2

Spokojnie nie róbmy wielkiego piłkarza z paru rozegranych meczy tak jak Piątka. Niech zagra cały sezon na dobrym poziomie

0

To koniec kariery Rafihni w Barcelonie.

0

To raczej była ironia do obrońców Valverde. Im się podoba to w jaki sposób Barcelona gra pod jego wodzą. Mając w składzie najlepszego zawodnika w historii tej dyscypliny mamy zadowalać się tym że co mecz traci się gole a Betis pokazuje lekcje futbolu na Camp Nou. To tylko jeden z wielu przykładów

4

Przepraszam ale podaj jeden argument że Gomes nie zasłużył na krytyke w Barcelonie? Skoro taką go zachwalają to widocznie na taki klub jak Everton się nadaje a Barcelona to zdecydowanie za wysokie progi

3

Mówi to obrońca Valverde? No naprawde Barcelona ma taki skład że co mecz strata gola to konieczność :) Dodam jak to wielu mówi liga jest wyrównana... :)

0

Z taką grą za Valverde to Barcelona zobaczy puchary ale w swoim muzeum

3

bo strzelił gola?

9

Obrońcy Valverde na to: a co wy myślicie że Barcelona będzie grała jak za Guardioli? Liga się wyrównała

Nie! Nikt się nie spodziewał takiego dna pod względem gry taktyki i wiecznego tracenia goli

13

Obrońcy Valverde wystąpcie

0

Kolejny raz dupy daje Ter Stegen

0

Jedna akcja i gol

0

No nie wierze że przez coś takiego stracimy gola

0

Niech Alba przestanie podawać wiecznie do Messiego bo to już wku...

0

Grać u siebie autobusem i to jeszcze Atletico

1

Rafinha też kontuzja???

4

Czemu reszta stała zamiast pomóc Semedo?

0

Przypomina to Barce z poprzedniego sezonu

2

Hahaha padłem xD

9

Zaje... po południe i oby był zaje... wieczór

2

Oby Barca dziś nie dała ciała w obronie

1

Nie było mnie pół godziny a tu taka niespodzianka. 3:0 tego bym się nie spodziewał!

1

W końcu wykorzystali okazje

0

A kto powiedział że przez sam styl tytułu nie ma?

0

Po pierwsze wygrali 5:1 gdzie w tym momencie Real był mega słaby a i tak niewiele brakowało by Real w pare minut strzelił na 2:2 a i na 3:2. Co mecz oglądamy karygodne błędy taktyczne w defensywie. Kolejna sprawa jeszcze w tym sezonie nie obejrzałem ani jednego meczu by Barcelona była skoncentrowana przez 90min. Nie ma bodajże drugiej takiej drużyny gdzie prawie że każda akcja przeciwników śmierdzi stratą gola. Mówisz że Barcelona gra do końca tylko dlaczego od początku meczu nie grają tylko stoją i dlaczego po strzelonej bramce zamiast dobić rywala przestają grać i patrzą co rywal robi. Wielu zapomniało że Barcelona to nie tylko wyniki ale i styl. Styl którego NIE MA

3

Jak Valverde odejdzie

0

Celta robi takie babole jak Barcelona no za darmo dają karnego Realowi xD

1

Dobrze to jest w lidze mistrzów A w lidze hiszpańskiej jest źle dlaczego? Ponieważ Barcelona w bardzo łatwy sposób traci gole. Tak słabej gry nie pamiętam. Gra jako całokształt. Ta Barcelona nie ma stylu. Ta drużyna nie potrafi skoncentrować się na 90min. Na boisku "stoja" święte krowy. Żadnej odpowiedzialności za grę nie poniesie nigdy obecna pomoc czy Suarez ale Malcoma latwo jest zdjąć z boiska. Vidal pokazuje na co go stać ale i tak od początku gra Rakitic. Semedo grał dobrze A i tak niewiadomo dlaczego usiadł na lawke. Od momentu gdy Barcelonę prowadzi Valverde mowa jest o statystykach ale po raz kolejny powtórzę ta drużyna nie ma stylu

10

No to co Real wiedział ze nalezy zmienic trenera by zatrybilo a co robi Barcelona? Patrzy co rywal robi z piłką

0

Też jestem tego zdania. Co ta Barcelona ma do zaoferowania kibicom? Wieczne podania na siłę od Suareza czy Alby do Messiego mnóstwo prostych błędów i brak zaangażowania w obronie inaczej mówiąc to wygląda jak w koszykówce jeden na jednego bez wsparcia

0

Brawo Szczęsny!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?