masa11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Znowu Laporte? :D
6
Ajax jakbym Barcelone Guardioli ogladal. Moze ten trener kiedyś poprowadzi Barce
0
Tak jak De Gea mial mega pecha przy golu tak teraz niesamowite szczescie
0
Dajcie już spokój co było rok temu. Było minęło liczy się tu i teraz a nie ciągłe rozpamiętywanie
0
Tylko dlaczego bramke zapisano jako samobójczą skoro piłka odbiła się od Shaw a nie że on strzelił
0
Co do następnego meczu czyli z Huesca to będzie ciężko o wygraną. Raz że rywal walczy o utrzymanie a dwa że Barca zagra rezerwowym składem. Po trzecie Barca ma problem z koncentracją przez 90min. ze zdecydowanie słabszymi rywalami
1
I jak dobrze że jest VAR bo nieźle byśmy przeklinali na sędziego po tym meczu
12
"Czarls Alena" xD Tomasz Hajto xD
6
Trafione w sedno. Barcelona to nietylko wyniki ale również styl
0
Pewnie że zagrają rezerwy z racji przewagi nad Atletico
0
Nie wiedzą co zrobić w polu karnym
0
Nie wierze że zakończy się 0:1
4
Za co ta kartka? Hahahaha
5
Barcelona naprawdę prosi się o gola
0
Arthur po raz kolejny nie przekonuje. Wygląda jak taki S.Roberto na początku podania do boku i do tyłu
2
Zaczyna sie robic jak z Villarreal jakies glupie proste bledy lekcewazenie rywala
0
City jest sobie samo winne za tego karnego
0
piękna buda
1
Trudno? Oni mają problem z utrzymaniem koncentracji ze sredniakami. Prowadzą 2:0 i przestają grać. To jest normalne?
1
Dziś Umtitiego i Lengleta po prostu nie ma. Obaj nota 1
0
Sami sobie robiampod górkę. Powinni wygrać swobodnie ten mecz i podstawowi odpoczywać A mamy mecz w d... gra Messi Rakitic i Vidal z kartką. Gratulacje ponownie dla tego trenera.
Kto zrozumie ta druzyne gdzie ma wylane teoretycznie na sredniakow A spina się na poważne mecze A paradoks taki ze Sami średnicy zostali
0
Czemu im się mózgi wyłączają gdy prowadzą 2:0? To nie jest pierwszy raz
0
Co akcja Villarreal to gol w drugiej polowie
0
Wyłączam tą parodie
0
Malcolm i Coutinho do zmiany. Nic już nie pokazują
0
Fryzjerstwo do potegi n-tej A wszystko zaczęło się od zje... sam na sam przez Coutinho
2
Lenglet dzisiaj totalna katastrofa
1
Co Lenglet dzisiaj odpie... żadnej udanej interwencji. Daje się robić jak dziecko
0
Czułem ze nie strzeli tego
3
Sprzedać i naprawde zapomnieć że Barca miała takiego "piłkarza"