1

No gdzie taki spalony haha

2

Ciekawe co takiego Owsiak zrobił złego. Chętnie bym posłuchał

1

Betis bez żadnego pomysłu na grę. Gra wolna jak slimaki

1

6 zawodnikow w obronie realu

2

Przeraża taka sytuacja. Dziwi fakt jak późno zareagowała ochrona

0

Betis jak na razie tragedia

1

Betis przeważnie gra g.. . Z realem. Dużo prostych błędów i słaby pressing

0

Co Suarez ma z tymi podaniami

0

W koncu Valdek daje pograc calej czwórce w ataku!

0

A jednak będzie Dembele

0

Może Dembele będzie szykowany na czwartek

0

Eibar spuchl od tego pressingu

0

3:0 Suarez

0

Im bardziej klarowne sytuacje tym więcej szans zmarnowanych

0

Za niedlugo wejdzie Dembele albo Alena

0

Coutinho się obudził!

0

Messi 2:0

0

Dokładnie. Jak oni z takim podejściem do meczy chcą zachęcić kibiców do przyjścia. Gdzie jest to DNA Barcy?

0

Czyżby Messi kontuzja?

7

Gdzie te czasy gdy Barca prowadzi grę. Jest 1:0 i czekanie aż rywal strzeli

1

Ale akcja! Co do skoków to szkoda ze szczur miał takiego fuksa. Drugie miejsce należało się Kamilowi. Ogromne brawa dla Kubackiego!

0

Brawo MU oby tak dalej!

0

Ale teraz Levante zmarnowało!

0

Ehh te Atletico jak gra g... to zawsze ma rzut karny i wygrywa 1:0

0

Masakra ile tych kontuzji w Realu

2

Jest wygrana i należy się cieszyć!

5

To się zemsci

2

Znowu dziecinne błędy

0

Zaraz Dembele zejdzie

1

Vidal słaby mecz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?