masa11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Będzie gol?
1
Nie rozumiem czemu mając sytuacje sam na sam strzela się w bramkarza :D i jak zwykle hejtowany Coutinho
0
On tylko z powietrza
0
Pierwszy gol Semedo w Barcelonie i uwaga uwaga...
Semedo > Roberto ? :D
0
Zamiast Coutinho dac Vidala
3
O losie on ma tyle lat? Jak ten czas leci!
0
Może i Valverde nie kładzie nacisku na puchar króla albo inaczej nie chce popełnić błędu z zeszłego sezonu by piłkarze podstawowi byli zajechani. Trenera bronią wyniki. Jednakże jeśli powinie się noga Valverde na każdym szczeblu wtedy nie ma sensu trzymać trenera z uwagi też na to że styl Barcelony nie powala
0
Czy jest warty tej ceny? Szczerze nie śledzę jego kariery
0
Chyba Valverde niezbyt zależy na pucharze. Woli skupić się na lidze i LM
0
Teraz ciekawe czy Boateng to pomysł Valverde czy zarządu
0
Wczorajszy występ Arthura mi się nie podobał. Jest jakieś podniecenie że robi kółeczka w stylu Xaviego tylko co z tego wynika? Wczoraj bodajże miał jedno podanie w pole karne i to wszystko Alena który zanotował dobry mecz był skazany na siebie. Z tego co zauważyłem to Arthur gdy gra w podstawowym składzie to Barca traci gole (mowa o lidze)
0
Po meczu hahha
2
Ile kur... minut haha. Jakby Barca przegrywala to bylyby 3
5
Jak napisalem Coutinho 12. zawodnik Leganes
0
No i znowu z czegoś takiego padłby gol
1
Jest 80min A te Leganes zmęczone nie jest
2
Ale akcja i nie ma gola
0
Na kłopoty jak zwykle Messi Ale wciąż Barcelona Valverde nie przekonuje. Niby kontrola nad meczem A tu nagle tracą gola
1
Nie będzie gola
0
Coutinho 12 zawodnik Leganes
3
Ja pierd... miało być łatwo i przyjemnie A teraz remis i kontuzja Dembele!
0
I po Dembele
3
Coutinho niech już zejdzie
0
Jeden strzał i gol. Co robili obroncy
0
Coutinho co Ty odwalasz
2
Dembele show!
1
Dembele brawo za pressing po stracie!
0
Coutinho obudź się w koncu
0
Dembele gol
0
Mało ruchu jest w grze