0

Ale buda Suareza!

0

Prosty przykład Semedo walczy z rywalami i nikt do podania nie podejdzie. To jest druzyna?

0

Haha padlem Roberto oddaje do krytego Messiego :D

0

Centralnie każda akcja Interu śmierdzi golem

0

Hahahaha a De Jong czeka na Roberto xD

1

Chyba czas najwyższy przestać się denerwować i spokojnie dotrwać do zwolnienia Valverde

0

Messi strata za stratą

5

Spalony spalonym ale Ter Stegen nawet przy krótkim słupku piłkę puścił

0

Do wkur... kibiców brakuje jeszcze wejścia Rakiticia

0

Bez ruchu w ataku i dlatego ta Barcelona jest nudna

0

Griezmann świetnie mecz zaczyna

0

Super podanie Roberto

0

Ta obrona jest fantastyczna

0

4:1 co za masakra

0

Czemu Barca tak szybko na skrzydłach nie gra jak Bayern

2

Barcelona płaci za swoją głupotę

0

Montella leje były klub

4

Ale stary ich osmieszyl

3

I jeszcze karny dla Fiorentiny. Trener po tym meczu leci

0

Jak sie ten wielki Milan stoczył to jest masakra

23

Kto by nie chciał być na l4 trzepiąc taką kapuche

0

Rywale wchodzą w pole karne jak w masło. Jak widzę zaangażowanie niektórych...

0

Lenglent następny id...! Wie że ma żółta i tak wchodzi

0

Gollllllllllllll ale czy nie spalony

1

Dembele jest bardziej szklany niz Bale

2

Masakra z Suarezem w ataku bez Messiego czy Fatiego. Śmiało można stawiać na zwycięstwo Getafe i odliczać kolejki do zwolnienia Valverde

0

Ale Piatek zmarnowal setke

0

Dzisiaj to widziałem reprezentację piłki nożnej a nie siatkówki. Tak masakrycznej gry dawno nie było

0

A takie pochwały były że bijemy do 0 rywali grając całą kadrą a tu taka lipa

2

Walkę o brąz można uznać za porażkę z takim potencjałem reprezentacji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?