6

Niech ktoś mi to wytłumaczy bo nie rozumiem. Jak to jest możliwe że takie drewno jak Gomes grało większość spotkań nie pokazując dosłownie nic a Malcom nie ma nawet szans na zaprezentowanie się? O co tu chodzi?

1

Większość zadowolona na La Rambli z transferu Malcoma i rzeczywiście można go podziwiać ale na trybunach. Jeżeli jutro znowu nędznie zagrają to w Valverde nie ma co już wierzyć. Skąd to zdanie? Jeden okres reprezentacyjny zawalił więc zobaczymy co będzie jutro. Tym bardziej że pod jego wodzą Barca gra najgorszą piłkę od lat

2

3:0 OMG

2

Przecież ten trener spi... to tak jak w poprzedniej przerwie na reprezentacje

6

No na pewno lige zdobywa się remisami i porażkami oraz chodzeniem po boisku i zwłaszcza gdy trener zmian nie robi...

0

kończ waść wstydu oszczędź

0

On przynajmniej próbował zmian

0

Bardziej je... trenera niż Valverde Barcelona nie miała. Nikt kompletnie nie rozumie jego decyzji

0

Ja pier... jacy oni są przewidywalni

0

Valencja jest tak słaba a Barcelona dorównała jej

0

Czemu kur... Cou tego nie strzelał co on chciał z piłką do bramki wejść?!

0

Real nic nie gra a Barcelona daje im tlen

5

Czuje się tak samo jak wtedy gdy Barcelona nie miała trenera bo św. pamięci Tito się leczył

0

Gra się kur... nie układa a zmian nie ma to po cholere były te transfery!

0

Jak mozna odwalić coś takiego co zrobił teraz Alba no jak

11

Żal patrzeć na taką gre

1

Co ten Arthur teraz odwala

0

Jakbym piłke ręczną oglądał że w pole karne nie można wchodzić

0

No co za błędy oni odpi...!

0

Weźcie tego Pique to jest tykająca bomba!

0

Alba jak wku... z tym szukaniem Messiego

0

Cały Messi!!!!

0

Albo nasi jak real stawiają na lige mistrzów a lige hiszpańską mają gdzieś

0

Pique to piłkarz realu że sabotuje? O co tu kur... chodzi?

0

Piątek i gol 1:0

1

Przejmujesz się Interem gdy wygrywa sie mecz w Londynie?

3

Komentarz Feddka to poziom Valverde ze zmianami

0

Ile Barcelona w tym sezonie dała już prezenty rywalom?

0

Kiedy przychodził Valverde redakcja rozpisywala się ze robi szybko zmiany A tutaj jest jak za Lucho. Tracimy bramkę i jakieś wnioski trzeba wyciągać A on tych piłkarzy chce zaorac

3

Znowu przez debilna stratę! Kur... czy oni nie mogą utrzymać koncentracji?!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?