masa11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Karny dla Milanu
0
Dokładnie. Niech ktoś mi znajdzie mecz w tym sezonie gdzie ta drużyna była skoncentrowana na 90min.? Albo biją ich ekipy z dołu tabeli albo przyjeżdża inna na Camp Nou i sadzi 4 gole gdzie mogło ich być zdecydowanie więcej!
1
Skąd się biorą straty goli? Bo nie ma w ogóle gry obronnej. Przy każdej bramce Betisu nie było większości zawodników, asekuracji czy wyjścia do przeciwnika. Co dziś w tym meczu robili Busquets, Rakitic i Arthur? Cała trójką powinna zejść po pierwszej połowie. Zresztą taka "gra" wygląda od początku sezonu. Jest linia obrony, potem gdzieś w lesie linia pomocy i kompletnie nie uczestniczący w obronie Suarez z Messim. W poprzednim sezonie, gdy w grze defensywnej było ustawienie formacja 4-4-2 to Rakitic pomagał i charował a dziś co? Ani Alba nie ma wsparcia ani Roberto.
10
Przestań pier.. głupoty. Ta drużyna od samego początku powtarzam od samego początku gra katastrofalne w obronie. Co mecz to strata gola i to nie jest wina trenera? Od momentu objęcia posady przez Valverde drużyna nie ma stylu. Jest chaos
1
Chcę Manite by zarząd poszedł po rozum do głowy!!!
0
Valverde wypie...
1
Podsumowanie meczu Rakiticia
0
Wymienić Ci więcej gorszych dni tego sezonu?
0
Starać się i nagle ktoś spier... brak taktyki w ogóle obrony n-Ty raz nie ma. Wciąż pytam jakie argumenty są za Valverde? Boisko pokazuje ze nie ma
1
Dalej podoba się wam Barcelona Valverde? Drużyna ma tylko dobre fragmenty w meczu A nie gra 90min. skoncentrowana
0
To ze cala drużyna nie gra jak trzeba to nie jest wina trenera xD
0
Cała drużyna gra katastrofę. Co robiła druga linia przy drugim golu? Szukała grzybów?
16
Jaka ta liga włoska jest nudna. Co roku sam Juventus walczy wyłącznie ze sobą bo w pewnym momencie reszta drużyn w końcu pęka.
3
Ale kogo to obchodzi w jaki sposób on poniósł śmierć? Liczy się to co dany obywatel zrobił dla kraju a on był po prostu kolejnym prezydentem! Pomnik upamiętniający OK ale dotyczący wszystkich. Taki oczywiście jest ale na ch... robić z kogoś Bogiem kim się nie było
4
No i co z tego? xD Jak Komorowski umrze to też mu pomnik postawią?
11
A co Kaczyński zrobił dla Polski że stawia mu się pomnik? Bo się rozbił?
11
Wątpie... Myśle że w środku obejrzymy Rakiticia Busiego Arthura i niestety Rafinhie. To jest Valverde jego nie ogarniesz chyba że jutro wszystkich zaskoczy
2
Wiadomo każdy by chciał by od początku grał Alena i Vidal ale jeśli mecz nie układałby się po myśli Valverde to zaraz by ich zdjął. Z racji absencji Dembele i Coutinho nie zdziwie się jak od początku zagra Rafinha a nie Malcom który pokazał że zasługuje na gre. Taki jest po prostu Valverde
5
I to jest największy bezsens ktory nikt nie zrozumie
0
Czas dla Malcoma! Pierwsza kontuzja Cou
0
2:1 hahaha :D
1
1:1. Piękna buda!!!
0
2:1 dla Tottenhamu
0
A od czego jest trener jak nie od motywowania piłkarzy? Valverde nie potrafi zrugać zawodników za ich chodzenie po boisku? Powiem inaczej po pierwszej połowie wczorajszego spotkania był wynik 1:1 a na drugą połowę zmotywowani wyszli piłkarze Rayo a Barcelona jak grała w pierwszej tak i w drugiej połowe. Kolejny problem co jest notoryczne że gdy Barca strzela gola to drużyna oddaje przeciwnikowi kontrole nad meczem.
Skoro trener nie potrafi zmotywować zawodników chociaż na jeden mecz to nie nadaje się by sasiadać na ławce takiego klubu. Barcelona nie ma słabych zawodników by mogła utracić swoją tożsamość swój styl. Styl którego dzisiaj nie ma!
6
Barca rozegrała jak na razie 5 meczy na wyjeździe w la liga i w żadnym z tych meczy Barcelona nie zachwyciła. Z Valladolid i Sociedad szczęśliwe wygrane z Leganes przegrana z Valencją remis i wczoraj wyszarpana wygrana. Ktoś powie liczą się punkty ale jeśli komuś się podoba taki styl Barcelony to gratuluje. Za kadencji Valverde naprawdę oglądamy bezbarwną Barcelone jeśli chodzi o mecze wyjazdowe.
1
Tak tak w poprzednim sezonie też grali tak sobie ale przecież skończyli ligę tylko z jedną porażką za to w lidze mistrzów w fazie grupowej swoją grą oszczędzali się na rewanżowy mecz z Romą :) Widać że jesteś z tych co twierdzą że jak Messiemu nie chce się biegać to oszczędza się na reprezentacje mundial itd. Wymyślisz coś jeszcze?
0
Odpowiedź jest prosta. Dekoncentracja i brak zaangażowania całego zespołu w gre obronną. Niektórzy do obronny wracają spacerkiem i są tego efekty
0
Napisz szczerze podoba Ci się Barcelona Valverde?
0
Jeśli ktoś nie ma argumentów to nie potrafi nic napisać poza "emotkami". Brawo Ty
3
Cieszą te 3pkt. ale ja i tak pozostaje przy tym że Valverde nie nadaje się na trenera Barcelony. Ta drużyna nie ma swojego stylu. Wygrywają z realem wysoko po czym w kolejnym prawie że przegrali. Huśtawka tej drużyny i sposób w jaki traci gole woła o pomste do nieba. Real po mistrzostwie potrafił zwolnić Capello