masa11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bruno Fernandes w Manchester United
0
@Hiacynk Nie do końca. Gdy Messi biegnie z kontrą i ma po lewej czy prawej stronie niekrytych zawodników woli sobie pokiwać co skutkuje przeważnie stratą
0
Kto by pomyślał że Paco wyląduje w Villarreal
14
@Chwytliwy Sancho to następny grajek który by sie ze... na widok Messiego i bałby się zrobić coś sam jak to ma każdy zawodnik Barcelony
0
Ciekawe czy śmieją się teraz Ci co śmiali się z Realu na początku sezonu. Role się odwróciły
0
@l0Messini pilot oczywiście też
1
Gortat powiedział że była także córka Bryanta a także jeszcze jeden rodzic z córką mieli lecieć na mecz koszykówki dziewczynek
0
@cchesterr43 Ja tak samo. Jak czytałem ststydtyki w telegazecie to myślałem że się pomylili.
Idol z dzieciństwa. Bryant dla Lakers to jak Messi dla Barcelony
0
Całe życie jestem za Lakers i taki cios ;(
4
Kurde pierwszy raz trzeba pochwalić Lahoza za opóźnianie gry że dał czerwoną bramkarzowi
1
@beznicku1000 nie rozumiem tych porównań. Setien nie prowadzi zespołu od początku sezonu ba! Nawet nie prowadził okresu przygotowawczego a po kolejne to nie jest jego autorski skład!
4
Nie zrozumieli bo cały czas w głowie mają taktykę Valverde. Czyli totalna wyj...
0
@Tomo1989 To czemu w pierwszym meczu mieli wydolność? Przestali teraz trenować?
0
I cofnijmy się o parę miesięcy jak wyśmiewany był Real Zidane'a.
0
Nie ma żadnego wytłumaczenia że Setien jest krótko. Skoro drużyna w pierwszym meczu potrafiła grać pressingiem to czemu tego nie robiła z Ibizą i dziś z Valencią? To jest ta sama Barcelona Valverde. Apatyczna bez ruchu z wieloma prostymi błędami. Tu nie ma drużny. Wszyscy mają to w dupie. Ter Stegen uratował zespół od blamażu jak z Liverpoolem
7
Moze czas w końcu na Bartomeuout
4
Mentalność zawodników Barcy: jeden za wszystkich wszyscy do Messiego
0
Szkoda zdrowia na oglądanie parodii
0
Zaczynamy #Setienout
0
Juz dziś można powiedzieć że Barcelona nie obroni tytułu. Gra się nie poprawiła i nie poprawi. Stracony kompletnie sezon
0
Messi spie... No taka szansa
0
De Jong zejdz już bo się kompromitujesz
0
De Jong to przepraszam na grzyby chodzi?
0
Absolutnie nic ze Setiena nie widzę
0
Na uj ten Setien na 2,5 roku wie tylko Bartomeu
2
Kolejny mecz kolejna odbitka
5
Brak ruchu do piłki oraz brak ruchu w polu karnym. Wszyscy stoją z tyłu
0
Wiecie czego Barcelonie jeszcze brakuje? Przykucu trenera
0
Znowu stoją. Chyba żaden trener ich już nie odmieni
3
No kur... rece opadają na Arthura