1

Pique zrobił chaos w ataku i to dało efekty!

0

Jest 3:2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1

Cieszy Cię beznadziejna gra Barcelony pod wodzą Valverde? Gratuluje!

0

Dokładnie po tym co odwalił z Romą powinien wylecieć z hukiem bo to niepojęte

0

Przestań Cię proszę. To Barcelona ma w DNA pressing i podania a za Valverde co jest? Jak reprezentacja Polski biegają 15min. a potem mają to w d... Gdyby Barca pokazała swój styl Rayo by nie istniało i przy ich odważnej grze dostaliby pare goli ale to jest Barca wuefisty i widzimy co się dzieje

0

i teraz gdzie są obrońcy Valverde??? Co tak wyskoczyli po meczu z realem

0

Większość zawodników miała przerwe w tygodniu a to Rayo dziś zapier... aż uwierzyc trudno

0

Jestem ciekawy ich tlumaczenia po meczu i tego wuefisty

2

Dalej jeszcze Valverde chcecie i będzie zachwycać się Manita ze słabym realem?

0

Ja pier... znowu nie widac determinacji i pressingu. Dostana zaraz drugiego gola.

0

Rafinhia zejdz juz wystarczy wszystkich wku...

0

Co mecz strata gola wynika z braku koncentracji i pełnego zaangażowania całej drużyny. Motywują się na mocniejsze zespoły A słabsze co lekcewaza?

0

Czemu oni K.... stoją?!

2

Coutinho i Rafinhia do zmiany.

0

I pech slupek

0

Zachlysneli się dwoma meczami i znowu mają gre gdzieś z teoretycznie gorszym rywalem. Strzela gola i się cofają. To jest taktyka Valverde

2

Tego się obawiałem ze strzela gola i zaczną dreptac po boisku i czekać co rywal zrobi

13

Rafinhia co chwile tylko piłkę cofa. Razem z Coutinhio grają słabo. Coutinho śpi w tym meczu

11

Ale Valladoid miało niesamowitego pecha w tym meczu

3

Dokładnie. Malcom ma grać za nazwisko? Podejrzewam że o skład na ten mecz rywalizował z Alenią który pokazał się z bardzo dobrej strony. Ciężka praca i pokora. Popatrzmy jak od paru sezonów gra Sergi Roberto a jak było z nim wcześniej. Jeśli Malcom będzie pokazywał się z dobrej strony na treningach i w meczach o CdR to otrzyma szanse również w lidze

0

Jaka stacja transmituje Copa Del Rey?

2

Idiotyzmem było kupować go za tak ogromną kwote

0

Jestem ciekaw kto da taką cenę?

0

Każdy zawodnik Barcelony w wywiadach podkreśla że wynik został osiągnięty bez Messiego

18

"Wszystko można poprawić. Oczywiście chcemy zachować czyste konto, ale rywale również grają. Jedną z niewielu zalet gry bez Messiego jest to, że możemy bronić 4-1-4-1 i to sprawia, że jesteśmy lepiej zbalansowani w defensywie".

To jest bardzo ważna kwestia

0

Mocne ma te tabletki

0

Bez przesady. Wiecej tak naprawde Valverde miał meczy takich sobie. Barcelona to nie tylko wygrywanie ale też styl który utraciła. Valverde trafił na słaby real i nie ma co do tego wątpliwości. Jedna jaskółka wiosny nie czyni więc zobaczymy co będzie dalej. Od początku sezonu więcej było narzekań niż zadowoleń także spokojnie z tym huraoptymizmem

2

Hmm Ty nie drżałeś po kontaktowej bramce realu kiedy Barca stała? Wtedy nic na taki wynik nie zapowiadało.

0

Na Canal+ sport 2 można zobaczyć w akcji jednego z najlepszych transferów w historii Barcy czyli Andre Gomesa

1

Lopetegui poświęcił mundial dla realu i źle to się skończyło dla niego.

Powiedzmy też sobie szczerze że każdy drżał bo po przerwie real ruszył i mogli doprowadzić do remisu a Barcelona grała statycznie. Ich rozbiły błędy indywidualne i kontuzja najlepszego zawodnika realu Marcelo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?