masa11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak kur... Z realu leżał z Bayernem to James wybił!
0
Suareza nie powinno już być na boisku absolutnie nie pomaga druzynie
0
Navas ratuje real
2
Prawda tak ze złymi decyzjami sędziów real mial korzystne wyniki w fazie pucharowej ligi mistrzów. Dziś bardziej decyzję są dla Barceliny
1
Kolejna kompromitujaca decyzja człowieka nazywanego sedzia
0
Zejść powinien Suarez który w ogóle nie pomaga
0
Alba ostatnimi czasy cieniuje w obronie
7
Czekamy na VAR. Czym im nie wstyd popełniać takie błędy? Kolejny mega błąd sędziego w tym meczu
2
Roberto zachował się jak typowy amator!!!!
0
Messi to specjalnie zrobił bo zaraz Ramos mu odda i druga żółtą dostanie
3
Znowu środka pola nie ma! I mega dziura się tworzy!
0
Coutinho nie pomaga w obronie
0
Środek pola spi
0
Busi niech sie obudzi
1
Co do Thiago nie daliśmy szansy rozwoju w Barcelonie gdzie postawiono na Xaviego i Inieste. W następnym sezonie ani jednego już nie będzie a Thiago by się przydał. Pytanie czy sam by chciał wrócić?
1
Masakra co sie dzieje!
0
Tak jakbym widział Real z Liverpoolem. Może być podobny scenariusz
0
haha padłem xD
0
Brawo Liverpool!
0
Mimo ze było 4:1 w pierwszym meczu to Roma w tym meczu zaslugiwala na więcej i zasłużenie awansowała A Bayern był lepszy w pierwszym meczu jak i w drugim i przez własną głupotę odpadł.
0
Bayern sam się wyeliminował. Odebrali Barcelonie tytuł frajerów roku!
0
Frajerstwo Bayernu co raz blizej
0
Kolejny raz pusty Muller A Lewy nie wiadomo co odwala
0
Real ma mega szczęście
0
Co za mecz! Mega!
0
Bayern sam sobie strzelił w dwumeczu dwa gole A mieli tyle okazji by zmiazdzyc rywala
3
Jak kur.. Z tego nie mogę. Z PSG prezenty z Juve prezenty A teraz Bayern tak real slizga się do finału! Nie wierzę ze będąc zdecydowanie gorszym można tak w dwumeczu prowadzic!
2
Dla Bayernu karnego nie ma Ale dla realu będzie xD
0
Jakie Bayern teraz proste błędy popełnia i marnuje swoje okazję no ile można
0
Jak to możliwe że zdecydowanie lepsza druzyna przegrywa w dwumeczu i to musi być z realem