0

Będzie gol?

1

Nie rozumiem czemu mając sytuacje sam na sam strzela się w bramkarza :D i jak zwykle hejtowany Coutinho

0

On tylko z powietrza

0

Pierwszy gol Semedo w Barcelonie i uwaga uwaga...



Semedo > Roberto ? :D

0

Zamiast Coutinho dac Vidala

3

O losie on ma tyle lat? Jak ten czas leci!

0

Może i Valverde nie kładzie nacisku na puchar króla albo inaczej nie chce popełnić błędu z zeszłego sezonu by piłkarze podstawowi byli zajechani. Trenera bronią wyniki. Jednakże jeśli powinie się noga Valverde na każdym szczeblu wtedy nie ma sensu trzymać trenera z uwagi też na to że styl Barcelony nie powala

0

Czy jest warty tej ceny? Szczerze nie śledzę jego kariery

0

Chyba Valverde niezbyt zależy na pucharze. Woli skupić się na lidze i LM

0

Teraz ciekawe czy Boateng to pomysł Valverde czy zarządu

0

Wczorajszy występ Arthura mi się nie podobał. Jest jakieś podniecenie że robi kółeczka w stylu Xaviego tylko co z tego wynika? Wczoraj bodajże miał jedno podanie w pole karne i to wszystko Alena który zanotował dobry mecz był skazany na siebie. Z tego co zauważyłem to Arthur gdy gra w podstawowym składzie to Barca traci gole (mowa o lidze)

0

Po meczu hahha

2

Ile kur... minut haha. Jakby Barca przegrywala to bylyby 3

5

Jak napisalem Coutinho 12. zawodnik Leganes

0

No i znowu z czegoś takiego padłby gol

1

Jest 80min A te Leganes zmęczone nie jest

2

Ale akcja i nie ma gola

0

Na kłopoty jak zwykle Messi Ale wciąż Barcelona Valverde nie przekonuje. Niby kontrola nad meczem A tu nagle tracą gola

1

Nie będzie gola

0

Coutinho 12 zawodnik Leganes

3

Ja pierd... miało być łatwo i przyjemnie A teraz remis i kontuzja Dembele!

0

I po Dembele

3

Coutinho niech już zejdzie

0

Jeden strzał i gol. Co robili obroncy

0

Coutinho co Ty odwalasz

2

Dembele show!

1

Dembele brawo za pressing po stracie!

0

Coutinho obudź się w koncu

0

Dembele gol

0

Mało ruchu jest w grze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?