17

Oczekujesz nagrody czy chciałeś się tym dowartościować zwracając na siebie uwagę?

2

Czytam i nie dowierzam. Kupiony za ponad 100 baniek miałby iść na wypożyczenie. To by była największa kompromitacja w historii Barcelony. Przyznaliby się sami do błędu. On powinien przejść przede wszystkim wspólne zgrupowanie i to bez kontuzji a nie wysyłać go na wypożyczenie! Który zawodnik będąc na wypożyczeniu wrócił do Barcelony i grał wyśmienitą piłkę? Odpowiedź: żaden!

2

Vidal Gomes oraz Paco to podstawa. Oby ich za darmo nie sprzedali. Gomesa chyba po mistrzostwach by cena wzrosła

3

Czas naprawdę na Griezmanna

3

Gdy jest Messi to nie ma drużyny. Grają jak tacy tchórze wszyscy na siłę do niego podaja mimo że inni lepiej są ustawieni. Mega wkurzajace

10

Za to ja nie trawię Valverde ze zamiast bic przeciwnika to jego zespół ma to w d.. I przestaje grać

2

Stoja stoja i stoja

0

Busi i Rakitic gdzieś w lesie Alba skazany na siebie

0

Jak na Camp nou pare sezonow temu. Najpierw 2:0 i skończyło się 2:2

0

Wiecznie do Messiego i obrone maja w dupie!

2

Dembele jak na razie 105 baniek wydane w błoto. Sezon do zapomnienia

0

Jeśli Barca nie przegrała jeszcze meczu to zgodnie ze statystyką powinni jutro choć 1pkt. zdobyć czyli zapewnić sobie mistrzostwo

0

Faul przy dośrodkowaniu lewego z lewej strony pola karnego i później podczas rzutu rożnego

9

Faul Carvajala na Lewym identyczny co Benati na Vazqueza oczywiście teraz karnego nie było. Brawo sędziowie! i kolejny faul Carvajala na Lewym i co? Oczywiście nie ma karnego.

Spokojnie karny dla realu będzie w rewanżu :)

0

Oglądam skrót i nie dowierzam frajerstwa Bayernu i to znowu oczywiście z realem

0

Real gra gorzej u siebie niż na wyjazdach tak więc zobaczymy co w rewanżu

0

Kolejny rywal i kolejny prezent w postaci gola

0

Ty Chyba oszalałeś. Po 4 dniach przerwy od treningów jeszcze mieliby rezerwy wystawiać? Przecież oni mają teraz za cel sezon bez porażki

0

Już tylko 1pkt.

29

Prawda jest taka że jak real by odpadł z Bayernem to kibice powiedzą że to bardzo udany sezon. Zawsze się patrzy przez pryzmat rywala i potem jest wzajemne naśmiewanie się z porażek

0

Bardziej bym się zastanowił nad zmiennikiem Alby ponieważ Digne nie przekonał do siebie

0

OK ale co do LM i meczu z Romą to nie jest przypadek bo Barcelona przez całą edycję ligi mistrzów na wyjazdach spisywała się blado a dwie zdobyte bramki to potwierdzają. Dodam samobój ze Sportingiem i koszmarny błąd obrońcy Chelsea. Powiem więcej jest to najgorsza edycja LM od wielu wielu lat pod względem gry Barcelony.

2

Może na równi z meczem z Celtą u siebie w PK

0

Ten trzon Barcelony nie gra od jednego czy dwóch sezonów tylko dziesięciu lat. Następcy Messiego nigdy nie będzie ale przez tyle lat nie ma następcy Pique Busquetsa czy teraz Iniesty. Lata lecą a co raz mniej wychowanków w składzie. Barca od pierwszego gwizdka w meczu z Celtą zagrała bez wychowanka i wielu zawodników pokazała że ma niski poziom jak na Barce a nie wierze że są gorsi wychowankowie od rezerwowych pierwszej ekipy Barcelony

0

Jest wychowankiem Barcelony? Jest to zawodnik kupiony za potężne pieniądze. Nie każdy wielki transfer może okazać się znakomitym

1

Z Barceloną może być trochę jak z Polskimi skokami narciarskimi że jest sukces bo są dobrzy zawodnicy ale nie ma następców więc gdy Iniesta odchodzi nie ma następcy z Cantery.

0

Dziękujemy za ten wspaniały koncert!

0

No i Iniesta odchodzi

0

Każdy się dziwił czemu np. nie zagrał Paco. i wielu innych

5

Kluczem do tego sukcesu był odpoczynek! Dzięki temu Barca gra dziś szybko i wychodzi do przeciwnika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?