masa11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak ten Roberto cieniuje na prawej stronie
0
Ale buda Milik!
0
Gdzie jest Rakitic? :O
0
Nie jestem za żadną stroną polityczną. Chodzi o to co się w naszym kraju dzieje. Przez polityke ludzie się zabijają! Nie wytłumaczy się ludziom by włączyli myślenie bo telewizja nimi tak manipuluje że to co powiedzą jest święte!
17
Co zrobiło tvppis w wiadomościach gdy Ojciec Ludwik Wiśniewski zaczął mówić że Polską nie powinni rządzić ludzie zakłamani? Pokazali Tuska. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to że w momencie przemówień wszyscy siedzieli a pokazywali Tuska jak stał. Kolejna perfidna manipulacja! Kiedy to się wreszcie skończy
2
No i co teraz należy mu się za to hejt opluwanie bo nie rozumiem?
21
Owsiak wraca do dyrygowania WOŚP!
0
Haha Sevilla. To co już Machin nie taki dobry
1
Sevilla jak Arsenał zachwyt na początku sezonu A potem kicha
1
Sevilla gra naprawdę słaby mecz
0
Jak on mogl to zmarnowac
0
Haha dobre :D
0
Oczywiście Barca trafiła na najsilniejszego z możliwych
0
Jak to jest że Barcelone można wykluczyć z pucharów jeśli przeciwnik po pierwszym meczu nie zgłosił protestu w ciągu 48h? Nagle gazeta to napisała i teraz wielkie boom?
7
10 lat temu trenerem był ktoś inny niż Valverde
0
Denis: ale mi zeszła :D
0
Alena pewnie już spalony jak Malcom po nie udanym pierwszym meczu z Levante
0
Jutro pewnie będzie decyzja o wykluczenie z pucharu
0
Wynik wynikiem ale ciekawe czy Barcelone nie wykluczą przez tego Chumi
0
Pokora pokora i jeszcze raz pokora bo potem jak Barcelonie nie wychodzi to jest obrażanie piłkarzy i tym bardziej trenera
2
Oczywiście że na Orkiestre. Jeśli jakaś część moich pieniędzy idzie na konto Owsiaka ja nie mam nic przeciwko bo za to co wymyślił mu się po prostu należy! To tak samo można się zastanawiać na co idzie kasa z tacy w kościele. Każdego to jest indywidualna sprawa na co kase daje. Kompletnie nie rozumiem hejtu i jadu na tego człowieka!
20
Mam nadzieje że przy tej ogromnej tragedii jaką jest zabójstwo Prezydenta Gdańska, Jurek Owsiak zmieni zdanie. Dla mnie Jurek przez to co wymyślił jest wielkim człowiekiem i dzięki jego akcji uratował życie wielu ludziom. "Orkiestra musi trwać do końca i jeden dzień dłużej"!
0
Doskonale wiem i doskonale też wiadomo że Real nie jest w topowej formie i dodałem że nie jest to pierwsza porażka Setiena z Realem więc nie jest on jakimś cudotwórcą
0
Nie pierwszą porażke z Realem. Do tego z Realem gdzie wielu graczy jest kontuzjowanych
0
Betis zagrał wielki swój mecz z Barceloną i to wszystko. Co oni pokazali w tym meczu na tle zdziesiatkowanej drużyny spowodowanej kontuzjami? Każdy jara sie tym Betisem a co sezon z realem przegrywaja
0
Ciekawe jakby Barca zagrała mając tylu kontuzjowanych graczy
16
Wstyd. Real ledwo co uzbieral 11 zawodników bo duzo kontuzjowanych a Betis taka kaszane akurat pokazuje
0
Betis ma za swoje za te debilne bledy!
0
Betis zaczyna głupie błędy popelniac
0
Jest gol!!!