masa11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pique zrobił chaos w ataku i to dało efekty!
0
Jest 3:2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1
Cieszy Cię beznadziejna gra Barcelony pod wodzą Valverde? Gratuluje!
0
Dokładnie po tym co odwalił z Romą powinien wylecieć z hukiem bo to niepojęte
0
Przestań Cię proszę. To Barcelona ma w DNA pressing i podania a za Valverde co jest? Jak reprezentacja Polski biegają 15min. a potem mają to w d... Gdyby Barca pokazała swój styl Rayo by nie istniało i przy ich odważnej grze dostaliby pare goli ale to jest Barca wuefisty i widzimy co się dzieje
0
i teraz gdzie są obrońcy Valverde??? Co tak wyskoczyli po meczu z realem
0
Większość zawodników miała przerwe w tygodniu a to Rayo dziś zapier... aż uwierzyc trudno
0
Jestem ciekawy ich tlumaczenia po meczu i tego wuefisty
2
Dalej jeszcze Valverde chcecie i będzie zachwycać się Manita ze słabym realem?
0
Ja pier... znowu nie widac determinacji i pressingu. Dostana zaraz drugiego gola.
0
Rafinhia zejdz juz wystarczy wszystkich wku...
0
Co mecz strata gola wynika z braku koncentracji i pełnego zaangażowania całej drużyny. Motywują się na mocniejsze zespoły A słabsze co lekcewaza?
0
Czemu oni K.... stoją?!
2
Coutinho i Rafinhia do zmiany.
0
I pech slupek
0
Zachlysneli się dwoma meczami i znowu mają gre gdzieś z teoretycznie gorszym rywalem. Strzela gola i się cofają. To jest taktyka Valverde
2
Tego się obawiałem ze strzela gola i zaczną dreptac po boisku i czekać co rywal zrobi
13
Rafinhia co chwile tylko piłkę cofa. Razem z Coutinhio grają słabo. Coutinho śpi w tym meczu
11
Ale Valladoid miało niesamowitego pecha w tym meczu
3
Dokładnie. Malcom ma grać za nazwisko? Podejrzewam że o skład na ten mecz rywalizował z Alenią który pokazał się z bardzo dobrej strony. Ciężka praca i pokora. Popatrzmy jak od paru sezonów gra Sergi Roberto a jak było z nim wcześniej. Jeśli Malcom będzie pokazywał się z dobrej strony na treningach i w meczach o CdR to otrzyma szanse również w lidze
0
Jaka stacja transmituje Copa Del Rey?
2
Idiotyzmem było kupować go za tak ogromną kwote
0
Jestem ciekaw kto da taką cenę?
0
Każdy zawodnik Barcelony w wywiadach podkreśla że wynik został osiągnięty bez Messiego
18
"Wszystko można poprawić. Oczywiście chcemy zachować czyste konto, ale rywale również grają. Jedną z niewielu zalet gry bez Messiego jest to, że możemy bronić 4-1-4-1 i to sprawia, że jesteśmy lepiej zbalansowani w defensywie".
To jest bardzo ważna kwestia
0
Mocne ma te tabletki
0
Bez przesady. Wiecej tak naprawde Valverde miał meczy takich sobie. Barcelona to nie tylko wygrywanie ale też styl który utraciła. Valverde trafił na słaby real i nie ma co do tego wątpliwości. Jedna jaskółka wiosny nie czyni więc zobaczymy co będzie dalej. Od początku sezonu więcej było narzekań niż zadowoleń także spokojnie z tym huraoptymizmem
2
Hmm Ty nie drżałeś po kontaktowej bramce realu kiedy Barca stała? Wtedy nic na taki wynik nie zapowiadało.
0
Na Canal+ sport 2 można zobaczyć w akcji jednego z najlepszych transferów w historii Barcy czyli Andre Gomesa
1
Lopetegui poświęcił mundial dla realu i źle to się skończyło dla niego.
Powiedzmy też sobie szczerze że każdy drżał bo po przerwie real ruszył i mogli doprowadzić do remisu a Barcelona grała statycznie. Ich rozbiły błędy indywidualne i kontuzja najlepszego zawodnika realu Marcelo