masa11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Prawda jest taka ze Ci którzy piszą ze Barca rozniesie Real to tacy którzy po słabym meczu sprzedają i wyzywają pilkarzy
0
Jestem ciekawy który raz w tym sezonie Barca tak samo traci gola.
2
To są mecze prawdy dla Valverde. N-Ty mecz sezonu gdzie obrona nie istnieje
0
I obrona w lesie.
0
Jeżeli nasza obrona nie będzie miała wylane i będzie działał pressing to wynik będzie dobry.
1
To jego ostatnia szansa
1
To jaką nagrode przez to ma zespół który zajął pierwsze miejsce w grupie? Zazwyczaj pierwszy mecz na wyjeździe sprzyjał drużynie właśnie przyjezdnejw fazie pucharowej. Inna sprawa że bardziej powinni zając się takimi zagadnieniami żeby nie powtarzały się mecze w fazie pucharowej typu Porto z Schalke a z drugiej strony Barcelona z PSG
0
To było do przewidzenia że jakaś stacja kupi ten mecz
1
Sezon się skończy i czar pryśnie. Nie widzę drugiego takiego poza Horngacherem który poprowadziłbym skoczków do sukcesu. Jest tak jak mówisz. Młodzież i kadra B jest zaniedbana. Liczy się tu i teraz kadra A. Nadchodzą chude lata a raczej zimy
0
1:1 brawo
18
Jaki spalony! xD i to jeszcze przy liniowym. Masakra co za wielbłąd
1
Piątek buda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Dlaczego?
0
Kto wie czy w przyszłym sezonie nie zagra z Anthony Davis właśnie w Lakers
0
Zdziwiłbym się jakby ktoś nie wykupił meczy półfinałowych i finału
1
Jak oceniacie dzisiejszy mecz w wykonaniu Suareza?
0
Niby Barca gra dobrze a obrona znów robi to co przez większą część sezonu
1
W tym meczu najważniejsze będzie by nikt nie doznał kontuzji
0
Kto wie czy Messi nie zacznie od ławki
3
Oooo to będzie losowanie który zespół wygra ;)
0
ale jaja :D
0
o losie co za fifa :D
0
Z czym ta Sevilla miałaby awansować
0
Panowie ile jeszcze zmarnujecie...
2
Messi co z Tobą?!
0
Kur... to się zemści! Wszyscy leżą to nie można podnieść piłki?!
0
Coutinho też zaczyna głupie proste straty robić
0
Ale Suarez naprawde każdą akcje psuje
1
No to teraz Cillesen dał ciała
0
Coutinho > Dembele zaraz tak będzie :D Bravo Roberto! Jazda!