masa11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
to samo przez Seville przegrałem. Miałem podobne mecze postawione
0
Cracovia ma inne priorytety niż Lech. Lech musi być w pierwszej trójce na koniec sezonu jednakże takim zarządzaniem tego nie osiągną
1
Działacze Lecha się kompromitują i sami powinni się zwolnić
0
Dlaczego Barca miałaby zrezygnować z Umtitiego?
0
Niby Barcelona ma łatwy terminarz do końca. Został mecz u siebie z Atletico i walczące o utrzymanie Villarreal. Jednakże Barca w tym sezonie ma problem z motywacją na słabsze zespoły
4
Arturo Vidal kolejny bardzo dobry mecz
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Niech on lepiej nie strzela. Zamiast dobić rywala to wystarczy gol kontaktowy i zacznie się nerwowka
1
Gruby rehabilitacja! Taka Barce chce się oglądać. Oby druga połowa też taka była
0
Wiedziałem ze to gruby zmarnuje. Na cholerę od razu strzelał.miał tyle czasu
0
A zawodnik w murze sie położył bo myślał ze po ziemi będzie
0
U mnie też :D
0
Dla mnie to totalna głupota! Za co ktoś ma być promowany gdy nic w sezonie nie zdobył? Czy nawet nie był w finale pucharu króla
2
Zrobią tak by Barcelona trafiła na City albo Juve
0
4 angielskie drużyny dalej w LM i 2 w LE. Dawno tego nie grali
0
Piłkarz Lyonu nie trafił w piłkę. Suarez wykorzystał pewnie okazje i tam gdzie chciał postawić prawą stopę tam postawił przez co nadepnął na stopę przeciwnika. Sądzisz że powinien być odgwizdany faul dla Lyonu?
15
Obejrzałem skrót i dla mnie to skandal że uznali gola dla Lyonu. Zawodnik Lyonu wskoczył na Lengleta gdzie jeszcze położył go na ziemie
0
A no tak jeszcze zapomniałem o Tottenhamie :)
0
No i po zawodach. 3 drużyny z Anglii a 1 z Hiszpanii :D
0
Brawo Brawo i jeszcze raz Brawo!
0
I może w końcu te fuksiarskie wygrane 1:0 po karnym też się w lidze skończą
4
Antyfutbol do domu! Griezmann może w końcu zrozumie że popełnił błąd zostając w Atletico
0
Nie zdziwiłbym się jakby Real z Zidane do końca sezonu już żadnego meczu nie przegrał. Została im przecież tylko liga. Poza tym każdy zna taktyke Zidane: pressing i wrzutki w pole karne do skutku aż coś wpadnie
1
Valladolid jaki wstyd
2
i Casemiro haha tradycja :D
0
szczęście realu
1
Wystarczy że wczoraj strzelili z rzutu wolnego
0
Valladoilid jest sobie same winne. Real od iluś minut nie zdobył gola z akcji i kolejna ekipa przegrywa z nimi mecz xD
1
Valladolid jak Levante
12
Hahaha wiedziałem że tak to się skończy :D nic nie grają gol z d... i jeszcze karny :D