masa11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Powinni wszyscy przestać się denerwować ponieważ Barcelona Valverde od 3 lat gra kompletne g...
1
Oszczędzają się na lige mistrzów pewnie zaraz padnie hasło
3
Zaczyna się kolejna połowa i znowu brak koncentracji. Poruszają się jak muchy w smole
0
Cieszę się że Suarez schodzi ale przykro że jest to kontuzja
0
Smedo jaki zal co on zagrywa
0
Gra mega wolna i jeszcze tyle niedokladnosci
20
Szkoda Griezmanna. Takie cos nie buduje szatni
0
@Gacork Firpo jest na trybunach
0
Alba chyba z grymasem bólu
0
Mowilem ze strzeli
2
Co za sila strzalu!
1
Suarez kopie się po czole ale i tak dalej jest na boisku.
1
Same dziadki w środku pola do tego dwa czołgi. Brakuje jeszcze... Gomesa
0
Suarez w ogóle niewidoczny a pewnie gola strzeli
1
Fati dziś za dużo kombinuje
0
Fati musi wejść w rytm po kontuzji
0
@MichalZZZ Semedo zdecydowanie gorszy
2
Ile to jeszcze miesięcy z Valverde?
0
Semedo co kur... odwala
1
Semedo źle wszedł w mecz druga poważna strata tym razem zakończona golem
0
No i gol ehh znowu obrona daje ciala
9
Alba przestan do cholery ciągle do Messiego. Wkurza to wszystkich
1
I po golu cofka ehh
0
@sebo939 Nie ma sentymentów. To samo powinno spotkać Busquetsa i Suareza. Ten drugi ma przebłyski a czemu nie dać szansę Fatiemu.
0
@SkN Jako kibic tego klubu uzasadnij powód dlaczego Suarez i Busquets grają w 11. a do tego Dembele gra a Fati siedzi?
2
@Mathew86 cóż za tragedia 4:1 z Romą i 3:0 z Liverpoolem
9
3. mecz w LM i przez te 270min. jedynie pokazali przebłyski. Skończmy już z tą ściemą że się oszczędzali albo brakowało mentalności. Ta drużyna pod wodzą Valverde kompletnie nie ma żadnego stylu i nie będzie miała. Od trzech lat ogląda się to samo! To jest parodia a nie Barcelona!
17
99,9% wyrzuciłaby z 11. Busquetsa i Suareza. Ci piłkarze grają za zasługi a do tego jeszcze Suarez jest funflem Messiego. Nie ma innych powodów. Suarez gra piach i nie pomaga w obronie ale gra cały mecz. Inny przy takim meczu miałby zapewniony ststus poza kadrą
0
@YouShouldListenToMe Valverde jest zdania: stój a mecz sam się wygra. Mowisz płaczek to przypomnij sobie mecze z Romą i Liverpoolem jak Barcelona stała a słynna bramka na 4:0 dla Liverpoolu to była "truskawka na torcie"
0
Niech ktoś mi powie jak może być chemia w tej drużynie skoro Messi widzi tylko Suareza i odwrotnie a lepiej pokazujący się koledzy są pomijani. Naprawde jest to tak debile że niewiadomo co chcą przez to ugrać.