masa11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak to człowiek chciałby się obudzić w maju z ostatnim meczem Valverde w roli trenera Barcelona jednakże Bartomeu jest na tyle inteligentny że może jeszcze wszystkich denerwować nową umową dla special couch
0
VAR widać tylko pomógł przeciwnikowi bo karny taki sam jak dla Sociedad. Takie coś może zawazyc potem o mistrzostwie!
9
Ostatnie k... sekundy a oni podają sobie w srodku pola! Brawo Valverde że taka drużyna co mecz proste gole traci. To były gole z wielkiej D...
0
I jak to k... skomentowac!
2
Messi katastrofa przez ostatnie minuty. Same straty
1
Kolejny raz sie cofają i czekają co rywal zrobi cała wizytówka Valverde
0
W końcu! Dosyć już tych czołgów w srodku pola
3
Ile trzeba zapłacić by Rakitic zszedł z boiska?
0
Kolejna masakra w obronie
1
W rezerwowym składzie Barcelona grała lepiej z Interem. Tam dawali z siebie wszystko a tu jeden będzie miał wylane i jest problem
1
Obrona co mecz jest tak tragiczna że szkoda gadać. Drużyna w żadnym meczu nie jest skoncentrowana przez całr spotkanie. To jest dramat jak oni łatwo gole tracą!
0
No co oni odje...!
1
Brawo Griezmann!
0
N ty raz środek pola w lesie
0
Messi idzie do pressingu to Busquets spóźniony i jak tu odebrać piłkę
0
Zaraz będzie kolejna bramka dla Sociedad jak widzę ta defensywe
0
Po tych 24min. juz mam dosyc oglądania Busquetsa i Rakiticia
0
Alba 20min. trzecia strata
0
Busquets znów stoi i dziura w srodku pola
0
Bez komentarza. Co mecz coś takiego sie dzieje w polu karnym. Od początku zresztą środek pola jest w lesie
1
I to ma być Barcelona? Po co próbują bronić skoro tego nie potrafią robić
0
I znowu odpuszczają zamiast trzymać piłkę
0
Geniusz! Brawo!
7
Transfery Dembele i Coutinho to nawet nie połowa Neymara. Tyle kasy wydać nie mając żadnego pożytku
0
Dembele pokarało za to jak wymuszał transfer
0
Bartomeu gdzie Ty ten hajs wydales
1
Ponad 100mln padaki
3
Takimi meczami wygrywa się lige xD
0
Haha Dembele :D Bartomeu dziękuję Ci za transfery Coutinho i Dembele. Zaraz Griezmann do nich dołączy
2
Ten styl Valverde utkwi mi na stałe w pamięci.