masa11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
No kur... rece opadają na Arthura
0
Co ma zrobić jeden gość w polu karnym na tyłu zawodników Valencii
0
Znowu podania za lekkie albo za plecy no ile można
0
Gdzie ta wymienność pozycji
2
Dalej widzę Barcelone Valverde
4
Ta Ibiza nie wygląda jakby grała o 3 szczeble niżej. Wszystko im się udaje. Dryblingi przebitki podania dosrodkowania
0
Moja mówi dobrze lepiej obejrzeć Na Wspólnej
1
Puig Rakitic De Jong kompletna masakra
9
Sezon na podniete z treningów Setiena uważam za zamknięty
0
3 liga ich gniecie pressingiem
0
To nawet nie jest dno co oni grają
0
0 strzałów co ja pacze!
0
Firpo hahaha jest kozak. De Jong też się popisał
3
W ogóle tu nic z Setiena nie ma. Piłkarze stoją i nie szukają miejsca poza tym brak pressingu
0
Puig ale mega błąd co za masakra
2
Tryb Valverde wlaczony
0
Brawo dla chłopaków. Były chęci a najważniejsze biegali. Trochę treningów i bedzie lepiej!
0
Trochę za krótkie podanie ale to może przez ten wiatr
0
Odwaga Granady jest dziś imponująca i jak to się mówi z Realem się ze... :D
3
Ale Griezmann się spalił. Świetny Puig! Odważnie
3
Wraca Arthur trzeba dawac szanse Puig więc czas pożegnać się z Rakiticiem zwanym piłkarzem
0
Puiq to jak taki Bojan
1
Ale akcja gol! Brawo
2
Jak mi się podoba jak ludzie zaczynają oceniać trenera po tygodniu xD
0
W koncu dobra zmiana!
0
Haha czerwona ale jaja
6
Gramy w osłabieniu bo jak można nazwać Rakiticia 11. piłkarzem Barcelony na boisku
0
Niektórzy głupieją w ataku
16
Rakitic psuje akcje. Powinien zejść
2
Messi zje... podanie