4

Brawo dalej niech popełniają takie błędy. Oni naprawdę chcą gola stracić

0

Błędy ciąg dalszy

0

Problem polega na tym że ani Roberto ani Vidal nie podchodzą do przeciwnika przez co gracze Getafe z tej strony boiska dosrodkowuja jak chcą. Nie widać dyscypliny w obronie. Gra Arthur i znowu linia pomocy zamiast pomagać jest gdzieś w lesie

1

Z całą pewnością zejdzie Arthur i za niego wejdzie Busi.

0

Roberto i Vidal odpuszczają w obronie przez co Getafe swobodnie dośrodkowuje w pole karne

0

Ale buda!!!!!!

1

Niech Alba przestanie pie...

0

Ale Pique zmarnował setkę!

0

Hahaha co za fuks???? Ale gol to gol!

0

Już wiadomo kto zejdzie po pierwszej połowie chyba ze wcześniej drugą żółtą dostanie

0

To Alba przez pajacowanie chce większą podwyżkę?

0

Zaczynają się proste błędy i haos w obronie

0

Ale przpalił!

0

Pięknie! Oby tak dalej!

1

Jeśli Real straci dziś punkty to oby Barcelona nie zrobiła tego samego

0

Kurek został MVP turnieju i zdobył złoto lecz pechem jego było to że w tym samym roku były zimowe Igrzyska. Stąd fakt że Kamil bardziej zasłużył. Lewy OK król strzelców w lidze niemieckiej lecz to był rok skoczków narciarskich siatkarzy i lekkoatletów. Brak w 10. Pauliny Guby to "lekki" żart jednakże to ludzie głosują i nie wiedzą pewnie co ta zawodniczka w minionym roku zrobiła.

Teksty takie rzucaj swoim najbliższym. Wyraziłem swoją opinie i jak każdy mam do tego prawo. Jedni mogą się zgodzić drudzy nie.

1

Pytanie do żony Kamila Stocha o nieudany konkurs na IO jak i niedokończenie wypowiedzi Kamila żenada! Szczerze Kurek przez turniej MŚ miał wzloty i upadki. Odrodził się gdy wrócił Kubiak to były jakieś 3-4 mecze przez co został MVP turnieju! Stoch zdobył złoto na Olimpiadzie i do tego brąz z drużyną! Wygrał turniej czterech skoczni w bajeczny sposób! Zdobył kryształową kule! Do tego medale w lotach narciarskich na MŚ!

Pytanie czy Kurek został sportowcem roku bo się podniósł i ludzie mają w pamięci jego przeszłość? Bo jak to się ma do sukcesów Kamila?

I na koniec co w tej 10. robił Lewandowski? Jego broni tylko popularność. Prawde mówiąc po blamażu na MŚ nie powinno być absolutnie żadnego "kopacza".

0

Jakie El Clasico w ostatnich 10 latach utkwiło wam najbardziej w pamięci? I który gol był najładniejszy?

0

O Munir poza kadrą

0

Ciekawe jak dziecko MU poradzi sobie z prowadzeniem zespołu

1

Niech ten Manchester się w końcu się odbuduje bo nie dało się patrzeć na ich gre

0

To mi się podoba gdy cała drużyna jest zaangażowana w gre!

2

Messi 3 gole i 2 asysty! "Masakracja"

4

Pique XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

Nikt nie podniesie tej piłki tylko po nogach bramkarza

0

i dlaczego taki Denis Suarez ma grać skoro coś takiego marnuje

0

Co Suarez odpi... to masakra!

1

Jak mi się to podoba jak Vidal haruje za dwóch!

1

Czerwona kartka!

0

Messi zmienił spodenki :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?