3

No kur... rece opadają na Arthura

0

Co ma zrobić jeden gość w polu karnym na tyłu zawodników Valencii

0

Znowu podania za lekkie albo za plecy no ile można

0

Gdzie ta wymienność pozycji

2

Dalej widzę Barcelone Valverde

4

Ta Ibiza nie wygląda jakby grała o 3 szczeble niżej. Wszystko im się udaje. Dryblingi przebitki podania dosrodkowania

0

Moja mówi dobrze lepiej obejrzeć Na Wspólnej

1

Puig Rakitic De Jong kompletna masakra

9

Sezon na podniete z treningów Setiena uważam za zamknięty

0

3 liga ich gniecie pressingiem

0

To nawet nie jest dno co oni grają

0

0 strzałów co ja pacze!

0

Firpo hahaha jest kozak. De Jong też się popisał

3

W ogóle tu nic z Setiena nie ma. Piłkarze stoją i nie szukają miejsca poza tym brak pressingu

0

Puig ale mega błąd co za masakra

2

Tryb Valverde wlaczony

0

Brawo dla chłopaków. Były chęci a najważniejsze biegali. Trochę treningów i bedzie lepiej!

0

Trochę za krótkie podanie ale to może przez ten wiatr

0

Odwaga Granady jest dziś imponująca i jak to się mówi z Realem się ze... :D

3

Ale Griezmann się spalił. Świetny Puig! Odważnie

3

Wraca Arthur trzeba dawac szanse Puig więc czas pożegnać się z Rakiticiem zwanym piłkarzem

0

Puiq to jak taki Bojan

1

Ale akcja gol! Brawo

2

Jak mi się podoba jak ludzie zaczynają oceniać trenera po tygodniu xD

0

W koncu dobra zmiana!

0

Haha czerwona ale jaja

6

Gramy w osłabieniu bo jak można nazwać Rakiticia 11. piłkarzem Barcelony na boisku

0

Niektórzy głupieją w ataku

16

Rakitic psuje akcje. Powinien zejść

2

Messi zje... podanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?