0

Powinni wszyscy przestać się denerwować ponieważ Barcelona Valverde od 3 lat gra kompletne g...

1

Oszczędzają się na lige mistrzów pewnie zaraz padnie hasło

3

Zaczyna się kolejna połowa i znowu brak koncentracji. Poruszają się jak muchy w smole

0

Cieszę się że Suarez schodzi ale przykro że jest to kontuzja

0

Smedo jaki zal co on zagrywa

0

Gra mega wolna i jeszcze tyle niedokladnosci

20

Szkoda Griezmanna. Takie cos nie buduje szatni

0

@Gacork Firpo jest na trybunach

0

Alba chyba z grymasem bólu

0

Mowilem ze strzeli

2

Co za sila strzalu!

1

Suarez kopie się po czole ale i tak dalej jest na boisku.

1

Same dziadki w środku pola do tego dwa czołgi. Brakuje jeszcze... Gomesa

0

Suarez w ogóle niewidoczny a pewnie gola strzeli

1

Fati dziś za dużo kombinuje

0

Fati musi wejść w rytm po kontuzji

0

@MichalZZZ Semedo zdecydowanie gorszy

2

Ile to jeszcze miesięcy z Valverde?

0

Semedo co kur... odwala

1

Semedo źle wszedł w mecz druga poważna strata tym razem zakończona golem

0

No i gol ehh znowu obrona daje ciala

9

Alba przestan do cholery ciągle do Messiego. Wkurza to wszystkich

1

I po golu cofka ehh

0

@sebo939 Nie ma sentymentów. To samo powinno spotkać Busquetsa i Suareza. Ten drugi ma przebłyski a czemu nie dać szansę Fatiemu.

0

@SkN Jako kibic tego klubu uzasadnij powód dlaczego Suarez i Busquets grają w 11. a do tego Dembele gra a Fati siedzi?

2

@Mathew86 cóż za tragedia 4:1 z Romą i 3:0 z Liverpoolem

9

3. mecz w LM i przez te 270min. jedynie pokazali przebłyski. Skończmy już z tą ściemą że się oszczędzali albo brakowało mentalności. Ta drużyna pod wodzą Valverde kompletnie nie ma żadnego stylu i nie będzie miała. Od trzech lat ogląda się to samo! To jest parodia a nie Barcelona!

17

99,9% wyrzuciłaby z 11. Busquetsa i Suareza. Ci piłkarze grają za zasługi a do tego jeszcze Suarez jest funflem Messiego. Nie ma innych powodów. Suarez gra piach i nie pomaga w obronie ale gra cały mecz. Inny przy takim meczu miałby zapewniony ststus poza kadrą

0

@YouShouldListenToMe Valverde jest zdania: stój a mecz sam się wygra. Mowisz płaczek to przypomnij sobie mecze z Romą i Liverpoolem jak Barcelona stała a słynna bramka na 4:0 dla Liverpoolu to była "truskawka na torcie"

0

Niech ktoś mi powie jak może być chemia w tej drużynie skoro Messi widzi tylko Suareza i odwrotnie a lepiej pokazujący się koledzy są pomijani. Naprawde jest to tak debile że niewiadomo co chcą przez to ugrać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?