masa11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@IronSanHybrid tak jak mówiłem czas sprzedać prawa ligi mistrzów do canal plus. Tam jest pełen profesjonalizm. Naprawde wolałbym reklamy w polsat sport premium niż słuchać komentarza podczas meczów. Jest to zdecydowanie najgorszy komentarz ze wszystkich stacji sportowych.
PS pozdrawiam kuchnie mistrzów...
0
@Danny Gaucho pytanie gdzie jest Rivaldo
0
Niech ten sezon się kończy. Gra nie powala w dalszym ciągu. Męczarnia niesamowita. To tylko slabe Napoli ale jeśli będzie awans już takiego zespołu nie będzie
0
Chelsea nawet bramki nie potrafiła strzelić. Zachwyt nad Lampardem chyba dawno się skończył
4
Vidal idzie znaleźć mózg w szatni
0
Lewy gol. Bayern gromi
7
Czas sprzedać... prawa do transmisji ligi mistrzów. Polsatu się słuchać nie da. Tych bełkotów i ogólnego poziomu komentowania.
0
Gramy jak z Milanem gdzie na San Siro było 2:0 a Barcelona zamiast do przodu podawała do tyłu
1
Jeden błąd i gol. Typowa Barcelona
0
@kkbarca też Getafe mi zje... Stawiałem wygraną albo remis a tu takie baty!
2
@dasouzar11 koronawirus
1
@macio_944 już bym wolał reklamy w polsat sport premium niż słuchać bełkotów podczas meczy ligi mistrzów
0
Hazard jak syndrom Dembele. Tylko parę meczy w tym sezonie
3
Jaki zarząd taka gra...
4
Wymiotować się chce tą grą Rakiticia
1
Dalej nie rozumiem fenomenu Mourinho. Tottenham popełnił wielbłąd zatrudniając go. Lipsk ich gniecie jakby grał na własnym podwórku
7
Ta kuchnia w studio ligi mistrzów to jest taka żenada że masakra. Tęsknie za liga mistrzów w canal plus
0
Jeden obstawił ze Haland trafi co najmniej 2 gole i w meczu Atletico Liverpool padnie później 2,5 gola
3
Ja za to nie mam wątpliwości że Twój czas dawno minął
0
Braitwhaite a zawodnik kadry B Barcelony bez żadnej różnicy. Wydać po prostu kase by wypełnić luke po Dembele?
0
Chciało się zwolnienia Valverde to teraz by się chciało wykopać zarząd. Jak ten klub ma funkcjonować
1
@against_modern_football Wiecznie Barcelona nie będzie na szczycie w lidze
3
Imobile co on zrobil!
0
@Hiacynk przecież jest na boisku
3
@Mesi12 jest kompletnie niewidoczny
0
Lazio 2:1 co Inter robi w obronie
12
Kraft przed lądowaniem popełnił błąd ale i tak dostał same 19, 19.5pkt. To już naprawdę jest wku... na sile pchanie tego skoczka by wygrał. Spokojnie można było dokończyć zawody i wtedy byłby płacz Austriaków. Prawie że co weekend oglądamy parodie jury
0
Oby Barcelona nikogo nie kupowała za Dembele. Wydzadzą dużą kase i kolejny będzie tak tragiczny jak chociażby Boateng. Nikt z marszu nie ogarnie od razu gry w nowym klubie
5
Wydrukowane jak cholera. Z tak bliskiej odległości co on z rękoma miał zrobić? Karny dlatego że CR7 strzelał?
0
@barcelonaLM Nie wszystko bo Lenglet dał ciała z drugą żółtą