0

Jak ja uwielbiam takie tłumaczenia. Z Romą na co sie oszczedzali? Na rekord w La Liga? Kur... oni nie stracili 2 Gole tylko 5. Mistrzowi nie przystaje takie cos. Mógł równie dobrze dac szanse grać rezerwowym skoro podstawówki mieli to gdzieś.

6

Ja nie chce tego Valverde. Messi uratował mu tyłek i taka jest prawda. To nie jest trener na Barcelonę A koszmarne mecze w LM to potwierdzają!

4

Alba podsumował swój mecz

0

Szkoda ze Suarez nie może zejść. Co z tego ze strzelił gola z karnego jak on wszystko psuje. Doslownie

0

Ja pier... Jak ten Messi uratował d... Valverde

0

Jakbym widział ekipę Rajkarda w ostatnim jego sezonie

0

Alba Mina Suarez Dembele Busi powinni zejsc ale tyle zmian nie ma!

2

Valverde jesteś wielki! Jak przegrywać to z klasą!

6

A Mina tym meczem zapewnił sobie wypożyczenie do innego klubu

0

Alba fantastyczna forma na koniec sezonu

0

Suarez z Dembele ciekawe co robią na boisku

4

W takiej sytuacji gry sie widzi Suareza: Grizmann wejdź...

0

To jest Cou!

0

Tylko Coutinho coś gra

0

Wstyd. Zamiast wybić na aut by wszedł Pique to stali jak id..

1

Koniec sezonu Vermaelena

0

Czemu Alba zwalnia te akcje

1

Im bliżej końca sezonu tym Barca co raz gorzej gra w obronie. Co mecz to strata gola i chaos w obronie

1

Ładnie Miną zawalił. Spacer do zawodnika levante

3

Yery Mina od początku meczu z Vermaelenem

1

Jak to mówili kibice realu w ciągu sezonu? Z nami rywale gryzą murawe i grają na całego a grając z Barceloną rozkładają nogi :D Aha Celta na pewno gra na całego :D

2

Jeżeli w finale LM Liverpool da się nabrać na te zagrania Marcelo - Asensio to łatwo real gole zdobędzie

2

Dla mnie to jest bzdura bo klub nie ma na to wpływu

17

Taka ciekawostka jedyne czerwone kartki Barcelony w tym sezonie to autorstwa Sergi Roberto i to w odstępie dwóch kolejek.

1

W takich sytuacjach gdy Barca prowadziła 2:1 brakowało... Grizmanna taka sama pozycja jak Suarez A biegalby za drugiego w obronie. Suarez ma to gdzieś dlatego kompletnie nie rozumiem zmiany dopiero w 91min. Valverde jak Smuda

3

Bardzo dobry mecz Rakiticia i Messiego. Niestety kolejny raz zawiódł Alba i błędy Busiego

0

Odkąd Zidane jest trenerem realu Barca nie potrafi pokonać ich na Camp Nou

1

Ten mecz to kompromitacja jednego człowieka zwanego sędzia. Kur... Jak na takim poziomie można takie błędy popełniać?!

2

Paulinho bardzo dobra zmiana

0

Valverde id... zdejmij tego Suareza bo jest zbędny!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?