0

ale teraz proste błędy Levante

0

No znowu nie ma! Oby się to nie zemściło

1

Co on teraz odwalił. Levante co raz bliżej

0

słupek szkoda

6

Milik drugi gol

0

I tak ma być! Do tego jeszcze zwlekał by wyciągnąć jak największą kase. Trzeba szkolić wychowanków

10

Odkąd Milan kupił Piątka to zaczęli seryjnie wygrywać

2

Suarez jest wystawiany w podstawowym składzie bo chyba ma to w umowie bo nie wierze żeby Valdek na tyle się ośmieszał by go co chwile wystawiać. Może grać Messi z przodu a po bokach spróbować szybkich Malcoma i Dembele

1

Świetny mecz na sen. Ja dosłownie zaraz usne

1

Valverde jesteś wielki

1

Hahaha padłem

0

Ogarnij się. Kolejny mecz gdzie Barcelona nic nie gra. Bramkarz Lyonu może sobie zejść z tej bramki bo żadnego zagrożenia nie ma. To ma być ekipa na wygranie ligi mistrzów? Wolne żarty. Lyon strzeli bramke i zobaczymy jak będziesz śpiewać

2

To dziwne. Zawodnicy chcą by Valverde został a gra jest taka jakby go sabotażowali

4

A obrońcy Valverde nie zdają sobie sprawy że to drugi tak żenujący sezon pod względem gry.

3

Jak można rozwalić tak Barcelone? Może zacznie się kampania #Bartomeuout

0

Barca bez trenera grała lepiej

0

Kto ma strzelać na bramke Lyonu? Dembele już kolejna sytuacja zmarnowana Suarez brak słów Messi też słabo ze strzałami. Może Ter Stegen do ataku?

0

Suarez każdą dosłownie każdą piłkę zepsuł

1

Jeżeli Barca odpadnie a mam nadzieje że tak nie będzie to pytanie po co taki trener jak Valverde i oczywiście z jego sztabem. Piłkarze nie wyglądają super fizycznie raczej z meczu na mecz co raz gorzej

0

Gra jest taka sama jaka była ostatnia. Mało ruchu z przodu. Brak wyjścia do przeciwnika całym zespołem i oczywiście kompletnie bez formy Suarez

0

Zamiast wyjść do przeciwnika to jest cofanie. Jedno podanie na skrzydło i dośrodkowanie

0

Dembele coś Ty jadł dzisiaj

0

No i w bramkarza. Cięzko im podnieść piłke wszystko byleby przed siebie

8

No co oni mają z tymi strzałami?

0

Słabo z tymi strzałami

0

No jak tak można przepalić

0

Dziś moje urodziny więc prosze by Barcelona nie zepsuła tego dnia ;D

0

Forbet kontra LVbet masakra :D

0

Wchodzi "Mariano Italiano"

1

Dlaczego przy tak marnej postawie Suareza nie postawić na Messiego Dembele i Coutinho w ataku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?