8

@IronSanHybrid tak jak mówiłem czas sprzedać prawa ligi mistrzów do canal plus. Tam jest pełen profesjonalizm. Naprawde wolałbym reklamy w polsat sport premium niż słuchać komentarza podczas meczów. Jest to zdecydowanie najgorszy komentarz ze wszystkich stacji sportowych.

PS pozdrawiam kuchnie mistrzów...

0

@Danny Gaucho pytanie gdzie jest Rivaldo

0

Niech ten sezon się kończy. Gra nie powala w dalszym ciągu. Męczarnia niesamowita. To tylko slabe Napoli ale jeśli będzie awans już takiego zespołu nie będzie

0

Chelsea nawet bramki nie potrafiła strzelić. Zachwyt nad Lampardem chyba dawno się skończył

4

Vidal idzie znaleźć mózg w szatni

0

Lewy gol. Bayern gromi

7

Czas sprzedać... prawa do transmisji ligi mistrzów. Polsatu się słuchać nie da. Tych bełkotów i ogólnego poziomu komentowania.

0

Gramy jak z Milanem gdzie na San Siro było 2:0 a Barcelona zamiast do przodu podawała do tyłu

1

Jeden błąd i gol. Typowa Barcelona

0

@kkbarca też Getafe mi zje... Stawiałem wygraną albo remis a tu takie baty!

2

@dasouzar11 koronawirus

1

@macio_944 już bym wolał reklamy w polsat sport premium niż słuchać bełkotów podczas meczy ligi mistrzów

0

Hazard jak syndrom Dembele. Tylko parę meczy w tym sezonie

3

Jaki zarząd taka gra...

4

Wymiotować się chce tą grą Rakiticia

1

Dalej nie rozumiem fenomenu Mourinho. Tottenham popełnił wielbłąd zatrudniając go. Lipsk ich gniecie jakby grał na własnym podwórku

7

Ta kuchnia w studio ligi mistrzów to jest taka żenada że masakra. Tęsknie za liga mistrzów w canal plus

0

Jeden obstawił ze Haland trafi co najmniej 2 gole i w meczu Atletico Liverpool padnie później 2,5 gola

3

Ja za to nie mam wątpliwości że Twój czas dawno minął

0

Braitwhaite a zawodnik kadry B Barcelony bez żadnej różnicy. Wydać po prostu kase by wypełnić luke po Dembele?

0

Chciało się zwolnienia Valverde to teraz by się chciało wykopać zarząd. Jak ten klub ma funkcjonować

1

@against_modern_football Wiecznie Barcelona nie będzie na szczycie w lidze

3

Imobile co on zrobil!

0

@Hiacynk przecież jest na boisku

3

@Mesi12 jest kompletnie niewidoczny

0

Lazio 2:1 co Inter robi w obronie

12

Kraft przed lądowaniem popełnił błąd ale i tak dostał same 19, 19.5pkt. To już naprawdę jest wku... na sile pchanie tego skoczka by wygrał. Spokojnie można było dokończyć zawody i wtedy byłby płacz Austriaków. Prawie że co weekend oglądamy parodie jury

0

Oby Barcelona nikogo nie kupowała za Dembele. Wydzadzą dużą kase i kolejny będzie tak tragiczny jak chociażby Boateng. Nikt z marszu nie ogarnie od razu gry w nowym klubie

5

Wydrukowane jak cholera. Z tak bliskiej odległości co on z rękoma miał zrobić? Karny dlatego że CR7 strzelał?

0

@barcelonaLM Nie wszystko bo Lenglet dał ciała z drugą żółtą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?