol

1

Ale buda Messiego

0

Todibo następna kontuzja. To jakaś masakra

0

Gol dla Juventusu

0

Kolejne przestoje i braki koncentracji. Nie pamiętam Barcelony przez cały mecz skoncentrowanej

2

Dembele teraz niech leci po piłkę. Bramkarz nie będzie taki kawał biegł...

1

Lahoz jest jeb... Czemu taki ktoś sędziuje

7

Ale teraz Messi się pokazał!

0

Śmierdzi golem dla Sevilli

2

Messi w ogóle nie biegł do akcji więc zaraz zejdzie pewnie

2

Chyba Messi znowu kontuzja

0

Arthur czeka az wejdzie Suarez albo Messi w pole karne a Ci stoją

1

Taką pomoc chce się oglądać

0

Ale buda. Masakra!

0

Semedo kiedyś dojdzie do przeciwnika by zablokować dosrodkowanie?

0

Barcelona stosuje niby pressing jeden idzie reszta stoi.

0

Na stojaco. W obronie 1 na 1

0

Pomoc taka jaką każdy chciał

0

@Triv44 Richardson?

2

Pomoc to powinna być DeJong Arthur i Vidal a nie Busquets

0

Vidal to jest walczak!

0

To ile minut pogra Dembele? Łapał się za nogę na rozgrzewce?

0

Suarez przy piłce a na obieg nie ma nikogo który to już raz

0

Wyjścia Semedo i Roberto są tak smieszne że aż żałosne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?