masa11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Coutinho złe wejscie
0
Gol na 2:0 zalatwilby mecz
2
Asensio powinien za to dostać kartkę bo to kpina jest
0
Messi się dziś chowa
5
Ale zmarnował Dembele
0
Komentarz Babiarza w biegu finalowym Pan na 60m: "Ewa ciągnie niesamowicie" xD
0
W koncu zolta!
0
Ale mega błąd teraz
0
Dembele więcej odwagi
1
To jest reka taka sama jak w polu karnym!
0
No nastepny Dembele
1
Zamiast wejść w tor Varane to się zes....
2
Jedna z lepszych pierwszych połów Barcy w tym sezonie
3
Brak słów A on nadal bez kartki
0
Vinicius Ala Bednarz
3
Messi ostatnio co raz gorzej z wolnych
0
To jest żółta kartka!
6
Szkoda ze to nie Messi strzelał bo powinna iść po dalszym slupku
0
Nie. Pauzował z Levante.
0
Levante też a wynik był inny
2
Który to finał z rzędu będzie?
3
Tak narzekaliście a jest 3:0
5
To jest na prawdę kompromitacja pseudo sędziów
0
Czerwona i teraz jazda!
0
To jest chore. Teatr jak cholera a Ci że karny!
3
Hahaha za coś takiego karny :D
3
W końcu! Brawo Levante!
0
Levante spokojnie powinno prowadzić w tym meczu ale jak zwykle karny ratuje d... realowi no i słupki
1
No co te Levante odwala że takie okazje marnuje?!
1
i karny z d... xD