10

Masip z Barceloną mecz życia a tu taki babol xD

0

teraz prawidłowy gol

1

Znowu nie ma gola xD

1

Ale jak oni 5 karnego nie wykorzystali to jest szok

0

Nie będzie gola

0

Jest 1:0 :D

0

Karny Dla Valladolid

3

Jaka buda Burnley! Wkrętka z rożnego!

4

Piątek gol :D Jeden strzał :D

0

Jak dla mnie najgorsze to autobus Rayo

1

Niektórzy tak przeżywają jakby w lidze przegrali :D To nie jest FIFA że można rozklepać każdego przeciwnika bo zawodnicy mają lepsze umiejętności

2

Mogą powiedzieć że przegrali bo grali w 10. :D

0

Nudna ta liga wloska

0

Nie moge z tego farta Juventus. Co za głupota gracza Napoli

0

Zostały teoretycznie dwa trudne mecze z Betisem na wyjeździe i z Atletico u siebie

0

Oby już nie było po meczu bo typowe Atletico właśnie strzela ze stałego fragmentu gry i potem broni

0

Cucurella fryz jak kiedyś Ivan Campo :D

0

Dla mnie Barcelona byłaby naprawde mocna jakby miała Neymara na lewej stronie bo brakuje tego tercetu który robił co chciał

0

Widać było że po zejściu Arthura Barcelona włączyła tryb defensywny

0

To tylko studia Eleven i canal+ są na murawie? :D

2

To najlepszy mecz Barcelony za czasów Valverde pod względem defensywy

17

Pierwszy raz Barca ma więcej zwycięstw w El Clasico od 1932r.!

0

I Messi drugi raz przeszedł obok meczu a i tak Barca wygrywa :D

0

Ale dziwne jest to że jak na El Clasico tylko 1 gol!

0

Bernabeu dalej treningowe dla Barcy. Wyprzedziła real pod względem wygranych w el clasico poza tym pobili rekord 4 wygranych z rzędu na Bernabeu

1

Jak to nie wpadło?

0

Pierwsza połowa Barcelony zdecydowanie lepsza niż druga aż dziwne

0

Ale błędy teraz

0

Ale jest problem nagle z podaniami w pobliżu pola karnego

2

Co ten Pique teraz odpier....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?