masa11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale buda Suareza!
0
Prosty przykład Semedo walczy z rywalami i nikt do podania nie podejdzie. To jest druzyna?
0
Haha padlem Roberto oddaje do krytego Messiego :D
0
Centralnie każda akcja Interu śmierdzi golem
0
Hahahaha a De Jong czeka na Roberto xD
1
Chyba czas najwyższy przestać się denerwować i spokojnie dotrwać do zwolnienia Valverde
0
Messi strata za stratą
5
Spalony spalonym ale Ter Stegen nawet przy krótkim słupku piłkę puścił
0
Do wkur... kibiców brakuje jeszcze wejścia Rakiticia
0
Bez ruchu w ataku i dlatego ta Barcelona jest nudna
0
Griezmann świetnie mecz zaczyna
0
Super podanie Roberto
0
Ta obrona jest fantastyczna
0
4:1 co za masakra
0
Czemu Barca tak szybko na skrzydłach nie gra jak Bayern
2
Barcelona płaci za swoją głupotę
0
Montella leje były klub
4
Ale stary ich osmieszyl
3
I jeszcze karny dla Fiorentiny. Trener po tym meczu leci
0
Jak sie ten wielki Milan stoczył to jest masakra
23
Kto by nie chciał być na l4 trzepiąc taką kapuche
0
Rywale wchodzą w pole karne jak w masło. Jak widzę zaangażowanie niektórych...
0
Lenglent następny id...! Wie że ma żółta i tak wchodzi
0
Gollllllllllllll ale czy nie spalony
1
Dembele jest bardziej szklany niz Bale
2
Masakra z Suarezem w ataku bez Messiego czy Fatiego. Śmiało można stawiać na zwycięstwo Getafe i odliczać kolejki do zwolnienia Valverde
0
Ale Piatek zmarnowal setke
0
Dzisiaj to widziałem reprezentację piłki nożnej a nie siatkówki. Tak masakrycznej gry dawno nie było
0
A takie pochwały były że bijemy do 0 rywali grając całą kadrą a tu taka lipa
2
Walkę o brąz można uznać za porażkę z takim potencjałem reprezentacji