0

to samo przez Seville przegrałem. Miałem podobne mecze postawione

0

Cracovia ma inne priorytety niż Lech. Lech musi być w pierwszej trójce na koniec sezonu jednakże takim zarządzaniem tego nie osiągną

1

Działacze Lecha się kompromitują i sami powinni się zwolnić

0

Dlaczego Barca miałaby zrezygnować z Umtitiego?

0

Niby Barcelona ma łatwy terminarz do końca. Został mecz u siebie z Atletico i walczące o utrzymanie Villarreal. Jednakże Barca w tym sezonie ma problem z motywacją na słabsze zespoły

4

Arturo Vidal kolejny bardzo dobry mecz

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Niech on lepiej nie strzela. Zamiast dobić rywala to wystarczy gol kontaktowy i zacznie się nerwowka

1

Gruby rehabilitacja! Taka Barce chce się oglądać. Oby druga połowa też taka była

0

Wiedziałem ze to gruby zmarnuje. Na cholerę od razu strzelał.miał tyle czasu

0

A zawodnik w murze sie położył bo myślał ze po ziemi będzie

0

U mnie też :D

0

Dla mnie to totalna głupota! Za co ktoś ma być promowany gdy nic w sezonie nie zdobył? Czy nawet nie był w finale pucharu króla

2

Zrobią tak by Barcelona trafiła na City albo Juve

0

4 angielskie drużyny dalej w LM i 2 w LE. Dawno tego nie grali

0

Piłkarz Lyonu nie trafił w piłkę. Suarez wykorzystał pewnie okazje i tam gdzie chciał postawić prawą stopę tam postawił przez co nadepnął na stopę przeciwnika. Sądzisz że powinien być odgwizdany faul dla Lyonu?

15

Obejrzałem skrót i dla mnie to skandal że uznali gola dla Lyonu. Zawodnik Lyonu wskoczył na Lengleta gdzie jeszcze położył go na ziemie

0

A no tak jeszcze zapomniałem o Tottenhamie :)

0

No i po zawodach. 3 drużyny z Anglii a 1 z Hiszpanii :D

0

Brawo Brawo i jeszcze raz Brawo!

0

I może w końcu te fuksiarskie wygrane 1:0 po karnym też się w lidze skończą

4

Antyfutbol do domu! Griezmann może w końcu zrozumie że popełnił błąd zostając w Atletico

0

Nie zdziwiłbym się jakby Real z Zidane do końca sezonu już żadnego meczu nie przegrał. Została im przecież tylko liga. Poza tym każdy zna taktyke Zidane: pressing i wrzutki w pole karne do skutku aż coś wpadnie

1

Valladolid jaki wstyd

2

i Casemiro haha tradycja :D

0

szczęście realu

1

Wystarczy że wczoraj strzelili z rzutu wolnego

0

Valladoilid jest sobie same winne. Real od iluś minut nie zdobył gola z akcji i kolejna ekipa przegrywa z nimi mecz xD

1

Valladolid jak Levante

12

Hahaha wiedziałem że tak to się skończy :D nic nie grają gol z d... i jeszcze karny :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?