6

Człowieku przestań xD Jesteś zaślepiony tylko w sytuacje Barcelony a Liverpoolu nie widziałeś? Może jeszcze dodasz że awans niezasłużony?

0

Dlaczego piłkarzy nagradza się premiami za sukcesy a za robienie z siebie frajerów nie ma żadnej kary? Każdy by zrozumiał przegraną po walce ale nie gdy stoisz i nic nie robisz. Za coś się w końcu im płaci i to nie mało!

0

Ciekawe co Panowie z Eleven powiedzą gdzie tak bronili Valverde. Taaa rzeczywiście się obronił xD

0

Za dużo czego?

0

Człowieku możesz bulić kase jak szejk w PSG ale jeśli nie masz trenera i odpowiedniego sztabu to ch... osiągniesz. Na Barcelone patrzy się jak na Manchester United Mourinho. Po prostu styl Barcelony jest w lesie

0

Ciekawe czy Barcelona zaryzykuje z Xavim. Kto wie. Przecież gorzej być nie może

2

Liverpool był tak zdeterminowany że nawet gol na 4:0 Dembele z pierwszego meczu nic by nie dał. Nie da się wygrać ligi mistrzów nie pokazując przez 90min. dosłownie nic

24

Miej jaja i zwolnij Valverde bo jeśli tego nie zrobisz to kibice zwolnią Ciebie! Ch... obchodzi tytuł La Liga jeśli drugi raz z rzędu odwala się taką żenade! Kompletnie bez zaangażowania! Ta ekipa nie ma stylu odkąd Vavlerde jest trenerem! Dembele i Coutinho kupieni za ogromną kasę a nie dali nic jeśli chodzi o Lige Mistrzów!

0

Człowieku nie z tym trenerem! Drugi raz odwalić coś takiego? Pojmujesz to że Liverpool miał w nogach mecz w sobote a Barcelona odpoczywała? Że byli osłabieni? Dosłownie Barcelona nie pokazała nic. Jak dzieci we mgle. Strata za stratą. Gol na 4:0? Gratulacje po prostu! Valverde jest ciągle krytykowany bo ten zespół nie ma stylu. Wszystko oparte na Messim. Zresztą jakby byli zmotywowani to biegaliby wszyscy i by się wspierali a mecz wyglądał tak samo jak ten z Romą. Pytam się gdzie były wyciągnięte wnioski?

Ten człowiek nie zasługuje na trzecią szanse. Kibiców g... obchodzi tytuł La Liga skoro są opluwani drugi raz z rzędu. To tylko i wyłącznie wina trenera! Rozumiem przegrać po walce ale jaka była tu walka?

1

Obrońcy Valverde wystąp. Szczególnie Panowie ze stacji Eleven. Ciekawe co teraz powiedzą? Trzecia szansa? O nie nikt nie chce trzeciego frajerstwa. Ten "trener" może prowadzić Bilbao a nie Barcelone. Gol na 4:0 palce lizać. Znakomicie zmotywował zespół. Brak już po prostu słów. Stali i czekali za piłką jak typowi amatorzy. Nie trzeba nic robić bo i tak mecz sam się wygra

1

Spie... Valverde!

4

Valverde odejdz. Sam sie podaj do dymisji. Miej honor. Hanbisz Barcelone swoja glupota

0

To jest ta sama gra co rok temu a teraz mieli odpoczynek jeszcze! Jesli Barca odpadnie to Valverde niech wyp... z tego klubu. To wstyd by Barca cos takiego odwalala

0

Mając na uwadze to co się stało rok temu z Romą to że nie zagra jutro 2/3 ataku Liverpoolu i dodatkowo jeszcze mają w nogach 90min. w sobotę to aż trudno wyobrazić sobie inny scenariusz jak awans Barcelony. Szczerze byłby to niebywały cios

2

Iniesta tez czesto szklany byl. Trzeba dojść do tego zawodnika by nie zmarnowal swego potencjału

0

Tak jak mówią redaktorzy stacji Eleven podobno Dembele poczuł ból już w 25s meczu co by świadczyło że nadal nie dorósł do profesjonalizmu. Jeśli ktoś schodzi w 4min. meczu to musiał coś już poczuć w trakcie rozgrzewki. To jest niepoważne

0

Nie wygląda to dobrze z Salahem

0

Salah kontuzja

1

Jeszcze jeden sezon trzeba sprawdzić. Jeśli znowu kolejny będzie z kontuzjami i bardzo słabą grą to trzeba będzie pomyśleć o sprzedaży

0

Czy nie lepiej w rewanżu zagrać Arthurem który może by środek pola uspokoił? Coutinho i Dembele tyle kasy wydane A co dali w tym meczu? Po prostu masakra. Znowu Stara gwardia daje rade plus Vidal. Styl sie nie podoba lecz wynik daję banana na twarzy. Dodajmy ze Liverpool spokojnie mógł strzelać gole. Cofanie się to nie domena Barcy. Trzeba wyjść do przeciwnika na rewanż A nie cofać się i czekać na strate goli

0

Oby nie była taktyka defensywna za tydzien bo Liverpool spokojnie mógł dziś strzelić z dwa gole. Barca ma przewage wyniku i odpoczynku trzeba to wykorzystać

0

Grają jak ... zero dokładności!

0

Sami sie prosza o strate gola. Kolejny raz glupia taktyka!

0

Lechia lajzy kolejny raz przez nich kupon nie wejdzie. Oni chcieli zostac mistrzem. Wielki Stokowiec

0

Też bym postawił na skład As'a. Przecież jak się teraz nie zdobędzie 3pkt. to się nic nie stanie a w środe bardzo ważny mecz

0

Jeżeli chodzi o Vidala to jest to typowy walczak i dla mnie wczoraj był jednym z najlepszych. Chodzi o tą taktyke cofania się po strzelonym golu

0

Patrząc jak gra Barcelona Valverde wciąż się nie można przyzwyczaić do tej gry. Bardzo wiele spotkań Barcelona rozgrywa na pół gwizdka czyli bardzo mało okazji zawodnicy się nie przesuwają. Co najbardziej pewnie kibice nie lubią to to że po zdobytej bramce Barcelona się cofa i tego chyba najbardziej nie da się zrozumieć. Dlatego bardzo wielu drży o wynik bo wtedy widać że wcale ten mur nie jest szczelny. Valverde bronią wyniki. Ja jednak chciałbym takiej gry co teraz Ajax pokazuje bo to byłby powrót do DNA Barcy

1

Ale dzis Messi kiepskie wybory

0

2:2 hahahaha co tu się dzieje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?