masa11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Niech ktoś mi to wytłumaczy bo nie rozumiem. Jak to jest możliwe że takie drewno jak Gomes grało większość spotkań nie pokazując dosłownie nic a Malcom nie ma nawet szans na zaprezentowanie się? O co tu chodzi?
1
Większość zadowolona na La Rambli z transferu Malcoma i rzeczywiście można go podziwiać ale na trybunach. Jeżeli jutro znowu nędznie zagrają to w Valverde nie ma co już wierzyć. Skąd to zdanie? Jeden okres reprezentacyjny zawalił więc zobaczymy co będzie jutro. Tym bardziej że pod jego wodzą Barca gra najgorszą piłkę od lat
2
3:0 OMG
2
Przecież ten trener spi... to tak jak w poprzedniej przerwie na reprezentacje
6
No na pewno lige zdobywa się remisami i porażkami oraz chodzeniem po boisku i zwłaszcza gdy trener zmian nie robi...
0
kończ waść wstydu oszczędź
0
On przynajmniej próbował zmian
0
Bardziej je... trenera niż Valverde Barcelona nie miała. Nikt kompletnie nie rozumie jego decyzji
0
Ja pier... jacy oni są przewidywalni
0
Valencja jest tak słaba a Barcelona dorównała jej
0
Czemu kur... Cou tego nie strzelał co on chciał z piłką do bramki wejść?!
0
Real nic nie gra a Barcelona daje im tlen
5
Czuje się tak samo jak wtedy gdy Barcelona nie miała trenera bo św. pamięci Tito się leczył
0
Gra się kur... nie układa a zmian nie ma to po cholere były te transfery!
0
Jak mozna odwalić coś takiego co zrobił teraz Alba no jak
11
Żal patrzeć na taką gre
1
Co ten Arthur teraz odwala
0
Jakbym piłke ręczną oglądał że w pole karne nie można wchodzić
0
No co za błędy oni odpi...!
0
Weźcie tego Pique to jest tykająca bomba!
0
Alba jak wku... z tym szukaniem Messiego
0
Cały Messi!!!!
0
Albo nasi jak real stawiają na lige mistrzów a lige hiszpańską mają gdzieś
0
Pique to piłkarz realu że sabotuje? O co tu kur... chodzi?
0
Piątek i gol 1:0
1
Przejmujesz się Interem gdy wygrywa sie mecz w Londynie?
3
Komentarz Feddka to poziom Valverde ze zmianami
0
Ile Barcelona w tym sezonie dała już prezenty rywalom?
0
Kiedy przychodził Valverde redakcja rozpisywala się ze robi szybko zmiany A tutaj jest jak za Lucho. Tracimy bramkę i jakieś wnioski trzeba wyciągać A on tych piłkarzy chce zaorac
3
Znowu przez debilna stratę! Kur... czy oni nie mogą utrzymać koncentracji?!