6

Niech się poplacze jeszcze

1

Odplacil sie!!! Lac tych fuksiarzy z 2016

3

Portugalia jak real w LM

0

Teraz hasło Nacho czemu posmarowales xD

10

Jak mnie wkur... te symulowanie Suareza.

3

Największym transferem Barcelony to chyba będzie sprzedaż Gomesa ale to nic pewnego

0

A co Ty myślisz że Suarez jest wieczny? Ostatni sezon już pokazał że ma problemy do tego ma 31 lat. Kto ma go zastąpić? Paco? Trzeba myśleć przyszłościowo. Pensja to jedno liczy się projekt sportowy

1

Jeżeli będzie Suarez i na rezerwie Paco to zapomnijmy o lidze mistrzów.

Pierwsza porażka Abidala choć późno dostał ten temat do zrealizowania więc może nieprzedłużenie umowy z "wybitnym" dyrektorem Fernandezem miało coś wspólnego z dzisiejszą decyzją Antka

0

Poleciał na kase taka jest prawda. Atletico nigdy nie zdobędzie LM a w Barcelonie miałby szanse. Liga Europy to nie to samo co Liga Mistrzów

2

A on powie: kończę kariere xD

0

Zwolnienie trenera Hiszpanów śmierdzi jak cholera. Kto by zwalniał trenera przed samą najważniejszą imprezą. Nigdy się nie dowiemy co by było gdyby akurat związał się z innym klubem

1

Miał być wielkim talentem. Skończył jak Bojan

Ludzie zapomnieli że trzeba się Douglasa pozbyć i kolejnego antypiłkarza czyli Gomesa

0

"...Kiedy coś mu się nie podoba, nie szuka też pomocy u swojego agenta."

Ciekawe co na to Toure :D

0

Super wiadomość. Abidal ma doskonały kontakt z zawodnikami i wierze w to że więcej Gomesów w Barcelonie nie będzie

2

Kolejny raz wychodzą z drugiego miejsca z grupy i dzięki powtarzam dzięki rywalom mają tytuł

Oby VAR w końcu uratował to chorą piłkę

20

Brak skuteczności PSG. Prezenty od Juve i karny w ostatniej sekundzie meczu. Dwa prezenty od Bayernu i mnóstwo zmarnowanych okazji. Dwa prezenty od bramkarza Liverpoolu.



Czy oni zapłacili za ten tytuł? bo to jest kur... niemożliwe!

1

Oprócz Mane to reszta kiepsko. Strata strata i strata

0

Real co chwilę strzela gole po dosrodkowaniach Marcelo A każdy się na to nabiera. Ile można albo prezenty albo dosrodkowania

0

Strata goni stratę. Mega słabe minuty po golu na 1:1

2

Czemu tym kur... wszystko wychodzi

1

Maja szm... je...!

2

Następni kur... frajerzy! Pytam się kur... jak można mieć tyle szczęścia?! To Grecja tyle nie miała!

0

Czekać tylko na info o sprzedaży i to będzie wzmocnienie Barcelony

0

Nasi wielcy wychowankowie odchodzą ale wrócą w nowej roli i może wtedy Barca już bez Messiego też będzie potęgą

1

Nie no najlepiej za darmo jeszcze dać albo żeby Barca dopłaciła

0

Każdy kibic Barcelony ma teraz pewnie szklane oczy

0

Cou jak kopia Neymara

1

Oby VAR uratował to ligę bo to jest kur... patologia jakich pseudosedziow mają

12

Gomes się spłaca...

0

Brazylia to ma pake

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?