0

@barcelonaLM Nie wszystko bo Lenglet dał ciała z drugą żółtą

17

Kibice Betisu protestowali przeciwko VAR. W tym meczu nie mieli na co narzekać...

2

Jest tyle opcji żeby skończyć akcje to wszyscy sr... w portki i podają na sile do Messiego. Jak ich można nazwać drużyną

0

No czemu musi iść kur... wszystko do Messiego? Ja pie... jak można takie coś odwalać

0

Inter 4:2 ale sie podnieśli

1

Brawo. Mieli rację że nie skończy się mecz w komplecie

0

Jak Real Madryt normalnie. Gole z dośrodkowań

0

Cytaty z filmu Psy często są wykorzystywane przez komentatorów Eleven

0

Znowu Barca nie wykorzystuje okazji

6

W ogóle mnie ten gol nie ucieszył. Serio

0

Co za kolejny kabaret!

1

Z Barcelony to już tylko nazwa została. To co pokazuje zespół jak całokształt to jest wielka porażka

2

Roberto zejdz już proszę

0

Zaraz to wyłączę bo ile można takich błędów popełniać. Naprawde gdzie oni zostawili głowy w tym sezonie. Kompletnie bezmózgie zagrania

0

Naprawdę ręce opadają co oni za błędy popełniają

1

Trzeba było na Betis postawić

0

Ta obrona jest fantastyczna. Trzech ludzi przy jednym zawodniku Betisu nie może przejąć piłki

3

@Dr_Cabasisi aha czyli pod wodzą Valverde był już impuls do tego że zaczęli grać lepiej? No tak na pewno by awansowali... Prawda jest taka że karma wraca do obecnego zarządu. Wszyscy byli za zwolnieniem Valverde po poprzednim sezonie ale Bartomeu uparł się że jest to odpowiedni trener dla Barcelony. Wyniki to pokazały... Drużyna jest rozwalona od samej góry i żaden Messi czy powrót Suareza by tego nie zmienił.

0

Kurs na Betis wysoki. Warto postawić zwłaszcza że wygrane mecze La Liga Barcelony na wyjeździe w obecnym sezonie można policzyć na palcach jednej ręki

0

Śmiało można stawiać na porażkę z Betis. A przy kolejnym domowym meczu czas pomachać chusteczkami do tego niesamowitego zarządu

0

@jedrek7000 czy to nie zawodnicy Setiena mieli doskakiwac do rywala? Czytaj Alba wyje... Sorry ale pokaż oprócz pierwszego meczu Setiena by coś co przypominało jego styl gry. Najlepiej się teraz kadrą tłumaczyć

0

Barcelona wymieniła Valverde na... Valverde. A nie sorry poczekajmy jeszcze rok jak ekipa Setiena odpali.

1

Haha hahahha kolejny raz frajerzy xD

0

Kur... dlaczego nie podniosą piłki? Tak trudno to zrobić lepiej strzelać na alibi w bramkarza? No jak można zje... kolejną setkę

0

Kolejny mecz i nic z gry Setiena nie widzę. No tak jeszcze pół roku trzeba czekać aż zaczną grać...

0

I kolejna kontuzja

0

Aduriz wchodzi i pozamiata

3

Arthur i Busi rozwalili system jak gówniarze na podwórku xD

0

W ligowym też 0:0 było aż do 90min...

2

W Atletico by pomyślał...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?