0

Znowu Laporte? :D

6

Ajax jakbym Barcelone Guardioli ogladal. Moze ten trener kiedyś poprowadzi Barce

0

Tak jak De Gea mial mega pecha przy golu tak teraz niesamowite szczescie

0

Dajcie już spokój co było rok temu. Było minęło liczy się tu i teraz a nie ciągłe rozpamiętywanie

0

Tylko dlaczego bramke zapisano jako samobójczą skoro piłka odbiła się od Shaw a nie że on strzelił

0

Co do następnego meczu czyli z Huesca to będzie ciężko o wygraną. Raz że rywal walczy o utrzymanie a dwa że Barca zagra rezerwowym składem. Po trzecie Barca ma problem z koncentracją przez 90min. ze zdecydowanie słabszymi rywalami

1

I jak dobrze że jest VAR bo nieźle byśmy przeklinali na sędziego po tym meczu

12

"Czarls Alena" xD Tomasz Hajto xD

6

Trafione w sedno. Barcelona to nietylko wyniki ale również styl

0

Pewnie że zagrają rezerwy z racji przewagi nad Atletico

0

Nie wiedzą co zrobić w polu karnym

0

Nie wierze że zakończy się 0:1

4

Za co ta kartka? Hahahaha

5

Barcelona naprawdę prosi się o gola

0

Arthur po raz kolejny nie przekonuje. Wygląda jak taki S.Roberto na początku podania do boku i do tyłu

2

Zaczyna sie robic jak z Villarreal jakies glupie proste bledy lekcewazenie rywala

0

City jest sobie samo winne za tego karnego

0

piękna buda

1

Trudno? Oni mają problem z utrzymaniem koncentracji ze sredniakami. Prowadzą 2:0 i przestają grać. To jest normalne?

1

Dziś Umtitiego i Lengleta po prostu nie ma. Obaj nota 1

0

Sami sobie robiampod górkę. Powinni wygrać swobodnie ten mecz i podstawowi odpoczywać A mamy mecz w d... gra Messi Rakitic i Vidal z kartką. Gratulacje ponownie dla tego trenera.

Kto zrozumie ta druzyne gdzie ma wylane teoretycznie na sredniakow A spina się na poważne mecze A paradoks taki ze Sami średnicy zostali

0

Czemu im się mózgi wyłączają gdy prowadzą 2:0? To nie jest pierwszy raz

0

Co akcja Villarreal to gol w drugiej polowie

0

Wyłączam tą parodie

0

Malcolm i Coutinho do zmiany. Nic już nie pokazują

0

Fryzjerstwo do potegi n-tej A wszystko zaczęło się od zje... sam na sam przez Coutinho

2

Lenglet dzisiaj totalna katastrofa

1

Co Lenglet dzisiaj odpie... żadnej udanej interwencji. Daje się robić jak dziecko

0

Czułem ze nie strzeli tego

3

Sprzedać i naprawde zapomnieć że Barca miała takiego "piłkarza"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?