masa11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Masip z Barceloną mecz życia a tu taki babol xD
0
teraz prawidłowy gol
1
Znowu nie ma gola xD
1
Ale jak oni 5 karnego nie wykorzystali to jest szok
0
Nie będzie gola
0
Jest 1:0 :D
0
Karny Dla Valladolid
3
Jaka buda Burnley! Wkrętka z rożnego!
4
Piątek gol :D Jeden strzał :D
0
Jak dla mnie najgorsze to autobus Rayo
1
Niektórzy tak przeżywają jakby w lidze przegrali :D To nie jest FIFA że można rozklepać każdego przeciwnika bo zawodnicy mają lepsze umiejętności
2
Mogą powiedzieć że przegrali bo grali w 10. :D
0
Nudna ta liga wloska
0
Nie moge z tego farta Juventus. Co za głupota gracza Napoli
0
Zostały teoretycznie dwa trudne mecze z Betisem na wyjeździe i z Atletico u siebie
0
Oby już nie było po meczu bo typowe Atletico właśnie strzela ze stałego fragmentu gry i potem broni
0
Cucurella fryz jak kiedyś Ivan Campo :D
0
Dla mnie Barcelona byłaby naprawde mocna jakby miała Neymara na lewej stronie bo brakuje tego tercetu który robił co chciał
0
Widać było że po zejściu Arthura Barcelona włączyła tryb defensywny
0
To tylko studia Eleven i canal+ są na murawie? :D
2
To najlepszy mecz Barcelony za czasów Valverde pod względem defensywy
17
Pierwszy raz Barca ma więcej zwycięstw w El Clasico od 1932r.!
0
I Messi drugi raz przeszedł obok meczu a i tak Barca wygrywa :D
0
Ale dziwne jest to że jak na El Clasico tylko 1 gol!
0
Bernabeu dalej treningowe dla Barcy. Wyprzedziła real pod względem wygranych w el clasico poza tym pobili rekord 4 wygranych z rzędu na Bernabeu
1
Jak to nie wpadło?
0
Pierwsza połowa Barcelony zdecydowanie lepsza niż druga aż dziwne
0
Ale błędy teraz
0
Ale jest problem nagle z podaniami w pobliżu pola karnego
2
Co ten Pique teraz odpier....