0

Niech przestaną na siłę do Messiego podawać bo to juz mega Wku... jest

0

Real taka sytuację jak Suarez strzela z zamkniętymi oczami. Dobrze ze tam Pique był. Suarez to chyba nigdy w LM nie strzeli

0

No tak bo inni odpoczywają a tylko Barcelona gra. Wieczne idiotyczne tłumaczenia. Jak źle grają to albo że się oszczędzają albo że zmeczeni

0

Teraz zapytam po czym są zmęczeni że tak słabo graja? Mecz ligowy czy ciągnie się dalej wirus fifa?

0

3:0 jak to mozliwe

0

Brak pomysłu na grę. Mnóstwo prostych błędów

6

Takiego piachu sie nie spodziewałem. Wyglądają jak z Sevilla

1

Valverde zaskoczył. Widać Dembele podpadł ostatnim meczem

1

Każdy wie ze polfinalisci byli już przed meczami znani

0

Juve hahahaha. Nigdy nie popełniają takich błędów jak Chiellini teraz. Oczywiście gol ze wrzutki Ale buda fantastyczna

0

Nie real gra piach tylko gra swoje. Cofnęli się by w razie czego poszła kontra. Gola przecież mają

6

Haha śmiać mi się chce że kolejny rywal daje się nabrać na te akcje realu. Grają ciągle to samo wrzutki po ziemi albo góra I mimo to dalej strzelają. PSG już się sami oszukali. Teraz Juve. Zresztą Juve szans nie ma po tym co z Tottenhamem zaprezentowali

0

Barcelona od wielu piłkarzy była zależna: od Rivaldo czy Ronaldinho teraz Messi. Był taki moment że Barca była uzależniona od Neymara. On udźwignąć ciężar kiedy Messi był dlugo kontuzjowany

0

Ci co gadają że Barce nie istnieje bez Messiego a szczególnie biali sami sobie udowadniają że Messi jest najlepszym piłkarzem na świecie

0

Z czym do ludzi? To że mieli tyle okazji to zasługa Barcelony która w ogóle nie biegała za przeciwnikiem i sobie nikt nie pomagał. To Bayern zajedzie ich pressingiem

2

Przestańcie naprawdę pie... trzy po trzy. City ma jeszcze gorszy terminarz i grają co 3 dni i każdego rozjeżdżają jak chcą. To kwestia głowy a nie że ktoś zajechany fizycznie. Cała drużyna nagle padła fizycznie? To może oszczędzali się na środę? a może niedobre posiłki mieli?

0

Teraz tylko pytanie ile ten Bayern wpie... Sevilli

0

Ten wynik po takiej grze to jak typowy real

0

Wynik jest sukcesem bo to co grali to dramat

1

I znów z piłką do bramki

0

Alba co Ty kur...odpi....

1

Pieknie!!!!!!!!!!!!!!!

0

Jest w koncu dawac

0

Dla mnie takie pier... jest nie na miejscu. Gracze City czy Bayernu nie grali w swoich reprezentacjach? Można wygrać I zlać przeciwnika? Jak sie chce to można a jak ktos stoi i patrzy co rywal robi to lepiej nie wychodzic na boisko

1

Iniesta chyba myślami w Chinach

0

Ja jestem ciekawy ile dzisiaj Barcelona przebiegła

0

Widzę dzisiaj Barce jak w meczu z PSG na stadionie rywala. Bać sie można jednego że zaczną robić jaja jak dwa lata temu gdzie ta przewaga raz dwa stopniala

2

Suarez by mógł kiedyś piłki nie stracic

2

Sevilla każda przebitke wygrywa

3

Messi z tą fryzurą i zarostem wygląda jak Gomes

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?