masa11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Brawo dalej niech popełniają takie błędy. Oni naprawdę chcą gola stracić
0
Błędy ciąg dalszy
0
Problem polega na tym że ani Roberto ani Vidal nie podchodzą do przeciwnika przez co gracze Getafe z tej strony boiska dosrodkowuja jak chcą. Nie widać dyscypliny w obronie. Gra Arthur i znowu linia pomocy zamiast pomagać jest gdzieś w lesie
1
Z całą pewnością zejdzie Arthur i za niego wejdzie Busi.
0
Roberto i Vidal odpuszczają w obronie przez co Getafe swobodnie dośrodkowuje w pole karne
0
Ale buda!!!!!!
1
Niech Alba przestanie pie...
0
Ale Pique zmarnował setkę!
0
Hahaha co za fuks???? Ale gol to gol!
0
Już wiadomo kto zejdzie po pierwszej połowie chyba ze wcześniej drugą żółtą dostanie
0
To Alba przez pajacowanie chce większą podwyżkę?
0
Zaczynają się proste błędy i haos w obronie
0
Ale przpalił!
0
Pięknie! Oby tak dalej!
1
Jeśli Real straci dziś punkty to oby Barcelona nie zrobiła tego samego
0
Kurek został MVP turnieju i zdobył złoto lecz pechem jego było to że w tym samym roku były zimowe Igrzyska. Stąd fakt że Kamil bardziej zasłużył. Lewy OK król strzelców w lidze niemieckiej lecz to był rok skoczków narciarskich siatkarzy i lekkoatletów. Brak w 10. Pauliny Guby to "lekki" żart jednakże to ludzie głosują i nie wiedzą pewnie co ta zawodniczka w minionym roku zrobiła.
Teksty takie rzucaj swoim najbliższym. Wyraziłem swoją opinie i jak każdy mam do tego prawo. Jedni mogą się zgodzić drudzy nie.
1
Pytanie do żony Kamila Stocha o nieudany konkurs na IO jak i niedokończenie wypowiedzi Kamila żenada! Szczerze Kurek przez turniej MŚ miał wzloty i upadki. Odrodził się gdy wrócił Kubiak to były jakieś 3-4 mecze przez co został MVP turnieju! Stoch zdobył złoto na Olimpiadzie i do tego brąz z drużyną! Wygrał turniej czterech skoczni w bajeczny sposób! Zdobył kryształową kule! Do tego medale w lotach narciarskich na MŚ!
Pytanie czy Kurek został sportowcem roku bo się podniósł i ludzie mają w pamięci jego przeszłość? Bo jak to się ma do sukcesów Kamila?
I na koniec co w tej 10. robił Lewandowski? Jego broni tylko popularność. Prawde mówiąc po blamażu na MŚ nie powinno być absolutnie żadnego "kopacza".
0
Jakie El Clasico w ostatnich 10 latach utkwiło wam najbardziej w pamięci? I który gol był najładniejszy?
0
O Munir poza kadrą
0
Ciekawe jak dziecko MU poradzi sobie z prowadzeniem zespołu
1
Niech ten Manchester się w końcu się odbuduje bo nie dało się patrzeć na ich gre
0
To mi się podoba gdy cała drużyna jest zaangażowana w gre!
2
Messi 3 gole i 2 asysty! "Masakracja"
4
Pique XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
Nikt nie podniesie tej piłki tylko po nogach bramkarza
0
i dlaczego taki Denis Suarez ma grać skoro coś takiego marnuje
0
Co Suarez odpi... to masakra!
1
Jak mi się to podoba jak Vidal haruje za dwóch!
1
Czerwona kartka!
0
Messi zmienił spodenki :D