0

Nie ma co się martwić o Leo. Nie zagra to nie zagra więc nie rozumiem skąd ten płacz? Leo strzeli bramke i co z tego skoro nie ma obrony. Można nawet przyjąć że Barcelona nie ma trenera tylko statyste gdyż scenariusz gry Barcelony w tym sezonie jest ten sam

2

Wiecie kiedy Barcelona grała ostatnio tak słabo w obronie? W ostatnim sezonie Rijkarrda! Valverde po raz drugi zj... totalnie okres na reprezentacje. Każdy rywal wchodzi w pole karne Barcelony jak w masło!!! Nie ma kompletnie tego co kiedyś czyli utrzymywanie się przy piłce jest tylko idiotyczne oddawanie inicjatywy! Rywal przechodzi linie ataku Barcy następnie jednym zwodem Buswuetsa i jest dziura jak cholera! Nie ma asekuracji doskoku do przeciwnika Jak taki pseudo trener ma prowadzić taki zespół?! Spowodował że Dembele na dzień dzisiejszy jest pośmiewiskiem całego świata. Skłóca decyzjami szatnie nie dając szans na gre zawodnikom którzy zostali sprowadzeni czyli Vidal i Malcom.

Powiem szczerze jeśli chodzi o gre w obronie to zagrali to samo co z Romą ba! mam wrażenie że taka obrona jest co mecz! Czyli w ogóle jej nie ma

2

Dembele zasługuje na gwizdy

0

I Kolejna bramka. Co mecz wpier... rywale bramki

1

I co hejterzy?

0

Gdzie jest kur.. obrona?!

0

Coutinho w prosty sposób dał się ograć ale gdzie doskok drugiego zawodnika? Zobaczcie ile strzałów oddała Sevilla w tym meczu. Jak łatwo odgrywają obrone

5

Wyj... tego wuefiste błagam! Za tę bierność zawodników i non stop wyj... W obronie

0

Idzie kontra to podanie za plecy później złe przyjecie i kończy się klapą

0

Czemu Malcom nie gra? Bo zaplacono za niego tylko 40mln. Trzeba było dac ponad 100mln. by grać...

0

W ogole nie ma gry obronnej. Sevilla przejdzie z łatwością pierwszą linię i jest taka dziura ze szok. Co z tego ze 3:0 jak każda akcja Sevilla śmierdzi golem!

0

Z taka gra każdy boi się ze zaraz przeciwnik zacznie łdować gole. To nie wina piłkarzy tylko tego wuefisty. Real ma ten sam problem

0

Co ta drużyna odwala w obronie. Ile błędów. Śmierdzi golem dla Sevilli

3

Gdyby Guardiola widział taka nędzna grę po golach to ich by za... w szatni

0

Rakitic coś Ty odwalil

0

I to jest głupota tego system. Równie dobrze VAR mógłby zasugerować może czerwoną kartke i sędzia dopatrzylby się ewidentnego faulu

0

Gdyby kur... to faulowal gracz Barcy to od razu byłby VAR!

1

Barca dziwna jakaś w tym sezonie. Mecz się prowadzi to czerwona kartka. Inny mecz prowadzi to kontuzja Messiego

1

Przy Kontuzji Messiego ostatniej liderem był Neymar i Barca szła jak burza. Może czas na Dembele

6

Złamana niezlamana kur... ta drużyna ma zapier... nawet bez Messiego. Teraz Valdek pokaże jakim wuefista jest

0

Taktyka Valdka prowadzić i oddać inicjatywe

1

I nagle stanęli z grą. Cała taktyka poszła się sypac

0

Valverde czeka na stratę gola czy co?

0

Messi nie zagra to już Barcelona nie będzie istniala

1

Leo Messi 2:0

1

Czy to nie jest najszybciej strzelona bramka pod wodzą Valverde?

0

Już pierwszy poważny błąd w obronie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

W sumie za tydzień Gran Derbi więc ciekawe czy zwolnią Lopetegui

3

No to Lopetegui leci. Bardzo licze na to by Valverde też poleciał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?