masa11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak ja uwielbiam takie tłumaczenia. Z Romą na co sie oszczedzali? Na rekord w La Liga? Kur... oni nie stracili 2 Gole tylko 5. Mistrzowi nie przystaje takie cos. Mógł równie dobrze dac szanse grać rezerwowym skoro podstawówki mieli to gdzieś.
6
Ja nie chce tego Valverde. Messi uratował mu tyłek i taka jest prawda. To nie jest trener na Barcelonę A koszmarne mecze w LM to potwierdzają!
4
Alba podsumował swój mecz
0
Szkoda ze Suarez nie może zejść. Co z tego ze strzelił gola z karnego jak on wszystko psuje. Doslownie
0
Ja pier... Jak ten Messi uratował d... Valverde
0
Jakbym widział ekipę Rajkarda w ostatnim jego sezonie
0
Alba Mina Suarez Dembele Busi powinni zejsc ale tyle zmian nie ma!
2
Valverde jesteś wielki! Jak przegrywać to z klasą!
6
A Mina tym meczem zapewnił sobie wypożyczenie do innego klubu
0
Alba fantastyczna forma na koniec sezonu
0
Suarez z Dembele ciekawe co robią na boisku
4
W takiej sytuacji gry sie widzi Suareza: Grizmann wejdź...
0
To jest Cou!
0
Tylko Coutinho coś gra
0
Wstyd. Zamiast wybić na aut by wszedł Pique to stali jak id..
1
Koniec sezonu Vermaelena
0
Czemu Alba zwalnia te akcje
1
Im bliżej końca sezonu tym Barca co raz gorzej gra w obronie. Co mecz to strata gola i chaos w obronie
1
Ładnie Miną zawalił. Spacer do zawodnika levante
3
Yery Mina od początku meczu z Vermaelenem
1
Jak to mówili kibice realu w ciągu sezonu? Z nami rywale gryzą murawe i grają na całego a grając z Barceloną rozkładają nogi :D Aha Celta na pewno gra na całego :D
2
Jeżeli w finale LM Liverpool da się nabrać na te zagrania Marcelo - Asensio to łatwo real gole zdobędzie
2
Dla mnie to jest bzdura bo klub nie ma na to wpływu
17
Taka ciekawostka jedyne czerwone kartki Barcelony w tym sezonie to autorstwa Sergi Roberto i to w odstępie dwóch kolejek.
1
W takich sytuacjach gdy Barca prowadziła 2:1 brakowało... Grizmanna taka sama pozycja jak Suarez A biegalby za drugiego w obronie. Suarez ma to gdzieś dlatego kompletnie nie rozumiem zmiany dopiero w 91min. Valverde jak Smuda
3
Bardzo dobry mecz Rakiticia i Messiego. Niestety kolejny raz zawiódł Alba i błędy Busiego
0
Odkąd Zidane jest trenerem realu Barca nie potrafi pokonać ich na Camp Nou
1
Ten mecz to kompromitacja jednego człowieka zwanego sędzia. Kur... Jak na takim poziomie można takie błędy popełniać?!
2
Paulinho bardzo dobra zmiana
0
Valverde id... zdejmij tego Suareza bo jest zbędny!!!!