masa11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niech przestaną na siłę do Messiego podawać bo to juz mega Wku... jest
0
Real taka sytuację jak Suarez strzela z zamkniętymi oczami. Dobrze ze tam Pique był. Suarez to chyba nigdy w LM nie strzeli
0
No tak bo inni odpoczywają a tylko Barcelona gra. Wieczne idiotyczne tłumaczenia. Jak źle grają to albo że się oszczędzają albo że zmeczeni
0
Teraz zapytam po czym są zmęczeni że tak słabo graja? Mecz ligowy czy ciągnie się dalej wirus fifa?
0
3:0 jak to mozliwe
0
Brak pomysłu na grę. Mnóstwo prostych błędów
6
Takiego piachu sie nie spodziewałem. Wyglądają jak z Sevilla
1
Valverde zaskoczył. Widać Dembele podpadł ostatnim meczem
1
Każdy wie ze polfinalisci byli już przed meczami znani
0
Juve hahahaha. Nigdy nie popełniają takich błędów jak Chiellini teraz. Oczywiście gol ze wrzutki Ale buda fantastyczna
0
Nie real gra piach tylko gra swoje. Cofnęli się by w razie czego poszła kontra. Gola przecież mają
6
Haha śmiać mi się chce że kolejny rywal daje się nabrać na te akcje realu. Grają ciągle to samo wrzutki po ziemi albo góra I mimo to dalej strzelają. PSG już się sami oszukali. Teraz Juve. Zresztą Juve szans nie ma po tym co z Tottenhamem zaprezentowali
0
Barcelona od wielu piłkarzy była zależna: od Rivaldo czy Ronaldinho teraz Messi. Był taki moment że Barca była uzależniona od Neymara. On udźwignąć ciężar kiedy Messi był dlugo kontuzjowany
0
Ci co gadają że Barce nie istnieje bez Messiego a szczególnie biali sami sobie udowadniają że Messi jest najlepszym piłkarzem na świecie
0
Z czym do ludzi? To że mieli tyle okazji to zasługa Barcelony która w ogóle nie biegała za przeciwnikiem i sobie nikt nie pomagał. To Bayern zajedzie ich pressingiem
2
Przestańcie naprawdę pie... trzy po trzy. City ma jeszcze gorszy terminarz i grają co 3 dni i każdego rozjeżdżają jak chcą. To kwestia głowy a nie że ktoś zajechany fizycznie. Cała drużyna nagle padła fizycznie? To może oszczędzali się na środę? a może niedobre posiłki mieli?
0
Teraz tylko pytanie ile ten Bayern wpie... Sevilli
0
Ten wynik po takiej grze to jak typowy real
0
Wynik jest sukcesem bo to co grali to dramat
1
I znów z piłką do bramki
0
Alba co Ty kur...odpi....
1
Pieknie!!!!!!!!!!!!!!!
0
Jest w koncu dawac
0
Dla mnie takie pier... jest nie na miejscu. Gracze City czy Bayernu nie grali w swoich reprezentacjach? Można wygrać I zlać przeciwnika? Jak sie chce to można a jak ktos stoi i patrzy co rywal robi to lepiej nie wychodzic na boisko
1
Iniesta chyba myślami w Chinach
0
Ja jestem ciekawy ile dzisiaj Barcelona przebiegła
0
Widzę dzisiaj Barce jak w meczu z PSG na stadionie rywala. Bać sie można jednego że zaczną robić jaja jak dwa lata temu gdzie ta przewaga raz dwa stopniala
2
Suarez by mógł kiedyś piłki nie stracic
2
Sevilla każda przebitke wygrywa
3
Messi z tą fryzurą i zarostem wygląda jak Gomes