1

Naymar sam jest sobie winny tej sytuacji

0

Rakitic zbytnio nie chce zmieniać miejsca ze względu na rodzinę ale oczywiście jeśli już to zamieniłby Paryż na Seville

0

Ciekawe jeśli Neymar trafi do Barcelony to czy Real będzie mega zdeterminowany na transfer w postaci Pogby?

0

Rakitic może przecież zostać ale zbytnio grać nie będzie. Nie z powodu transferu a z tego że Barcelona potrzebuje szybkości w srodku pola. Wystarczy jeden czołg w postaci Busquetsa a przecież były już i czasy gdy w srodku pola byli Busi Rakieta i Gomes. Co to były za powroty do obrony...

1

"Uda sie". "Nie uda" . "Jest bardzo blisko". "Jest daleko" . "Jest bliżej niż kiedykolwiek". Jak to dobrze że okienko transferowe się kończy i ten cały cyrk. Czas skupić się wyłącznie na rozgrywkach

5

Dembele i Coutinho nie wypalili w Barcy. Pare dobrych meczy i tyle a to za mało.

1

Tak się wydaje że w przypadku przyjścia Neymara budżet płacowy po części będzie uratowany gdy sprzeda się Dembele i Rakiticia.

0

Jeśli będzie Neymar i Dembele to jestem ciekaw budzetu płac. Messi Suarez Griezmann to już są a grube miliony

5

Jeny to tylko jeden mecz ze słabym Betisem. Spokojnie bo błędy i tak były. Zobaczymy co przyniosą kolejne mecze.

19

@damian777 dokładnie. Poza tym dużo pomaga w obronie.

0

Wesley Sneijder nieźle przytył :D

0

Rubi będzie pierwszym zwolnionym trenerem la liga w tym sezonie

1

Kontuzja Mbappe i Cavaniego

1

Szkoda że Ansu nie zdobył gola. Super sie go oglądało. Betis słaby. Skorzystał z dwóch szkolnych błędów Barcy i to wszystko. Mam nadzieję że to nie jeden mecz gdy ta ekipa grała pressingiem. Griezmann MOTM

0

Betis 3 strzaly i 2 gole. Denerwuje to strasznie i po takich szkolnych błędach

1

Co za gol dla Betisu! Niestety po kolejnym szkolnym błędzie

2

Betis może pluć sobie w brodę rezygnując z Setiena. Skad pomysł na Rubi? Szybko będzie zwolniony tak czuję

0

Manita! 5:1. Brawo

1

Chce częściej widzieć takiego Pereza niz Dembele który ma wszystko w nosie!

1

Rafinha co on za sytuacje marnuje

1

Jest brawo! Roberto asysta

1

Kur... jaka trzeba miec okazje by strzelic!

1

I zaczyna sie gra w stylu Valverde czyli brak ruchu

1

Brawo Busquets. Jedna akcja i gol

2

Ale sie teraz Piatek kompromituje

8

Magda Linette z tytułem!

1

@BarcaInfo słabo to widze

2

Coutinho odchodzi co oznacza brak transferu Neymara i dobrze. Jeszcze brakuje odejścia Valverde ale przyjdzie nam poczekac caly sezon. Przykro sie na ten zespół patrzy.

0

I zaczynamy Valverde Out

1

Najlepszym transferem będzie zwolnienie Valverde. Tu nie chodzi o pierwszy mecz sezonu tylko o brak pomysłu na gre. Trzeci sezon i widze to samo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?