masa11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
No właśnie Griezmann udowodnił...
0
Alba miał tyłu zawodnik z tyłu do wyboru
0
Sorry ale za to jest karny.
0
0 celnych strzałów na bramkę. 63min. Jak mnie to nie dziwi. Ten festiwal parodii widzę od początku sezonu na wyjazdach
0
Niech w koncu Vidala wpuści za Rakitica póki nie będzie za późno
2
Setien co Ty odwalasz? Jaki Fati?
0
Myślałem że to Rakitic ale w sumie De Jong osiąga jego poziom
0
De Jong jest kompletnie zagubiony u Setiena
0
No ludzie jak oni chcą grać od bramkarza jak się nie ruszają. Litości
0
Naprawdę niech kogoś wpuści na środek bo tam same czołgi
0
Alba ma tyle w głowie co Ramos za głupotę dostaje kartkę
2
Byłby gol gdyby nie obrońca!
0
Na cholere Pique się bawił
0
12 zawodnik realu. Co on w rugby gra?
0
@Tomek54321 Wydawać większą kase niż za CR7 który jeszcze nic nie zrobił w piłce to rzeczywiście nie jest kasa w błoto. Jak inaczej można nazwać transfery z kasy Neymara
0
Temu Panu już dziękujemy. Naprawde ten sezon można nazwać FC Farsa. Pieniądze dosłownie wyrzucone w błoto. Jak to inni mówią w koncu odpali tak ale nie w Barcelonie
0
Co do Dembele to nic mnie nie zdziwiło. Szczerze to tylko byłem ciekawy kiedy info o kontuzji nadejdzie
3
Cały świat się śmieje z Barcelony za ten transfer. Wstyd naprawde. Wydać tyle kasy żeby zawodnik grał w domu na PlayStation a nie na boisku. Bartomeu mistrz. Z pieniędzy za Neymara wydał na grajków którzy nic w Barcelonie nie znaczą
0
@jeyx77x no tak zachwycajmy się nad wygraną ze średniakiem. Z Valencią było super z przodu?
Czwartek może utwierdzi Cię w przekonaniu że gra "super do przodu" nie wygląda
14
@Cochise 100% się pod tym podpisuje.
0
@robsesh płacz wynika z gry Barcelony.
0
Pierwsze treningi mega zachwyt. Pierwszy mecz zachwyt nad doskokiem do rywala. Dziś pytanie to Setien czy Valverde prowadzi Barcelone?
"Jak nie widać różnicy to po co przepłacać?"
0
@IronSanHybrid w czym widzisz progres?
3
@cules100pro No tak tyle zrobił dla klubu że absolutnie nie można tego robić. To samo Ter Stegena zrobił tyle w tym meczu że tego babola można darować. Cała Barcelona to jeden wielki kabaret w tym sezonie
0
@Czarny19 uważasz że taka Barcelona wygra w Pucharze Króla w czwartek i z Betisem w weekend? Gratuluję optymizmu
0
@clyde "Messi podaje - nie bierze odpowiedzialności, dlaczego nie uderza". Pokaż mi przez ostatnie x meczów Barcelony by coś takiego miało miejsce
0
Nawet niewidomy "widzi" fatalną Barcelone...
1
Ja podaruje sobie mecz w czwartek. Szkoda nerwów. Barcelona dalej fatalna. Trzeba będzie czekać na nowy sezon. Męczyć się z takim Levante no proszę was.
Real na początku sezonu tracił dużo goli. Dziś to maszyna nie do ruszenia a Barcelona czy to Valverde czy Setiena dalej w lesie. Jak ta Barcelona jest wypalona to szkoda gadać
2
Zasłużona bramka. Dzięki Ci Setien za lepszą Barcelone.
1
Wypowiedzi Messiego na temat grania bardziej na szukaniu kolegów - druga połowa to potwierdza...