4

No właśnie Griezmann udowodnił...

0

Alba miał tyłu zawodnik z tyłu do wyboru

0

Sorry ale za to jest karny.

0

0 celnych strzałów na bramkę. 63min. Jak mnie to nie dziwi. Ten festiwal parodii widzę od początku sezonu na wyjazdach

0

Niech w koncu Vidala wpuści za Rakitica póki nie będzie za późno

2

Setien co Ty odwalasz? Jaki Fati?

0

Myślałem że to Rakitic ale w sumie De Jong osiąga jego poziom

0

De Jong jest kompletnie zagubiony u Setiena

0

No ludzie jak oni chcą grać od bramkarza jak się nie ruszają. Litości

0

Naprawdę niech kogoś wpuści na środek bo tam same czołgi

0

Alba ma tyle w głowie co Ramos za głupotę dostaje kartkę

2

Byłby gol gdyby nie obrońca!

0

Na cholere Pique się bawił

0

12 zawodnik realu. Co on w rugby gra?

0

@Tomek54321 Wydawać większą kase niż za CR7 który jeszcze nic nie zrobił w piłce to rzeczywiście nie jest kasa w błoto. Jak inaczej można nazwać transfery z kasy Neymara

0

Temu Panu już dziękujemy. Naprawde ten sezon można nazwać FC Farsa. Pieniądze dosłownie wyrzucone w błoto. Jak to inni mówią w koncu odpali tak ale nie w Barcelonie

0

Co do Dembele to nic mnie nie zdziwiło. Szczerze to tylko byłem ciekawy kiedy info o kontuzji nadejdzie

3

Cały świat się śmieje z Barcelony za ten transfer. Wstyd naprawde. Wydać tyle kasy żeby zawodnik grał w domu na PlayStation a nie na boisku. Bartomeu mistrz. Z pieniędzy za Neymara wydał na grajków którzy nic w Barcelonie nie znaczą

0

@jeyx77x no tak zachwycajmy się nad wygraną ze średniakiem. Z Valencią było super z przodu?
Czwartek może utwierdzi Cię w przekonaniu że gra "super do przodu" nie wygląda

14

@Cochise 100% się pod tym podpisuje.

0

@robsesh płacz wynika z gry Barcelony.

0

Pierwsze treningi mega zachwyt. Pierwszy mecz zachwyt nad doskokiem do rywala. Dziś pytanie to Setien czy Valverde prowadzi Barcelone?
"Jak nie widać różnicy to po co przepłacać?"

0

@IronSanHybrid w czym widzisz progres?

3

@cules100pro No tak tyle zrobił dla klubu że absolutnie nie można tego robić. To samo Ter Stegena zrobił tyle w tym meczu że tego babola można darować. Cała Barcelona to jeden wielki kabaret w tym sezonie

0

@Czarny19 uważasz że taka Barcelona wygra w Pucharze Króla w czwartek i z Betisem w weekend? Gratuluję optymizmu

0

@clyde "Messi podaje - nie bierze odpowiedzialności, dlaczego nie uderza". Pokaż mi przez ostatnie x meczów Barcelony by coś takiego miało miejsce

0

Nawet niewidomy "widzi" fatalną Barcelone...

1

Ja podaruje sobie mecz w czwartek. Szkoda nerwów. Barcelona dalej fatalna. Trzeba będzie czekać na nowy sezon. Męczyć się z takim Levante no proszę was.
Real na początku sezonu tracił dużo goli. Dziś to maszyna nie do ruszenia a Barcelona czy to Valverde czy Setiena dalej w lesie. Jak ta Barcelona jest wypalona to szkoda gadać

2

Zasłużona bramka. Dzięki Ci Setien za lepszą Barcelone.

1

Wypowiedzi Messiego na temat grania bardziej na szukaniu kolegów - druga połowa to potwierdza...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?