44

Dla mnie to jest kompromitacja 21. wieku w futbolu. Ludzie to jest Roma. To nie jest żaden topowy zespół. Cały sezon praktycznie bez porażki i takie coś? Oni powinni na pieszo wrócić do Barcelony za to co odwalili

1

Większość jechała na tych co krytykowali Barcelone po pierwszym meczu. Teraz co powiecie?

2

Z Celtą będzie ciężko. Bynajmniej tak było w ostatnich latach. Z Valencia u siebie też są trudne mecze

0

Atletico grało w czwartek a real we wtorek więc to robi różnice. Poza tym real jest w formie i nie odpuści tego meczu w sytuacji gdy ma 3:0 z pierwszego meczu LM. Real jest zdecydowanym faworytem w sytuacji też gdy Atletico ma problemy kadrowe

2

Haha rozwalił system xD

1

Trofeo Zamora odjeżdża no chyba że real jutro nastrzela Atletico

0

No chyba nie. Ewidentnie Suarezowi przydałby się odpoczynek a on się jeszcze bardziej męczył się na boisku. Świeży Paco siedzi na ławce

0

Kolejna wygrana ale zmian Valverde to chyba on sam tylko rozumie. Suarez jedynie co dobrego zrobił to dwa razy ze stałych fragmentów gry Leganes wybił piłkę głową! To wszystko jeśli chodzi o napastnika. Schodzi Coutinho który nie gra w LM. Zamiast dać szanse Paco to on siedzi. Barca nie dobija przeciwnika a spokojnie mogła to zrobić i potem jest męczarnia albo liczenie na Messiego.

16

Po takim meczu Suareza to inni przez wiele czasu oglądali mecz z trybun. Przykład Denisa Suareza

1

Hat trick!! koniec

0

I znowu zje... n-Ty raz

0

Za dużo prostych błędów teraz

7

Suarez 12. zawodnik Leganes

1

Valverde błagam zdejmij Suareza

1

Dziś Suarez powinien być tak hejtowany na La Rambli jak Gomes w większości meczow

0

Semedo w lesie. To co pisałem dobry w ataku odwrotnie w obronie

1

I po co ta bramka

0

Samego brakuje takiej równowagi. Jak dobry w ataku to błędy w obronie i odwrotnie

0

Ciekawe czy Suarez w tym meczu chociaż raz dobrze piłkę odegrał. Bardzo słaby mecz w jego wykonaniu jak na razie. Czas na Paco

94

Rakitic jak Electrolux - "bardzo cichy odkurzacz"

15

Asysta Coutinho i przyjęcie glue touch Messiego cos fantastycznego

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Messi wyjasnil. Kolejna bramka z wolnego

0

Ten strzal przypomina Las Palmas

1

Oczywiście musiał zje... trzeba mieć chyba pusta bramke by strzelic

2

Różnica na dzień dzisiejszy jest taka że real ma drużynę. Tam jeden pomaga drugiemu a w Barcelonie stoją. Brak pressingu i ruchu podczas akcji to efekt tak mizerne gry

0

Wynik kompletnie nie odzwierciedla gry. Roma 3 Gole można powiedzieć sobie wbiła. Jak nie wyjdą z tego marazmu to i zaraz w lidze stracą kolejne punkty

3

Niemozliwe Suarez. Brawo Denis!

0

Prosili się o tego gola. Szczypia oczy od tego ze stoja na boisku

2

Wynik tylko dobry Ale gra jest słaba. To nie jest City Liverpool czy Sevilla to jest Roma która ledwo co awansowała dalej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?