9

Ludzie nie narzekajmy na Mirande. On ma się ogrywać z pierwszą drużyną i mam nadzieje że Valverde będzie dawał mu szanse a nie wieczne kupował zawodników. Czas stawiać na La Masia. Guardiola poszedł tą drogą i się opłaciło. Busquets też na początku mase błędów popełniał i ciężko było wygryźć Yaya Toure ale z czasem dojrzał i teraz każdy wie jaki jest

0

Nadal nie ma napastników :D

8

L1 + O i wyjaśnione :D

0

Słabo na razie wyglądają stałe fragmenty gry w obronie

1

Brawo Malcom! Takie strzały mi się podobają!

0

Jak oceniacie wczorajszy występ Suareza? Uważam że był najgorszy w Barcelonie. Jakby demony wróciły czyli każde odegranie piłki do strata. Oczywiście jest to pierwszy mecz jednakże Dembele też pierwszy mecz grał i został najlepszym zawodnikiem wczorajszego spotkania a bać się trzeba tym bardziej że Munir to raczej nie ten poziom

1

I co sprzedajemy Dembele?

0

I brak dobrego nowego napastnika odbije się czkawką. Suarez gra w tym meczu jak w poprzednim sezonie. Każde jego odegranie to tykajaca bomba

1

W obronie chaos

0

Zaczynaja się proste niewymuszone bledy

0

Szkoda ze na ławce Malcoma nie ma. Teraz to w ogole się ścisk w Barcelonie robi

1

W końcu Gomesa nie ma co za ulga!

0

Dokładnie Vidal jest już piłkarzem Barcelony a oficjalka może nastąpić w każdej chwili. Tak też piszą katalonskie media

0

Vidal? Przecież mamy Gomesa...

2

Pogra rok i pójdzie do Chin jak Paulinho

0

Taki Gomes czy Douglas to jak kiedyś Trybanski w NBA. Siedzą i doją kasę a tak naprawdę to nie świat dla nich

0

Oby w tym sezonie Barcelona częściej strzelała zza pola karnego. Są tacy zawodnicy jak Coutinho Malcom czy Arthur i trzeba to wykorzystać

1

Gomes to poziom reprezentacji Polski z minionego mundialu dlatego powinni robić wszystko by się go pozbyć

6

Zaje... teraz to na pewno Gomes nie odejdzie.

0

Tyle się mówi że o przyjściach pomocników czy obrońców a co można powiedzieć o napastnikach? Suarez nie będzie grał we wszystkich meczach a w czym może taki Munir pomóc? Przyjdzie odrabianie strat będzie autobus i znowu nikogo w polu karnym nie będzie

0

Dokładnie także większa kasa byłaby sukcesem

3

Jeśli Barca sprzeda Digne za więcej niż go kupiła to będzie chyba najlepsza sprzedaż od paru lat

1

Jak uda im się sprzedać Vidala i Gomesa za rozsądne kwoty to będzie sukces.

Żadne wypożyczenia

0

Jak oni nawet Rafinhi nie mogą kupić...

2

Oby tacy zawodnicy jak Malcom czy Arthur nie okazali się zawodnikami pokroju Gomesa. Skąd ta niepewność? A dlatego że ani jeden ani drugi nie zadebiutowali w dorosłej reprezentacji? Może paść zdanie że mają dopiero 21 lat. Tak tylko że Gabriel Jesus też ma 21 lat i nie od wczoraj gra w dorosłej reprezentacji. Ciągle tylko słychać nadzieja nadzieja i nadzieja a powiedzmy sobie szczerze jaka nadzieja w ostatnich latach Barcelony się sprawdziła? Barcelona wydała bardzo dużo euro na młodszych zawodników którzy tak naprawde nic nie dali nawet wchodząc z ławki

0

Paulinho był i jest ważną postacią reprezentacji Brazylii ale obawa była ze względu na jego wiek i przeszłość

0

I Douglas na zdjęciu. Niech Zubi sobie go zabierze

0

Za nim Nawałka został trenerem reprezentacji ukształtował Górnik Zabrze i wypromował m.in. takiego zawodnika jak Milik. Co osiągnął Brzęczek? Zwolniony z Lechii Gdańsk i sam się podał do dymisji będąc trenerem GKS Katowice. Sukces to jeden dobry sezon Wisły Płock? To czemu Boniek Mamrota nie wziął? Idąc takim tokiem rozumowania. Zamiast wziąć trenera lepszego od Nawałki wziął trenera który udał mu się jeden sezon. Bardziej znany jest chyba z tego że jest wujkiem Błaszczykowskiego niż za jakiekolwiek sukcesy!

0

Ciekawe czym kierował się PZPN wybierając Brzęczka na trenera kadry? Kasą?

0

Oby nie stał się drugim Gomesem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?