masa11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Brawo Lenglet za Twoją głupotę. Dajesz Madrytowi żyć.
0
Ale pech szkoda
0
Gdzie VAR?
0
Oby tylko nie stracili gola
2
Alba co on dzis z nogami ma
0
I następna debilna żółta kartka
5
Suarez zaczyna festiwal głupich podan
0
Kolejna żółta kartka i grają w 11
1
Pique hat-trick!
0
Ci tyle zoltych i zadnej czerwonej.
0
A mieli odpoczywać a przez mega wzmocnienie w postaci Lengleta wszystko się zes...
0
Jak mówiłem z taką obroną o wygraną będzie ciężko.gramy mega słabo w obronie
2
Pique bramka numer 2
0
Jak teraz z taką obroną wygrać mecz.
0
Teraz to Coutinho musi wejsc
0
No co oni odj....
0
Arthur zejdzie
1
Przez taką głupotę robi pod górkę Bsrcelonie
0
Brawo Vidal
2
Brakuje BARu. Za co ta czerwona?
0
Ericl Abidal jest na meczu Valencia - Juventus
0
Gol ala real czyli z d...????
0
Ale PSG jest lane przez Liverpool
0
Jeżeli Valverde będzie robił tylko zmiany przy ustalonym wyniku to ławka rezerwowych znowu będzie bezużyteczna i nieograna
0
Umtiti jedyny który miał żółtą w Barcelonie i oczywiście czerwona
0
Measssssssssiiiiiiiiiii
0
Dembele znowu zamyka usta krytykom
0
Ale komentatorów idealnie dobrali do poziomu meczu xD
1
Mecz wygląda jak w poprzedniej edycji LM aż prosi się o stratę gola by zaczęli biegac
1
Cos Ci sie nie udalo bo jesli Barca jest tak słaba to czemu PSV sie broni