1

Tak sie strzela gole

0

Zwróćmy uwage jak zawodnicy Realu się ruszają wychodzą do piłki. W Barcelonie stał każdy wczoraj

0

Na jakiej podstawie Bartomeu przedłużył kontrakt z Valverde? Bo zawodnicy tak chcieli? Przecież tu nie ma stylu. Zawodnicy nie mają formy snują się po boisku

0

Barcelona ma Benzeme z zeszłego roku. Taka jest brutalna prawda. Jak ja bym chciał żeby nie było Valverde! Kiedy oni do cho... mają mieć forme?!

1

Jeśli Wy gadacie ze Barca zagrała na drugim czy trzecim biegu to ja wam powiem ze większego biegu już nie ma.

0

To jest te rotowanie składem i odpoczywanie. Barcelona Valverde jest po prostu fenomenalna jeśli chodzi o styl

1

Coutinho hahahaha Brawo Valverde dobrze ze pilkarze odpoczeli xD

1

Należy ichwygwizdac za coś takiego! Bo jedna akcja i można stracić punkty

0

Podsumowanie meczu w wykonaniu Barcelony. Jak tu być optymistą przed Lyonem.

3

Masakra! Barcelona Valverde która nie ma stylu! Naprawde źle się od dwóch lat patrzy na taką Barcelona z paroma wyjątkami.

0

Typowy Real gra piach ale wygra xD

1

3:0!!!!!

0

2:0

5

Ale kogo to obchodzi jak gra przeciwnik? Trzeba mieć sposób na taką gre. Jak przeciwnik gra pressingiem źle jak gra defensywnie też źle. Tak tak Barcelona jest tak wspaniała że to wina sędziów i taktyki rywali

0

Zgadza się ale mimo tego i tak Valverde jest słabym taktykiem skoro wszystko oparte jest na jednym zawodniku

0

Widzisz jakiś styl gry tej drużyny?

43

Ciągle najeżdżanie na Coutinho a co zagrał Suarez?

0

Nikt tego nie rozumie. Przecież Suarez kompletnie nic nie gra! Piłka mu ucieka problemy z przyjęciem czy prostym odegraniem a o strzałach to już szkoda gadać

0

Następny. Słuchaj Ty widzisz jakiś promyk nadziei w sytuacji kiedy Barcelona zależna jest od Messiego? Dwa Ty widzisz w ogóle jakiś styl tej drużyny? Barcelona jest na pierwszym miejscu przez to że Real grał mega słabo a teraz się odradza. Za chwile to można robić pod siebie patrząc co gra Real a co Barcelona. Od dwóch lat Barcelona gra taką padake że szok. Większość zapomina że Barcelona to nie tylko wyniki ale styl którego nie ma! Z taką grą to można drżeć o wynik z Lyonem a dlaczego? Oni wyjdą na to spotkanie jak Lwy bo nic do stracenia nie mają a Barcelona Valverde to tykająca bomba!

10

I pomyśleć że taka Barcelona chce wygrać LM :D no z czym do ludzi? Ter Stegen wygra ten tytuł? :D Jeszcze trzeba przecież bramki strzelać

0

Ronald Koeman!

1

Barcelona gra padake a ludzie narzekają na sędziego :D Jeszcze po główce Valverde należy pogłaskać bo przecież nic się nie stało albo powiedzieć to co Solari że nie docenia się remisów :D

0

To jest karny!!!!!

2

A kiedy on miał dobry?

3

To co kiedyś mówiłem zachwycanie się Barceloną Valverde to jak zachwyt nad Panem Kunta Kinte

0

Ja pier... a oni wciąż środkiem xD

8

My chyba oglądamy MU Mourinho

0

I głupi błąd Semedo i byłoby po meczu!

5

A niby liga już była pozamiatana xD Valverde sprawił że Barcelona nie może odjechać rywalom

0

Patrząc na to co w tym sezonie robi Coutinho może dla innych będzie to przestroga by nie wydawać takiej kasy jak za niego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?