masa11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ale teraz proste błędy Levante
0
No znowu nie ma! Oby się to nie zemściło
1
Co on teraz odwalił. Levante co raz bliżej
0
słupek szkoda
6
Milik drugi gol
0
I tak ma być! Do tego jeszcze zwlekał by wyciągnąć jak największą kase. Trzeba szkolić wychowanków
10
Odkąd Milan kupił Piątka to zaczęli seryjnie wygrywać
2
Suarez jest wystawiany w podstawowym składzie bo chyba ma to w umowie bo nie wierze żeby Valdek na tyle się ośmieszał by go co chwile wystawiać. Może grać Messi z przodu a po bokach spróbować szybkich Malcoma i Dembele
1
Świetny mecz na sen. Ja dosłownie zaraz usne
1
Valverde jesteś wielki
1
Hahaha padłem
0
Ogarnij się. Kolejny mecz gdzie Barcelona nic nie gra. Bramkarz Lyonu może sobie zejść z tej bramki bo żadnego zagrożenia nie ma. To ma być ekipa na wygranie ligi mistrzów? Wolne żarty. Lyon strzeli bramke i zobaczymy jak będziesz śpiewać
2
To dziwne. Zawodnicy chcą by Valverde został a gra jest taka jakby go sabotażowali
4
A obrońcy Valverde nie zdają sobie sprawy że to drugi tak żenujący sezon pod względem gry.
3
Jak można rozwalić tak Barcelone? Może zacznie się kampania #Bartomeuout
0
Barca bez trenera grała lepiej
0
Kto ma strzelać na bramke Lyonu? Dembele już kolejna sytuacja zmarnowana Suarez brak słów Messi też słabo ze strzałami. Może Ter Stegen do ataku?
0
Suarez każdą dosłownie każdą piłkę zepsuł
1
Jeżeli Barca odpadnie a mam nadzieje że tak nie będzie to pytanie po co taki trener jak Valverde i oczywiście z jego sztabem. Piłkarze nie wyglądają super fizycznie raczej z meczu na mecz co raz gorzej
0
Gra jest taka sama jaka była ostatnia. Mało ruchu z przodu. Brak wyjścia do przeciwnika całym zespołem i oczywiście kompletnie bez formy Suarez
0
Zamiast wyjść do przeciwnika to jest cofanie. Jedno podanie na skrzydło i dośrodkowanie
0
Dembele coś Ty jadł dzisiaj
0
No i w bramkarza. Cięzko im podnieść piłke wszystko byleby przed siebie
8
No co oni mają z tymi strzałami?
0
Słabo z tymi strzałami
0
No jak tak można przepalić
0
Dziś moje urodziny więc prosze by Barcelona nie zepsuła tego dnia ;D
0
Forbet kontra LVbet masakra :D
0
Wchodzi "Mariano Italiano"
1
Dlaczego przy tak marnej postawie Suareza nie postawić na Messiego Dembele i Coutinho w ataku