masa11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
ale teraz popsuli kontre
0
Ale Sevilla znowu zmarnowała sytuacje!
0
No to real gra w 10. żeby to Seville nie zgubiło
0
Kontuzja Marcelo
2
Jednakże jak Bale zabiera się z piłką i ją kontroluje w czasie biegu jest niesamowite
0
Ale Bale zj..... :D
0
Nie ma gola ja pie.......!
0
Sevilla dała się zepchnąć. Śmierdzi golem dla realu
1
Jak dobrze że jest VAR!!!!!
0
Spalony
0
Tu nie chodzi o brak rozgrywającego bo jest Coutinho. Problem polega na tym że nie ma zespołu. Wszyscy popełniają proste błędy i stoją czekając nie wiadomo na co. Gra po stracie piłki jest jedną wielką katastrofą. Nie ma pressingu wyjścia do podać. Tak jak się mówi "lepiej mądrze stać niż głupio biegać" ale oni naprawdę głupio stoją. Nie ma ani obrony ani ataku. Wszystko najlepiej żeby robił Messi sam sobie asystował i jeszcze bronił
0
Dawać Sevilla czwartego gola
2
"Przeciwnicy strzelili dwa gole w dwie minuty, a potem było nam ciężko tworzyć sytuacje bramkowe, bo Leganés zamknęło się na własnej połowie"
Większość drużyn zamyka się przed swoim polem karnym a pierd... graczy Barcy ciągle te same. Jak tacy amatorzy. Mają wynik 1:0 i oczywiście nie potrafią tego utrzymać bo ktoś odwala kiche. Co tu gadać jak Barcelona Valverde nie ma stylu. Mając taki skład krwawią oczy gdy widzi się że ta drużyna stoi
15
Akcje nudne jak flaki z olejem. Brak ogólnie pomysłu na grę. Brak wyjścia do podań a po stracie do przeciwnika. To nie jest trener stworzony dla Barcelony. Co z tego że sezon wcześniej była jedna porażka w lidze jak i tak nie było stylu i do tej pory go nie ma.
Bartomeu obudź się i szukaj trenera a nie przedłużenie kontraktu
0
Zwalana jest wina na poszczególnych graczy jak tu zespołu nie ma. Piłkarze zapomnieli jak się gra po stracie piłki. Jak ogólnie się gra w defensywie. Poruszają się jak muchy w smole
2
3:0!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Ehh Sevilla mogła zabić ten mecz
0
Inna sprawa. Jeżeli rezerwowi mają być wzmocnieniem to co mecz powinna być inna jedenastka i powinien grać każdy bo jak z biegiem czasu ławka rezerwowych ma być ograna skoro nie gra i potem są pretensje na Munira Vermaelena Arthura że się nie nadają
0
Tak jest zagrali dobre 45min. bo pierwsza połowa była słaba. To było w poprzednim roku i od tego czasu Barcelona na wyjeździe wygląda jak MU czyli gra bez przekonania w słabym mizernym stylu
0
Ktoś pamięta kiedy Barcelona zagrała bardzo dobry mecz na wyjeździe za kadencji Valverde?
1
2:0!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3
Mam nadzieje że Valverde pójdzie po rozum do głowy i da dzisiaj Albie odpocząć. Suarez tak samo powinien. Jak tak dalej pójdzie to ich zajedzie i w marcu Barca będzie myśleć jaki trener ma przyjść a nie ile trofeów zdobędzie
4
Wy ludzie narzekacie na Manzano. Przypomne tylko że przy bramce na 2:1 dla Girony Pique faulował za co powinien być karny i czerwona kartka ale wy wiecznie będziecie widzieć błędy na niekorzyść Barcelony
0
Nikt dzisiaj nie krytykuje Suareza?
0
Dokładnie a tak naprawde kolejny mecz z nędzną obroną
0
Co się stało z obroną Barcelony to masakra
1
N-Ty fanatyk Barcy nie rozumie roli Rakiticia w Barcelonie i ocenia to po asyście Vidala
0
A poza tym jak tu dawać szanse zmiennikom jak takie cos odwalaja
2
Jak z taką obroną grać o puchary. Co mecz mnóstwo błędów. Z tym podpisaniem kontaktu z Valverde bym się wstrzymal
5
Brawo Lenglet za Twoją głupotę. Dajesz Madrytowi żyć.