masa11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przepiękne to było!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3
Ale Suarez to zj.....
0
Ale Pique dziś blokuje!
0
Czyżby kontuzja?
0
Pięknie Messi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Na cholere zbierają te żółte kartki
0
2:0!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1
Jest Suarez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1
I znowu słabszy rywal i Barcelona nie może się zmotywować
0
i kolejne niedobre podanie
0
Na razie gra statyczna do tego mnóstwo niedokładnych podań
34
Czemu Rakitic nie grał gdy miał kontuzje?...
2
Po raz pierwszy od dawna mecz z Espanyolem był czysty bez ostrych fauli
0
Niesamowity walczak! Oby Valverde nie wk... z nie wystawianiem go w podstawowej 11.
14
Dla mnie jedno z najlepszych zagrań Messiego wczoraj to po stracie piłki sprint do przeciwnika i odbiór! To jest to co każdy kibic Barcelony chciałby widzieć!
1
Znowu to zrobił!!!!
1
ale buda Suarez!!!!!
0
Dlaczego oni tego nie wykorzystują?????
0
No i ch... Malcom kontuzja
1
Zamiast po oknach strzelać to po ziemi gdzie pełno nóg
2
Rakitic musi być a Malcom nie. Z Malcoma zrobią drugiego Alcacera
6
No i oczywiście Malcom nie zagra tylko zawodnicy świeżo po kontuzji
0
Przejrzałeś wszystkie moje komentarze że wiesz?
0
Roma to są frajerzy. Dają prezent realowi
10
Ale pudło sezonu ligi mistrzów gracza Romy!
3
Niech Ernest do końca sezonu tą samą jedenastke wystawia a na pewno problemów nie będzie...
0
Wyniki wynikami ale zaraz będzie mecz z Villarreal i z Espanol. Wyjazdy w wykonaniu Barcelony są mizerne a na swoim podwórku niewiele lepiej. Ta drużyna za czasów Valverde nie ma stylu. Nikt nie myśli o powrocie do ery Guardioli ale Barcelona ma najlepszego piłkarza w historii i grać taką padake woła o pomste. Grają święte krowy a Ci co powinni siedzą na ławie.
Gra na 0:0 jest po prostu żałosna jak na taki klub
0
Dokładnie. Wróci Rakitic i znowu będzie ławka dla Vidala. A tak naprawdę Vidal powinien grać i spróbować gre skrzydłami Malcoma i Dembele ale Valdek tego nie zrobi bo będzie się bał że skrzydłowi do obrony cofać się nie będą
9
Najlepiej byłoby też sprzedać Gomesa ale Barcelona robi dobrze. Gomes wypromuje się i sprzeda za dobrą kase.
0
Jakoś dziwnie że gdy Barcelona ma problemy to gola strzeli wtedy gdy Pique pójdzie do ataku