0

Bruno Fernandes w Manchester United

0

@Hiacynk Nie do końca. Gdy Messi biegnie z kontrą i ma po lewej czy prawej stronie niekrytych zawodników woli sobie pokiwać co skutkuje przeważnie stratą

0

Kto by pomyślał że Paco wyląduje w Villarreal

14

@Chwytliwy Sancho to następny grajek który by sie ze... na widok Messiego i bałby się zrobić coś sam jak to ma każdy zawodnik Barcelony

0

Ciekawe czy śmieją się teraz Ci co śmiali się z Realu na początku sezonu. Role się odwróciły

0

@l0Messini pilot oczywiście też

1

Gortat powiedział że była także córka Bryanta a także jeszcze jeden rodzic z córką mieli lecieć na mecz koszykówki dziewczynek

0

@cchesterr43 Ja tak samo. Jak czytałem ststydtyki w telegazecie to myślałem że się pomylili.

Idol z dzieciństwa. Bryant dla Lakers to jak Messi dla Barcelony

0

Całe życie jestem za Lakers i taki cios ;(

4

Kurde pierwszy raz trzeba pochwalić Lahoza za opóźnianie gry że dał czerwoną bramkarzowi

1

@beznicku1000 nie rozumiem tych porównań. Setien nie prowadzi zespołu od początku sezonu ba! Nawet nie prowadził okresu przygotowawczego a po kolejne to nie jest jego autorski skład!

4

Nie zrozumieli bo cały czas w głowie mają taktykę Valverde. Czyli totalna wyj...

0

@Tomo1989 To czemu w pierwszym meczu mieli wydolność? Przestali teraz trenować?

0

I cofnijmy się o parę miesięcy jak wyśmiewany był Real Zidane'a.

0

Nie ma żadnego wytłumaczenia że Setien jest krótko. Skoro drużyna w pierwszym meczu potrafiła grać pressingiem to czemu tego nie robiła z Ibizą i dziś z Valencią? To jest ta sama Barcelona Valverde. Apatyczna bez ruchu z wieloma prostymi błędami. Tu nie ma drużny. Wszyscy mają to w dupie. Ter Stegen uratował zespół od blamażu jak z Liverpoolem

7

Moze czas w końcu na Bartomeuout

4

Mentalność zawodników Barcy: jeden za wszystkich wszyscy do Messiego

0

Szkoda zdrowia na oglądanie parodii

0

Zaczynamy #Setienout

0

Juz dziś można powiedzieć że Barcelona nie obroni tytułu. Gra się nie poprawiła i nie poprawi. Stracony kompletnie sezon

0

Messi spie... No taka szansa

0

De Jong zejdz już bo się kompromitujesz

0

De Jong to przepraszam na grzyby chodzi?

0

Absolutnie nic ze Setiena nie widzę

0

Na uj ten Setien na 2,5 roku wie tylko Bartomeu

2

Kolejny mecz kolejna odbitka

5

Brak ruchu do piłki oraz brak ruchu w polu karnym. Wszyscy stoją z tyłu

0

Wiecie czego Barcelonie jeszcze brakuje? Przykucu trenera

0

Znowu stoją. Chyba żaden trener ich już nie odmieni

3

No kur... rece opadają na Arthura

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?