masa11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co się dzieje w tej lidze hiszpańskiej. Leicester MU i Liverpool mega w d...
0
Solskjaer lecisz. Mieć taki skład i coś takiego odwalać
0
Oni? A gdzie taką prace znajdą gdzie nic robić nie muszą?
2
Dawno tak gęba nie cieszyła. Barcelona na trudnym ostatnio terenie wygrywa przekonywująco grając w 10. Wcześniej gdy Barcelona grywała w 10. to było pewne że będzie źle teraz było zupełnie inaczej
Brak Suareza powoduje więcej opcji defensywnych
1
Szkoda że jak idzie dobrze to ktoś to musi spi... ale taka Barca się podoba. Oby wyszło z happy endem
2
Gdy padają serwery to albo Barcelona poniosła klęskę albo wysoko pokonała Real bądź też wykonała jakiś duży transfer z lub do
0
@BarcaInfo nawet zespół z Węgier gra w lidze mistrzów
0
@JarekS właśnie te bezsensu podania i wszystko do Messiego mega irytowało. Fajnie to wczoraj wyglądało
1
Ciekawe co będzie z Celtą czy zostaniemy sprowadzeni na ziemię czy ruszy pociąg jak było z Villarreal
2
Najbardziej co mi się podoba? To że wielu zawodników wchodzi w pole karne a nie że wszyscy są przed.
0
Co za akcja. Brawo!
0
Oj Busquets za dużo błędów
4
Griezmann trzeba było do Fatiego. Wykasuj opcje podaje do Messiego
1
Chyba w końcu zaczęli myśleć na boisku
0
To było podanie do Messiego ale dobrze że Fati strzelał :D
0
@BarcaInfo w końcu to przecież kapitan...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Jeśli Suarez by został to nadal ogladalisbyśmy te same akcje Messi-Suarez a kibice mają tego dosyć. To nie jest fifa że takim Suarezem można sobie pograć. Suarez nie jest pokroju Messiego Ronaldo czy Ibry. Wystarczy spojrzeć jak się prowadzi.
Zrobił bardzo dużo dla Barcelony i należą mu się wielkie podziękowania ale czas nie k... nie stoi więc trzeba iść dalej
7
W meczu Atletico z Barceloną ciekawe czy Suarez będzie zagrywał do Messiego xD
0
@Tomo1989 tak tak ale przecież wiek nie robi swoje i Suarez jest wiecznie młody. To że rusza się jak wóz z węglem to nic nie znaczy
3
4:0 niemożliwe ale ich leją
3
Oby czwartą rundę przeszli bo fajnie grają
1
Lament że Suarez odchodzi. Lament że Suarez nie potrafi podać piłki do nogi i podaje tylko do Messiego że wolny jak czołg...
Ludziom się nie dogodzi. To nie fifa że zawodnik zagra jak sie nim posteruje. Wieku się nie oszuka.
0
Suarez odchodzi i jakby jeszcze odszedł Alba i Busquets to chyba koniec z pajacowaniem w Barcelonie by było. Chyba że kogoś pominąłem?
2
Czwarta asysta Kane'a!
5
Messi żużla! Co za genialny zawodnik! Nie ma dla niego straconych pozycji! Ale on robi show!
1
Zmarzlik może być najlepszym zawodnikiem w historii żużla. Jeszcze wiele tytułów przed nim
0
O prosze Bale jednak w Tottenhamie
0
Ale ten Zmarzlik to inteligentna bestia!
1
Borek komentuje z Ćwiąkałą. Co za duet!