0

Przepiękne to było!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

3

Ale Suarez to zj.....

0

Ale Pique dziś blokuje!

0

Czyżby kontuzja?

0

Pięknie Messi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Na cholere zbierają te żółte kartki

0

2:0!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1

Jest Suarez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1

I znowu słabszy rywal i Barcelona nie może się zmotywować

0

i kolejne niedobre podanie

0

Na razie gra statyczna do tego mnóstwo niedokładnych podań

34

Czemu Rakitic nie grał gdy miał kontuzje?...

2

Po raz pierwszy od dawna mecz z Espanyolem był czysty bez ostrych fauli

0

Niesamowity walczak! Oby Valverde nie wk... z nie wystawianiem go w podstawowej 11.

14

Dla mnie jedno z najlepszych zagrań Messiego wczoraj to po stracie piłki sprint do przeciwnika i odbiór! To jest to co każdy kibic Barcelony chciałby widzieć!

1

Znowu to zrobił!!!!

1

ale buda Suarez!!!!!

0

Dlaczego oni tego nie wykorzystują?????

0

No i ch... Malcom kontuzja

1

Zamiast po oknach strzelać to po ziemi gdzie pełno nóg

2

Rakitic musi być a Malcom nie. Z Malcoma zrobią drugiego Alcacera

6

No i oczywiście Malcom nie zagra tylko zawodnicy świeżo po kontuzji

0

Przejrzałeś wszystkie moje komentarze że wiesz?

0

Roma to są frajerzy. Dają prezent realowi

10

Ale pudło sezonu ligi mistrzów gracza Romy!

3

Niech Ernest do końca sezonu tą samą jedenastke wystawia a na pewno problemów nie będzie...

0

Wyniki wynikami ale zaraz będzie mecz z Villarreal i z Espanol. Wyjazdy w wykonaniu Barcelony są mizerne a na swoim podwórku niewiele lepiej. Ta drużyna za czasów Valverde nie ma stylu. Nikt nie myśli o powrocie do ery Guardioli ale Barcelona ma najlepszego piłkarza w historii i grać taką padake woła o pomste. Grają święte krowy a Ci co powinni siedzą na ławie.

Gra na 0:0 jest po prostu żałosna jak na taki klub

0

Dokładnie. Wróci Rakitic i znowu będzie ławka dla Vidala. A tak naprawdę Vidal powinien grać i spróbować gre skrzydłami Malcoma i Dembele ale Valdek tego nie zrobi bo będzie się bał że skrzydłowi do obrony cofać się nie będą

9

Najlepiej byłoby też sprzedać Gomesa ale Barcelona robi dobrze. Gomes wypromuje się i sprzeda za dobrą kase.

0

Jakoś dziwnie że gdy Barcelona ma problemy to gola strzeli wtedy gdy Pique pójdzie do ataku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?