masa11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No gdzie taki spalony haha
2
Ciekawe co takiego Owsiak zrobił złego. Chętnie bym posłuchał
1
Betis bez żadnego pomysłu na grę. Gra wolna jak slimaki
1
6 zawodnikow w obronie realu
2
Przeraża taka sytuacja. Dziwi fakt jak późno zareagowała ochrona
0
Betis jak na razie tragedia
1
Betis przeważnie gra g.. . Z realem. Dużo prostych błędów i słaby pressing
0
Co Suarez ma z tymi podaniami
0
W koncu Valdek daje pograc calej czwórce w ataku!
0
A jednak będzie Dembele
0
Może Dembele będzie szykowany na czwartek
0
Eibar spuchl od tego pressingu
0
3:0 Suarez
0
Im bardziej klarowne sytuacje tym więcej szans zmarnowanych
0
Za niedlugo wejdzie Dembele albo Alena
0
Coutinho się obudził!
0
Messi 2:0
0
Dokładnie. Jak oni z takim podejściem do meczy chcą zachęcić kibiców do przyjścia. Gdzie jest to DNA Barcy?
0
Czyżby Messi kontuzja?
7
Gdzie te czasy gdy Barca prowadzi grę. Jest 1:0 i czekanie aż rywal strzeli
1
Ale akcja! Co do skoków to szkoda ze szczur miał takiego fuksa. Drugie miejsce należało się Kamilowi. Ogromne brawa dla Kubackiego!
0
Brawo MU oby tak dalej!
0
Ale teraz Levante zmarnowało!
0
Ehh te Atletico jak gra g... to zawsze ma rzut karny i wygrywa 1:0
0
Masakra ile tych kontuzji w Realu
2
Jest wygrana i należy się cieszyć!
5
To się zemsci
2
Znowu dziecinne błędy
0
Zaraz Dembele zejdzie
1
Vidal słaby mecz