masa11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Naymar sam jest sobie winny tej sytuacji
0
Rakitic zbytnio nie chce zmieniać miejsca ze względu na rodzinę ale oczywiście jeśli już to zamieniłby Paryż na Seville
0
Ciekawe jeśli Neymar trafi do Barcelony to czy Real będzie mega zdeterminowany na transfer w postaci Pogby?
0
Rakitic może przecież zostać ale zbytnio grać nie będzie. Nie z powodu transferu a z tego że Barcelona potrzebuje szybkości w srodku pola. Wystarczy jeden czołg w postaci Busquetsa a przecież były już i czasy gdy w srodku pola byli Busi Rakieta i Gomes. Co to były za powroty do obrony...
1
"Uda sie". "Nie uda" . "Jest bardzo blisko". "Jest daleko" . "Jest bliżej niż kiedykolwiek". Jak to dobrze że okienko transferowe się kończy i ten cały cyrk. Czas skupić się wyłącznie na rozgrywkach
5
Dembele i Coutinho nie wypalili w Barcy. Pare dobrych meczy i tyle a to za mało.
1
Tak się wydaje że w przypadku przyjścia Neymara budżet płacowy po części będzie uratowany gdy sprzeda się Dembele i Rakiticia.
0
Jeśli będzie Neymar i Dembele to jestem ciekaw budzetu płac. Messi Suarez Griezmann to już są a grube miliony
5
Jeny to tylko jeden mecz ze słabym Betisem. Spokojnie bo błędy i tak były. Zobaczymy co przyniosą kolejne mecze.
19
@damian777 dokładnie. Poza tym dużo pomaga w obronie.
0
Wesley Sneijder nieźle przytył :D
0
Rubi będzie pierwszym zwolnionym trenerem la liga w tym sezonie
1
Kontuzja Mbappe i Cavaniego
1
Szkoda że Ansu nie zdobył gola. Super sie go oglądało. Betis słaby. Skorzystał z dwóch szkolnych błędów Barcy i to wszystko. Mam nadzieję że to nie jeden mecz gdy ta ekipa grała pressingiem. Griezmann MOTM
0
Betis 3 strzaly i 2 gole. Denerwuje to strasznie i po takich szkolnych błędach
1
Co za gol dla Betisu! Niestety po kolejnym szkolnym błędzie
2
Betis może pluć sobie w brodę rezygnując z Setiena. Skad pomysł na Rubi? Szybko będzie zwolniony tak czuję
0
Manita! 5:1. Brawo
1
Chce częściej widzieć takiego Pereza niz Dembele który ma wszystko w nosie!
1
Rafinha co on za sytuacje marnuje
1
Jest brawo! Roberto asysta
1
Kur... jaka trzeba miec okazje by strzelic!
1
I zaczyna sie gra w stylu Valverde czyli brak ruchu
1
Brawo Busquets. Jedna akcja i gol
2
Ale sie teraz Piatek kompromituje
8
Magda Linette z tytułem!
1
@BarcaInfo słabo to widze
2
Coutinho odchodzi co oznacza brak transferu Neymara i dobrze. Jeszcze brakuje odejścia Valverde ale przyjdzie nam poczekac caly sezon. Przykro sie na ten zespół patrzy.
0
I zaczynamy Valverde Out
1
Najlepszym transferem będzie zwolnienie Valverde. Tu nie chodzi o pierwszy mecz sezonu tylko o brak pomysłu na gre. Trzeci sezon i widze to samo