masa11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Arthur Xavi!
0
Suarez i jego koślawe nogi. Za dużo strzałów w bramkarza ta nieskuteczność
1
ja pie... on jest niemożliwy!
13
Piąteczek Piątunio :D Brawo :D
1
Dobrze ze Juve to liga włoska A nie hiszpańska bo niezłe epitety by tu szły :D
0
Ten mecz skończy się manitą
0
Już zaczyja się teksty ze Espanyol się podkłada A tak naprawdę widać znów chęć gry Realu. Jeszcze jedna bramka i będą mogli odpoczywać w drugiej polowie
0
Co robili obrońcy xD tu jest takie porównanie: Real od pierwszej minuty atakuje A Barca podaje do Ter Stegena
0
Czy widzielibyscie Ronalda Koemana jako następnego trenera Barcy?
30
37. stadion La Liga w którym Messi strzela gola w przeciągu swojej kariery która nadal trwa. Przecież to prawie dwie ligi! Coś niesamowitego!
0
Znowu sędziowanie VAR i tak w kółko. Już rzy... sie tym chce. Taki jest poziom tej ligi od wielu lat
4
Mecz do zapomnienia zresztą jak kolejny. Gdzie jest styl ja się pytam? Będę się bił w pierś jeśli ta drużyna udowodni coś w LM
4
I Coutinho podsumował swoją formę. Naprawdę żenujący okres gracza wartego 160mln
1
Nikt tego nie rozumie. Wygląda to jakby Valverde miał jedną taktykę.
1
Chciałbym w to wierzyć ale żeby nie było zaskoczenia już ze strony Lyonu
0
Valdes zmienił wszystkich co mieli żółte kartki
0
Czy ja dobrze widziałem ze wejdzie Roberto?
1
Tak naprawdę jedna akcja sam na sam Coutinho i to wszystko...
0
Nie dowierzam że mając taki skład należy cieszyć się z wyniku bo styl jest w lesie i występuje tylko raz na jakiś czas
0
Kto gra w 10.? Bo boisko mówi co innego
1
Busquets i ogólnie druga linia jest fenomenalna!
0
I tak czuje ze z Barcelony też ktoś czerwoną dostanie
0
Lenglet ma przecież żółta. Każdy zły ruch i czerwona
1
Brawo w koncu!
0
Lewy gol
0
Mam nadzieję ze druga polowa będzie lepsza. Girona grała mecz w czwartek A Barca w środę poza tym w Gironie dużo kontuzji. W Barcelonie kuleje środek pola tam nie ma kontroli. Barcelona ma piłkarzy na światowym poziomie a wyglądają jakby pierwszy raz ze sobą grali. Dużo tych samych prostych błędów. Poza tym Messi Messi Messi bo inni boją się kończyć akcje. Chwała Coutinho ze próbował...
0
No ładnie Barca kartki zbiera
0
I co tzn. ze limit sie wyczerpał i należy się cofnąć?
0
I zaczyna się kur... ta debilna taktyka Valverde! Zamiast przydusic rywala to oddają inicjatywę!
10
Drugi raz nie ma spalonego A gwiżdże!