masa11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
19
Pamiętacie jak jeszcze parę lat temu rywale grali antyfutbol i urywali punkty Barcelonie? Dziś jest odwrotna sytuacja
2
Powiem tak bardzo dużo osób śmiało się z Zidane'a gdy powrócił do Realu a to powodu wielu straconych bramek czy ogólnie strat punktów . Dziś ten sam Real nie gra może wielkiej piłki ale jest poukładany w obronie. Każdy tam zapie... po czym w Barcelonie od lat są święte krowy gdzie poza tym mają na ławce kogoś kto zwie się trenerem
0
Grają jednego zawodnika mniej to Messi i Suarez mają wyj... Niech znajdzie się w końcu trener który ma jaja i myśli a nie że się boi zdjąć zawodnika który nie pomaga bo ma wielkie nazwisko
0
Brak slow na tą obronę
0
Szkoda ze teraz strzał w bramkarza
0
Rakitic? Nie nie to Vidal. Ucz sie Valverde na błędach
0
Suarez gollllllllllllll
0
Dosrodkowanie Alby i wszystko jasne
3
Wystarczy że Rakitic powie że jest smutny że zagrał tylko 45min. i w następnym zagra cały mecz
7
No i Griezmann się zes... Musiał na sile do Messiego
0
Nie wiem jak na takim poziomie można takie błędy popełniać
0
40 min. gry Barcelony jak i za całej kadencji Valverde
3
Rakitic i wszystko jasne. Mijany jak tyczka
0
Kontra Barcelony fenomenalna jak i wszystkie akcje
1
Kto ma przyspieszyć gre? Rakitic? Busquets?
0
Jeden strzał i gol. Zawsze oni muszą przespać jakąś część meczu
0
@Gaucho a co ma Stoch do tego???
3
Japoniec skacze i zaraz mega rekompensata punktowa. Który to już raz w tym sezonie. Śmiech na sali z tymi punktami. Obniżają belkę po to by im pomóc jeszcze w punktach a nie by było bezpieczniej
0
Wystarczy że Rakitic powie iż fantastycznie czuje się w Barcelonie i ma miejsce w składzie. Zamiast coś zmieniać to powraca się do starej gwardii. Wole młodych by się ogrywali z takimi wynikami jakie ma Barcelona w tym mimencie niż czołgi w środku pola. Busquets gra w miarę ze słabymi rywalami tak samo Rakitic a przy mocniejszych przeciwnikach wyglądają jak Marit Biorgen bez astmy
0
Znowu robią wszystko by real wygrał. 6min. z d... wziete
0
Teraz zawodnicy po wygranym meczu potrafią napisać na instagramie ale w środę to nieliczni mieli odwagę coś napisać.
2
Brawo ze Vidal miał jaja i nie szukał bezsensownych podań tylko huknął ile miał w nodze
0
@el_radwano mam nadzieję ze mówisz o Gran Derbi bo ogólnie taką Barcelone prawie że co kolejke widzę
1
Gra pressingiem odnosi się do całego zespołu. Jeśli jeden zawodnik stoi czytaj Suarez bądź Messi to następny bezsensu podchodzi robiąc dziurę w środku pola. Kopiuj wklej z meczu Sociedad
0
Messi mówił że na Bernabeu gra się łatwiej bo rywale się nie cofają tylko wyżej podchodzą . Wypisz wymaluj dziś było to samo a grali dramatycznie te chodzenie piłkarzy po boisku i brak doskoku do rywala woła o pomstę. To się już nigdy nie zmieni za pseudo Valverde
0
Niech Bartomeu odpowie sobie na pytanie czym różni się Barcelona z Realem a ta z meczu z Liverpoolem? Kolejny sezon i nic kompletnie się nie zmieniło. Święte krowy nadal są na boisku. Suarez zepsuł dosłownie każdą akcje a ściąga się Griezmanna. Alba ok w obronie ale w ataku wszystko zepsuł.
Real pokazał jak sie gra drużynowo i jak sie biega. Pressing doskok do rywala cofka i odpoczynek. Jak sie patrzy gdy Barca udaje pressing robi dziurę w środku pola. Pozwala na tyle dosrodkowań i robi puste pole przed polem karnym to tylko można złapać się za głowę.
Mam ogromną nadzieję że w maju ostatni raz zobacze tego pseudo trenera na ławce Barcelony
0
Nasi graja jedno wielkie g... Wstyd po prostu wstyd ile ta drużyna popełnia proste błędy. To Barcelona gra u siebie czy Real?
1
Środek pola znów Barcelona odpuszcza a Real doskakuje odrazu. Żadnego zablokowanego dosrodkowania i nikogo przed polem karnym. Gra defensywa jest zła po prostu głupia i tylko czekać aż strzeli Real gola
1
Rakitic z Busquetsem to nie wróży nic dobrego. Ciekawe jakby jeszcze był Gomes to który z nich wygrałby bieg na 100m?
0
Asysta gracza Valencii