masa11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Suarez haha :D
0
Bramkarz Athleticu może sobie usiąść
8
Niech on w końcu zmieni tego Suareza który kompletnie nic nie daje!
2
Vidal jest do zmiany
0
A może trenera? MU jest tego doskonałym dowodem że można lepiej grać
0
Odkąd Valverde prowadzi Barcelone to więcej jest narzekania niż zachwytu. Barcelona gra taką padake że szok. Nie ma ruchu jak jeden gra to drugiemu się nie chce.
1
To czas teraz na Philadelphia z Lakers
1
Ciągle bezbarwna Barcelona
0
Ale siatka
1
Busquets się kręci A reszta stoi no ręce opadaja
1
Stanie zamiast wychodzic do piłki. Jak oni chcą wyjść z pressingu
0
Kolejny mecz i kolejny przeciwnik stwarza sobie łatwo okazję. Kupa w obronie kupa w ataku
1
Nie bylo spalonego a Leo w poprzeczke
0
Do tego jeszcze Betis w 10. Bardzo słaby mecz Betisu
0
3:0 ale baty!!!
0
Oby tylko Barca nie zaczęła odwalać maniany. Jutro nie można stracić punktów
2
Strzelił z rożnego xD
1
Valverde nie ma wyboru i na Athletic postawi na Roberto gdyż Alba zawieszony za kartki. Ciekawe czy do szybkiej formy wróci Dembele
3
Lahoz to jest największy amator wśród pseudosedziow w Hiszpanii. Za nic daje żółte kartki A jak co do czego przychodzi to drugiej nie da mimo ze jest oczywista xD
4
Co się dzieje Rakitic schodzi!
0
Jest Gomes strzelił!
2
Gra Barcelony pod wodzą Valverde to jak "zachwycać się Panem Kunta Kinte"
0
Czy Barca jest w formie? Nie jest daleko od przyzwoitej a dlaczego? Zadnych wnioskow jesli chodzi o obrone ciagle jest to samo. Indywidualne proste bledy co mecz. Drużyna nie istnieje bez Messiego. Dla mnie to jest chore. Ta drużyna ma problem by stworzyć sobie okazję bramkową. Dalej będę za tym by Valverde odszedł ponieważ ta drużyna nie ma stylu. Wszystko d. .. ratuje Messi. Jak to możliwe ze wygrali 5:1 z Realem? Niech każdy pamięta ze Real cisnal gdy było 2:1 i był bliski gola na 2:2 a skończyło się 5:1 bo trzeci gol podciął skrzydła rywalowi. Nudna pilka pod wodzą Valverde ciąg dalszy.
0
Barca niech sie uczy poworotu do obrony
0
Naprawdę pokory bo strzeli na 2:0 i uciszy takich jak Ty
0
Brawo więcej takich błędów. Więcej Świętych krów w skladzie
2
Czy Boateng czy Suarez to różnicy bym nie widział tylko ze do Boatenga by nikt pretensji nie mial
1
A on sie kiedykolwiek czegos spodziewal?
0
Tyle podań z pierwszej piłki Realu to w Barcelonie nie pamiętam kiedy widzialem
2
Bez komentarza. Barca ma następnego Gomesa naprawde