masa11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ktoś przed meczem pisał że obstawia Manite. Brawa dla Ciebie!
0
Lopetegui zostań!
0
W końcu ktoś pomyślał by na siłę nie strzelać tylko technicznie!
0
Kur... kolejna kontra gdzie nie ma pomysłu i podaje się za plecy
0
Najlepszy zawodnik realu zejdzie
0
Gol Suarez wkur... Jak gol w filie 19
0
Suarez 3:1
1
Coutinho coś 90min nie może wytrzymac
1
Suarez powinien napisać książkę jak nie potrafię zastawiac pilki
0
Na ch... na niby pressing podchodzą! Robią się dziury ze masakra!
0
1:1 w slupkach
0
Tu szybkiej gry trzeba a nie trzymanie piłki przy nodze!
0
Czemu oni kur... stoją?!
0
Ale nasi słabo teraz graja
0
Jak się pier... kontry to tak potem jest
0
Ale oni partocza te kontry masakra po prostu
5
Oj Rafinha do zmiany za takie coa
0
Wygrana Barcy to zwolnienie Lopetegui. Remis Lopetegui utrzyma posade. Wygrana Realu alarm dla wuefisty
0
Każdy będzie mówil o tych pieniądzach wydanych. Jest młody ale jak się nie ogarnie to on zmarnuje szanse a Barca kase
1
2:2 PSG
0
Co za podanie Alby!
0
To praktycznie mamy pierwsze miejsce w grupie
0
Brawo Alba!!!!
1
No to Marcelo znowu kontuzja
4
Co do Neymara się zgadzam
0
Ktoś jest optymistą przed Gran Derbi? W sytuacji kiedy Barca nie ma gry obronnej co mecz to strata przynajmniej jednego gola w prosty sposób. Ter Stegen co mecz nie będzie ratował zespołu
2
Zasługa trenera? Ta ekipa gra ciągle to samo czyli bez rewelacji. Gdyby nie Ter Stegen byłaby kolejna strata punktów. Każda podkreślam każda akcja rywali to zagrożenie straty gola. Sevilla była liderem wyłącznie dlatego że Real i Barca grają piach. Jeżeli prowadzi się 2:0 i oddaje inicjatywe to chyba logiczna jest organizacja defensywna. Defensywa co mecz jest dziurawa. Nie ma wsparcia od przodu. W pierwszych minutach jest pressing następnie niby pressing aż w końcu gracze stoją i robią się dziury. Brak asekuracji doskoku do przeciwnika aż razi w oczy.
1
Nie byłbym taki pewien. Jedna jak i druga drużyna nie ma trenera nie ma obrony a siły ataku wyrównane. Mimo wszystko środek pola na papierze lepszy ma real. Szanse 50 na 50
0
No to Valdkowi nikt już tyłka nie uratuje albo w końcu przygotuje zespół albo będzie jak ostatnio 4 mecze bez wygranej
8
Bez Messiego bez obrony i bez trenera
Po raz pierwszy Gran Derbi w wyniku formy obu drużyn brzmi słabo