masa11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
I gdzie te argumenty że trio realu jest lepsze od Barcy
0
Nie strzeli
0
Co za akcja xD
1
Czyżby aluzja do Enrique ze jest ślepy?
1
W końcu wykorzystana sytuacja. Asysta Iniesty 2
0
Clou chciał dziurę strzelic
0
Ale buda. Smierdzi gra playstation
0
Brawo Dembele!
1
Wcale rywale nie ma szczęścia. Piłka odbita od głowy w poprzeczke
0
Kolejny mecz i byle akcja rywala to zagrożenie pod bramką!
0
Ja pier... co z ta obroną?!
0
Podoba mi się ten VAR! W końcu Luisito
0
Ale Alba tak długo czeka A na dołożenia nogi nikogo nie było
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ciągle tym samym składem. Przyjdą mecze po reprezentacji i ławka rezerwowych nieprzygotowana bo nieograni
0
Czemu rywale dają im karne? Oni są chorzy czy ktoś im zapłacił?
0
zmiana trenera jak widać wiele robi
0
Nikt nie podbiegł do Benzemy. Następny rywal i pachołki
0
No i?
0
Grupa D to grupa śmierci ale co najwyżej ligi europejskiej
0
Barca - Tottenham ekstra mecz
0
Jako mistrz Rosji. Od poprzedniego sezonu mistrzowie najsilniejszych lig są losowani z pierwszego koszyka oraz zwycięzca ligi mistrzów z poprzedniego sezonu. Tylko co tam Atletico robi? Jako zwycięzca ligi europejskiej?
0
3:0 OMG
0
Co raz bliżej zwolnienia Mou. Przez taką grę jak Ferguson ma się czuć lepiej. Wstyd że ten klub tak się stacza
6
ładnie ją złamał widać było przemieszczenie
0
Suarez przejmuje role Benzemy z zeszłego sezonu. Suarez jest u schyłku kariery według mnie
0
Eusebio chyba długo w Gironie nie posiedzi
0
Patrz gdzie była piłka a nie Benzema przed obrońcą Girony
0
Pzrzełączam na Seville bo Girony nie da się już oglądać
0
To już ostatecznie można wyłączyć