5

Coutinho złe wejscie

0

Gol na 2:0 zalatwilby mecz

2

Asensio powinien za to dostać kartkę bo to kpina jest

0

Messi się dziś chowa

5

Ale zmarnował Dembele

0

Komentarz Babiarza w biegu finalowym Pan na 60m: "Ewa ciągnie niesamowicie" xD

0

W koncu zolta!

0

Ale mega błąd teraz

0

Dembele więcej odwagi

1

To jest reka taka sama jak w polu karnym!

0

No nastepny Dembele

1

Zamiast wejść w tor Varane to się zes....

2

Jedna z lepszych pierwszych połów Barcy w tym sezonie

3

Brak słów A on nadal bez kartki

0

Vinicius Ala Bednarz

3

Messi ostatnio co raz gorzej z wolnych

0

To jest żółta kartka!

6

Szkoda ze to nie Messi strzelał bo powinna iść po dalszym slupku

0

Nie. Pauzował z Levante.

0

Levante też a wynik był inny

2

Który to finał z rzędu będzie?

3

Tak narzekaliście a jest 3:0

5

To jest na prawdę kompromitacja pseudo sędziów

0

Czerwona i teraz jazda!

0

To jest chore. Teatr jak cholera a Ci że karny!

3

Hahaha za coś takiego karny :D

3

W końcu! Brawo Levante!

0

Levante spokojnie powinno prowadzić w tym meczu ale jak zwykle karny ratuje d... realowi no i słupki

1

No co te Levante odwala że takie okazje marnuje?!

1

i karny z d... xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?