0

Prawa strona stoi

0

Kolejny błąd. Na takim poziomie niedopuszczalne

0

I czemu w bramkarza?

1

Z czym do ludzi z taką obroną

0

Bronienie wyniku nie ma nic wspólnego z Barceloną. Mega ciezko jest się przyzwyczaić i patrzeć na to. Barcelona i gra z kontry? Gdzie tu logika?

4

Bayern rozwali Barcelone pressingiem. Będzie wysoki wynik i gwóźdź dla Setiena

0

Powiem tak gdyby to była odwrotna sytuacja to sędzia doliczyłby max 3min. Skąd 5min. doliczone tego nie wie nikt

17

Myślę że 10mln za Rakiticia to i tak dużo

39

Lenglet zarabia OK to Umtiti i wielu wielu innych zarabia niewiadomo dlaczego kosmiczną kase.

0

Ja już się przyzwyczaiłem iż owa Barcelona jest nudna bez serca polotu chęci walki. Z taką grą to i mecz z Napoli będzie wyrównany a jeśli będzie awans to bołoby dziwne gdyby Bayern nie przejechał się po Barcelonie jak walec

2

Haha ale kabaret lecz słuszne czerowne kartki

1

Podsumowanie gry Barcelony. Redakcja chwaliła trio z przodu. Dzis to jest mizeria. Wystarczyło autobus postawić

2

Martinez rozj... kupon pewnie nie jednemu

3

Umtiti nie dostał urlopu bo chciał zrobić remont więc poszedł na l4 ;)

1

@BarcaInfo poczeka na nowy projekt

1

@BarcaInfo najpierw Bartomeu a teraz Setien roz... szatnie

0

@Krychaaa10 zwalniać nie ma sensu ale miał czas by przygotować jakieś schematy zagrań a tu jest lipa. O ile piłkarze dobrze podchodzą do pressingu to w ataku stoją. Nie ma wymienności pozycji

1

@KrychaTC Za Griezmannem byłem ale nie za wcześniejszą dwójką.

2

Gratulacje dla zarządu za zryte berety. Setien i filozofia Cruyffa xD

0

Jak to piłkarze piszą na tłiterach: idziemy dalej drużyno!
Aha

19

Jaka różnica w przerwie. Piłkarze Barcy wywalone co gada trener a przy Simeone cała ekipa uważnie słucha

0

Ataki pozycyjne Barcy: wszyscy dosłownie stoją i podają sobie xD skoro się nie biega to jak tu zmylić przeciwnika

0

Gdyby mogli dziś kibice wypełniać stadiony to na Camp Nou roiłoby się od białych chusteczek w kierunku zarządu. Tak źle dawno nie było.

0

@macio_944 tu się nie zgodzę ponieważ trenerzy w czasie okresu przygotowawczego narzekają na brak treningów z powodu tournee po całym świecie. Setien miał ten okres przed wznowieniem covid-19. Owszem nie miał sparingów ale miał tyle czasu by pewne schematy na treningach wyćwiczyć. Obraz jest ten sam co wcześniej. Nie ma sensu wyrzucać Setiena. Niech spokojnie skończy sezon.

To zarząd trzeba wywieźć na taczkach

8

@Mns21 ja podchodzę już bez spiny do końca sezonu. Byleby to dograli. Cały sezon jedna wielka lipa z aferami, brakiem stylu, wymianami trenerów.

2

@BarcaInfo doili krowy?

2

Arthur to będzie dobry jak wytrzyma cały mecz a nie gdy zdycha po 15min.

0

Skoro Setien po sezonie odejdzie to oczywiście pytanie czemu podpisali dłuższy kontrakt a nie do końca sezonu z opcją przedłużenia. Kolejny raz Bartomeu i jego banda topi Barcelone

Jeszcze rok nędzy i rozpaczy

1

@Chakalaka czyli patusy

65

Głosowanie na Dudę to tak jakby być za Realem Madryt

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?