0

Arthur Xavi!

0

Suarez i jego koślawe nogi. Za dużo strzałów w bramkarza ta nieskuteczność

1

ja pie... on jest niemożliwy!

13

Piąteczek Piątunio :D Brawo :D

1

Dobrze ze Juve to liga włoska A nie hiszpańska bo niezłe epitety by tu szły :D

0

Ten mecz skończy się manitą

0

Już zaczyja się teksty ze Espanyol się podkłada A tak naprawdę widać znów chęć gry Realu. Jeszcze jedna bramka i będą mogli odpoczywać w drugiej polowie

0

Co robili obrońcy xD tu jest takie porównanie: Real od pierwszej minuty atakuje A Barca podaje do Ter Stegena

0

Czy widzielibyscie Ronalda Koemana jako następnego trenera Barcy?

30

37. stadion La Liga w którym Messi strzela gola w przeciągu swojej kariery która nadal trwa. Przecież to prawie dwie ligi! Coś niesamowitego!

0

Znowu sędziowanie VAR i tak w kółko. Już rzy... sie tym chce. Taki jest poziom tej ligi od wielu lat

4

Mecz do zapomnienia zresztą jak kolejny. Gdzie jest styl ja się pytam? Będę się bił w pierś jeśli ta drużyna udowodni coś w LM

4

I Coutinho podsumował swoją formę. Naprawdę żenujący okres gracza wartego 160mln

1

Nikt tego nie rozumie. Wygląda to jakby Valverde miał jedną taktykę.

1

Chciałbym w to wierzyć ale żeby nie było zaskoczenia już ze strony Lyonu

0

Valdes zmienił wszystkich co mieli żółte kartki

0

Czy ja dobrze widziałem ze wejdzie Roberto?

1

Tak naprawdę jedna akcja sam na sam Coutinho i to wszystko...

0

Nie dowierzam że mając taki skład należy cieszyć się z wyniku bo styl jest w lesie i występuje tylko raz na jakiś czas

0

Kto gra w 10.? Bo boisko mówi co innego

1

Busquets i ogólnie druga linia jest fenomenalna!

0

I tak czuje ze z Barcelony też ktoś czerwoną dostanie

0

Lenglet ma przecież żółta. Każdy zły ruch i czerwona

1

Brawo w koncu!

0

Lewy gol

0

Mam nadzieję ze druga polowa będzie lepsza. Girona grała mecz w czwartek A Barca w środę poza tym w Gironie dużo kontuzji. W Barcelonie kuleje środek pola tam nie ma kontroli. Barcelona ma piłkarzy na światowym poziomie a wyglądają jakby pierwszy raz ze sobą grali. Dużo tych samych prostych błędów. Poza tym Messi Messi Messi bo inni boją się kończyć akcje. Chwała Coutinho ze próbował...

0

No ładnie Barca kartki zbiera

0

I co tzn. ze limit sie wyczerpał i należy się cofnąć?

0

I zaczyna się kur... ta debilna taktyka Valverde! Zamiast przydusic rywala to oddają inicjatywę!

10

Drugi raz nie ma spalonego A gwiżdże!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?