1

I gdzie te argumenty że trio realu jest lepsze od Barcy

0

Nie strzeli

0

Co za akcja xD

1

Czyżby aluzja do Enrique ze jest ślepy?

1

W końcu wykorzystana sytuacja. Asysta Iniesty 2

0

Clou chciał dziurę strzelic

0

Ale buda. Smierdzi gra playstation

0

Brawo Dembele!

1

Wcale rywale nie ma szczęścia. Piłka odbita od głowy w poprzeczke

0

Kolejny mecz i byle akcja rywala to zagrożenie pod bramką!

0

Ja pier... co z ta obroną?!

0

Podoba mi się ten VAR! W końcu Luisito

0

Ale Alba tak długo czeka A na dołożenia nogi nikogo nie było

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ciągle tym samym składem. Przyjdą mecze po reprezentacji i ławka rezerwowych nieprzygotowana bo nieograni

0

Czemu rywale dają im karne? Oni są chorzy czy ktoś im zapłacił?

0

zmiana trenera jak widać wiele robi

0

Nikt nie podbiegł do Benzemy. Następny rywal i pachołki

0

No i?

0

Grupa D to grupa śmierci ale co najwyżej ligi europejskiej

0

Barca - Tottenham ekstra mecz

0

Jako mistrz Rosji. Od poprzedniego sezonu mistrzowie najsilniejszych lig są losowani z pierwszego koszyka oraz zwycięzca ligi mistrzów z poprzedniego sezonu. Tylko co tam Atletico robi? Jako zwycięzca ligi europejskiej?

0

3:0 OMG

0

Co raz bliżej zwolnienia Mou. Przez taką grę jak Ferguson ma się czuć lepiej. Wstyd że ten klub tak się stacza

6

ładnie ją złamał widać było przemieszczenie

0

Suarez przejmuje role Benzemy z zeszłego sezonu. Suarez jest u schyłku kariery według mnie

0

Eusebio chyba długo w Gironie nie posiedzi

0

Patrz gdzie była piłka a nie Benzema przed obrońcą Girony

0

Pzrzełączam na Seville bo Girony nie da się już oglądać

0

To już ostatecznie można wyłączyć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?